Siyez Ekmeği Baguette-Ekşi Mayalı (İlaçsız Tarım-Yerli Tohum-Genetiği Korunmuş)

2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen Siyez Tam Buğdayı’ndan üretilen, ruşeym ve kepeği fabrikasyon ekmekler gibi ayrılmamış, lif bakımından zengin ekşi mayalı baguette ekmeğimiz. Odun ateşinde pişirilmiş ve kişiye özel üretilmiştir.

Durumu: stokta mevcut

39,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME 2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen Siyez Tam Buğdayı’ndan üretilen, ruşeym ve kepeği fabrikasyon ekmekler gibi ayrılmamış, lif bakımından zengin ekşi mayalı baguette ekmeğimiz. Odun ateşinde pişirilmiş ve kişiye özel üretilmiştir.
KATEGORİ Korunmuş Ekmekler
İÇİNDEKİLER İlaçsız Siyez unu, Yüksek mineralli tuz, Alkali su, Ekşi maya
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Kraft Poşet ve Dış Yüzeyde Koruma Jelatini
AMBALAJ MİKTARI 3 Adet
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Ekmeğimizi oda ısısında maksimum 3 gün tutabilirsiniz. Koruyucu ve kimyasal katkı olmadığından küflenme oluşacağı için buzdolabınızda, +4 derecede saklanması uygun olacaktır. Ekmeklerimizi, ekşi mayalı oluşu nedeniyle derin dondurucunuzda da rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Dilimleyip, dilediğiniz kadarını çıkartıp oda ısısına getirip, ardından ızgaranızda, birkaç dakika ısıtarak ilk günkü tazeliğinde ve lezzetinde tüketebilirsiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Yüksek lif oranı ile tok tutar
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Yüksek aminoasit ve mineral değerlerine sahiptir
  • Kalp ve damar sağlığı için yararlıdır
  • Hücre yapısını korur
  • Yaşlanmayı geciktirir
  • Glisemik indeksi düşüktür
  • Şeker hastaları tarafından tüketilmesinde sakınca yoktur
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (13)

2n14Yorumlayan: Ensar A.
Lezzet
Ambalaj
Neredeyse bir oturuşta bir ekmeği bitirecektim. Öyle güzel taze ve lezzetli. (5.02.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Erdoğan
Ambalaj
Lezzet
Bugün denemek için farklı kategorilerde ürün aldım hepsinden bu kadar memnun kalacağımı düşünmedim ayrıca ürünlerin paketlenmesindeki itina ürünlerinize ne kadar önem verdiğinizi gösterdi kesinlikle tavsiye ederim .. (5.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: V.Ömeroğlu
Ambalaj
Lezzet
Süper bir lezzet ve hiç bir sıkıntı yaratmıyor. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.İzsüren
Ambalaj
Lezzet
Bol zeytinli ve de lezzetli. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Ersayın
Ambalaj
Lezzet
Denemelik başladım ama vaz geçemedim...hem sağlıklı , hem çok kaliteli, teşekkür ederim. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.Uyasal
Ambalaj
Lezzet
Evde benden başka ekmek yiyen yok herkes diyette:) Ben de sağlıklı olduğu için bu ekmekten başka ekmek yemiyorum. Ama ben hepsinden daha zayıfım :) Sayenizde formdayım ve karnım hep tok :) (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Z.Kartacalı
Ambalaj
Lezzet
Somun ekmek gibi dilim dilim çıtır çıtır kes kes ye.Ekşi mayalı birde o mis gibi odun fırınından çıkma olduğu belli.Daha ne isteriz. Sağlığınız... (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Açılmış
Ambalaj
Lezzet
Soğuk sandovice bayılırım. O nedenle tercihim bu ekmekden yana oluyor, çok kaliteli ve lezzetli. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Erişir
Ambalaj
Lezzet
Almadan önce bu yorumu okuyacak olanlar: Bu firmadan bu belki 10.alış verişim. Her ürününü beğenerek kullanıyorum. Aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar. Ve her defasında aynı hizmet ve ürün kalitesi ile çalışıyorlar, aklınızda bulunsun
Saygılar
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Saruhanlı
Ambalaj
Lezzet
HERKES EVİNDE EKMEK YAPIP SATMAYA KALKIŞIRKEN
SİZİN GİBİ BU DENLİ BÜYÜK BİR GİRİŞİMİN RAPORU İLE SUNDUĞUNUZ ÜRÜNLERE ERİŞEBİLMEKTEN DOLAYI ÇOK MUTLUYUM.TEŞEKKÜRLER... (16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Tümerdem
Ambalaj
Lezzet
Siyez bulguru ile tanıdım sizi o gğn bu gündür sitenizden tüm çeşitleri denedim. En çok bu modeli seviyorum, Francolaya benziyor :) Saygılar
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Saran
Ambalaj
Lezzet
Ekmeklerinizin bağımlısıyım, hele bu uzun ekmeklere hastayım. Soğuk sandwich için kullanıyorum. Dondurucumda her zaman bir tane fazladan tutuyorum. Isıtıp yediğimizde ilk gün ki gibi yumuşacık sıcacık oluyorlar.
Yen çeşitlerinizden yulaf ekmeğinizi de denedim oanda BAYILDIM!
HARİKASINIZ.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Kamer
Lezzet
Ambalaj
Uzun süredir beğenerek kullandığımız ürünlerinize eklenen bu seçeneğe oğlum ve kızım adına ekstra sevindik. Lezzetine bayıldılar. Baguetlerinizle sandwich yaparak onları fast food dan uzak tutmayı başardık. Tesekkür ederim. (22.02.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Korunmuş Ekmekler (Ekşi Mayalı) kategorisindeki diğer ürünler