Nar Ekşisi -Yabani Nar - (Glukoz - Şeker İlavesiz) (Pestisit Analizli)

Deli nar olarak bilinen aşısız, yabani nardan yapılan, odun ateşinde kaynatılan, doğal ve katkısız nar ekşimiz.

Durumu: stokta mevcut

50,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Deli nar olarak bilinen aşısız, yabani nardan yapılan, odun ateşinde kaynatılan, doğal ve katkısız nar ekşimiz.
KATEGORİ Sos, Sirke, Salçalar
İÇİNDEKİLER Yabani nar ekşisi
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Koruyucu Doğal Mantar Tıpalı Cam Şişe
AMBALAJ MİKTARI 250 ml / 8.6 fl oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Serin, loş, güneş almayan bir yerde veya buzdolabında saklanmalıdır.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Hiçbir katkı maddesi içermez
  • Vitamin ve mineral yönünden zengindir
  • Tansiyon ve kolesterolü düzenler
  • Kalp dostudur
  • Vücut direncini korur
  • Enerji verir, yorgunluğu giderir
  • Vitamin ve mineral yönünden zengindir

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (10)

2n14Yorumlayan: Müge
Lezzet
Ambalaj
çook lezzetli. sırf nar ekşisini yiyebilmek için olur olmaz herşeye katıyorum :) deneyin. farkı göreceksiniz. (29.12.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Gazneli
Lezzet
Ambalaj
Salata ve kısırlarımın vaz geçilmezi oldu, mutlaka alın derim.
(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: HAYRIYE YARAMANCI
Lezzet
Ambalaj
NE DESEK AZDIR!!!
ALDIĞINIZDA ARADAKİ FARKI GÖRECEKSİNİZ. TADI, KOKUSU HER ŞEYİ İLE MUHTEŞEM,BAŞKA...
HER DERDE DEVA BU LEZZETİ SUNANLARA, KUCAK DOLUSU TESEKKÜRLER

(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nur kadir
Ambalaj
Lezzet
KURU DOLMA YAPTIM PATLICAN VE KABAK KURUSU İLE SİZDEN ALMIŞTIM VE ÇOK DA BEĞENDİM. BİRDE NAR EKŞİSİ İLE SOSLADIM COK GÜZEL OLDU . HERKESE TAVSİYE EDERİM.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Cemal Menevşe
Ambalaj
Lezzet
Ben bir daha başka marka kullanmama. Bayağ iddialı bir ürün, gerçekten çok lezzetli ve doğal olduğu çok açık.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Hasibe Darbaz
Ambalaj
Lezzet
Salata, kısır ne arsa yakışıyor, ellerinize sağlık.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Beşkardeşler
Ambalaj
Lezzet
Nar ekşisi ve zeytinyağı siparişlerim olmuştu. Olağanüstü beğendik. Sakın bozulmayın her şeyiniz mükemmel. (16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Sahracan
Ambalaj
Lezzet
Piyasada glikoz şerbetli ürünler arasında sizi gördüğümde inanın çok çok mutlu oldum.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Melda Şahinbey
Ambalaj
Lezzet
Ben Adanalıyım ve nar ekşisi olmadan sofraya oturmayanlardanım denemek için aldım ve gerçeden başarılı bulduğumu bilmenizi isterim.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Erdaş
Ambalaj
Lezzet
Harika bir lezzet.... Ambalajı da son derece sağlıklı ve şık. (15.04.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Sirke-Sos (Doğal Fermente) kategorisindeki diğer ürünler