Tavuklarımızdan Yumurta (Fipronil-Pestisit-Antibiyotik-GDO-Hormon Analizli)

Akdeniz bölgesinde, kendi tarlamızda ekilen yerli tohum arpa, mısır, tritikale ve değirmende öğütülen keçiboynuzu gibi ek besinlerle beslenen, tamamen açık alanda ve doğal şartlarda büyütülen, serbest gezen tavuklarımızdan elde edilen yumurtalarımız.

Durumu: stokta mevcut

69,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Akdeniz bölgesinde, kendi tarlamızda ekilen yerli tohum arpa, mısır, tritikale ve değirmende öğütülen keçiboynuzu gibi ek besinlerle beslenen, tamamen açık alanda ve doğal şartlarda büyütülen, serbest gezen tavuklarımızdan elde edilen yumurtalarımız.
KATEGORİ Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER Genetiği korunmuş tavuk yumurtası
AMBALAJ TÜRÜ Özel Üretim Koruyucu Strafor ve Ekstra Koruyuculu Kılıf
AMBALAJ MİKTARI 20 Adet
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Tazeliğini yitirmemesi için yumurtaların serin bir ortamda ve hava alacak şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Böylece, yumurtalarınız uzun süre tazeliğini korur. Eğer havalar çok sıcak ise yaz mevsiminde yumurtalarınızı buzdolabınızın en üst rafında saklayabilirsiniz. Yumurtalarınız buzdolabına yerleştirilmeden önce kesinlikle yıkanmamalıdır.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Enerji verir
  • Kalp dostudur
  • Kansere karşı vücudu korur
  • Beyin fonksiyonlarını destekler
  • Kan dolaşımını hızlandırır
  • Yüksek tansiyonu düşürür

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (13)

2n14Yorumlayan: Sema Gültekin
Ambalaj
Lezzet
Hamilelik sürecimde sizinle tanıştım şimdi kızımı emziriyorum ve halen ürünlerinizi özellikle de yumurtanızı severek düzenli kullanmaktayım. Çok da memnunum, teşekkür ederi bol kazanlar dilerim. (5.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Argun Atalay
Ambalaj
Lezzet
Organik diye aldığım bir markanın ürünlerinden şikayet almaya başladıktan sonra sizinle karşılaştım. 2n14 yumurta başta olmak üzere tüm ürünlerini kullandım, hepsi gayet temiz ve lezzetli. Bir de müşteri olarak şunu belirtmeliyim, bizlere sunduğunuz sertifikalar ve analizler bu konuda gerçekten çok değerli. Her şey için çok teşekkür ederiz. (5.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: V.KORAY
Lezzet
Ambalaj
BU YUMURTAYA BEN NE YAZSAM AZ GELECEK. SÜPER BİR LEZZET VE ONLARCA ANALİZİ VAR. ÇOK ÇOOOK TEŞEKKÜRLER

(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Dilan Manisalı
Lezzet
Ambalaj
Köy yumurtası, yayık tereyağı, ekşi mayalı ekmek...çoluk çocuk eski günlere hasret kalmıştık. Allah razı olsun sizden.
(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Uluşanlı
Lezzet
Ambalaj
ÇOK GÜZELLER.
Bir daha başka bir yerden yumurta yiyemem. Emeği geçenlere yürekten teşekkürler.
(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K. Sayın
Ambalaj
Lezzet
Düzenli yumurta ve ekmek siparişi veriyoruz, çok memnunuz
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K.Mollaoğlu
Ambalaj
Lezzet
Bir tesadüf sonucu sitenize ulaştım, ilk siparişimi verdim ve teslim aldım, Sonuç etkileyiciydi.. tek bir yumurta dahi kırılmadan 500 km yola ürün gönderen firmanızı samimiyetle tebrik ederim.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ülküm Toygar
Ambalaj
Lezzet
Yumurtanız nefissss.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Remziye Karaman
Ambalaj
Lezzet
Hakkında en fazla şaibe olan gıda yumurta ilken bu kadar analizin yapıldığı, bu kadar da lezzetli bir ürüne ulaşabildiğimiz için çok mutluyum, siparişlerimizin devamı gelecek, her şey için teşekkürler, bol kazançlar dilerim.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Çamlıbel
Ambalaj
Lezzet
Merhaba, On gün kadar önce verdiğim siparişlerimden sonra sizden düzenli alış verişe geçtim. Siparişlerimin tamamı buz aküler eşliğinde geldi, ilkinde manda peyniriniz ve inek peynirimizi aldım ve çok da beğendim. Bunun için teşekkür etmek istedim. Dün de yumurta ve et siparişimi teslim aldım ve aynı özen ve lezzete sahip olmalarına çok memnun oldum. Hayırlı işler ve bol kazançlar dilerim.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nadim Odabaş
Ambalaj
Lezzet
Düzenli spor yapıyorum ve bu nedenle yüksek kaliteli protein ihtiyacım oluyor. Yumurtalarınızdan düzenli olarak sipariş veriyorum. Ve çok memnunum. Her defasında bir tanesi bile kırılmadan Antalya'ya kadar ulaştırmanız da ayrıca takdire şayan. Tebrikler.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Çişdem Güneyçam
Ambalaj
Lezzet
Bir yumurta için bu kadar test...Konuya ne kadar hassasiyet gösterdiğinizi görünce etkilenmemek elde değil..Bravo sizlere...
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Maria Çağın
Lezzet
Ambalaj
Organik adı altında satılan ithal tohumlardan , lezzet yoksunu gıdalardan kurtulmama aracı olan sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Artık oğluma gönül rahatlığı ile yumurta yedirebiliyorum. Tüm sevdiklerime sizi tavsiye ediyorum, teşekkür ederiz.

(11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Tavuk (GDO-Antibiyotik Analizli) kategorisindeki diğer ürünler