Siyez Ekşi Mayalı Sandwich Ekmeği (İlaçsız Tarım-Yerli Tohum-Genetiği Korunmuş)

2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen Siyez Tam Buğdayı’ndan üretilen, ruşeym ve kepeği fabrikasyon ekmekler gibi ayrılmamış, lif bakımından zengin ekşi mayalı sandwich ekmeğimiz. Odun ateşinde pişirilmiş ve kişiye özel üretilmiştir.

Durumu: stokta mevcut

41,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME 2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen Siyez Tam Buğdayı’ndan üretilen, ruşeym ve kepeği fabrikasyon ekmekler gibi ayrılmamış, lif bakımından zengin ekşi mayalı sandwich ekmeğimiz. Odun ateşinde pişirilmiş ve kişiye özel üretilmiştir.
KATEGORİ Korunmuş Ekmekler
İÇİNDEKİLER Kimyasalsız Siyez unu, Yüksek mineralli tuz, Alkali su, Ekşi maya
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Kraft Poşet ve Dış Yüzeyde Koruma Jelatini
AMBALAJ MİKTARI 4 Adet (750-800 gr)
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Ekmeğimizi oda ısısında maksimum 3 gün tutabilirsiniz. Koruyucu ve kimyasal katkı olmadığından küflenme oluşacağı için buzdolabınızda, +4 derecede saklanması uygun olacaktır. Ekmeklerimizi, ekşi mayalı oluşu nedeniyle derin dondurucunuzda da rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Dilimleyip, dilediğiniz kadarını çıkartıp oda ısısına getirip, ardından ızgaranızda, birkaç dakika ısıtarak ilk günkü tazeliğinde ve lezzetinde tüketebilirsiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Yüksek lif oranı ile tok tutar
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Yüksek aminoasit ve mineral değerlerine sahiptir
  • Kalp ve damar sağlığı için yararlıdır
  • Hücre yapısını korur
  • Yaşlanmayı geciktirir
  • Glisemik indeksi düşüktür
  • Şeker hastaları tarafından tüketilmesinde sakınca yoktur
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (12)

2n14Yorumlayan: Nurdan
Lezzet
Ambalaj
Nohuttan hamburger ekmeğiniz var, çok lezzetli ama keske nohutu bir de sandviç ekmeği formunda da yapsanız. Teşekkürler (29.10.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: İ.Sönmez
Ambalaj
Lezzet
Benim ve ailemin sağlığını borçlu olduğu bu süper ürünü herkese tavsiye ederim. Hem doyurucu hemde gluten sorunumuza ilaç oldu.
(28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Omay
Ambalaj
Lezzet
PLAJ DOSTU :)
Yazın hem sağlıklı hem de pratik olsun diye bittikçe sipariş veriyorum. Tatilde de hem buzlukta saklanabiliyor, hemde çok pratik her yere yanımda benle gelebiliyor. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H. İyikülah
Ambalaj
Lezzet
Sizden iki aydan buyana düzenli sipariş verip ekmek alıyorum. Sindirim problemleri yaşıyordum, bunların hiç biri kalmadı. Ayrıca ekmekteki o ekşi maya ve kokusu da çok hoşuma gitti. Başka ekmek yemek artık.Yazları Didim de oluyorum ve oraya da sipariş vermek istiyorum, sevgiler
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H. B.Baylan
Ambalaj
Lezzet
Oğlumda gluten duyarlılık var ve okulda diğer ekmeklerden yememesi için yanına siyez sandwichlerinden hazırlayıp veriyorum. Sayenizde çok rahat ettik, teşekkürler
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.Kurtulmuş
Ambalaj
Lezzet
Tebrikler...
Çok pratik ve lezzetli (22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.Tunay
Ambalaj
Lezzet
Geçen hafta ürünlerim geldi, hepsi güzeldi, teşekkürler. Sandwich ekmeğiniz ve bir birinden güzel şirden mayalı peynirlerinizle sahurda hazırlayacağım kahvaltılar ve iftar soframız için Salı günü yeni siparişlerimi vereceğim.Şimdiden teşekkürler (22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: P. Urgancı
Ambalaj
Lezzet
Vakit ayırıp yazmasam olmazdı...
Bu kadar özenle paketlenip özel araçla evimize kadar ulaşan bu tertemiz ekmekçikler, bu mis gibi kokan tereyağı ve bir birinden lezzetli kuruyemişleriniz için çok çok teşekkür ederiz.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Paksoy
Ambalaj
Lezzet
Özel üretim sağlık :) Ne hoş bir site..İki defadır sipariş veriyorum cok memnunum.
(17.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Hande Uzakyar
Ambalaj
Lezzet
Sandwich de sağlıklı olabiliyor sayenizde :) sağ olunuz
(17.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Paşalı
Ambalaj
Lezzet
Diyette olanlara özellikle öneririm. Resmen "Ofis cankurtaranım" :) Evde istediğim şekilde hazırlayıp her gün yanıma alıyorum. Bir tane yediğimde tüm günüm hem tok geçiyor. Teşekkür ediyorum sizlere.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Bal
Lezzet
Ambalaj
Ekmeğimiz harika.. Ekmek kızartma makinasında ısıtınca börek gibi geliyor tadı bana, bayılıyorum : ) tekrar cok teşekkurler.. iyi ki varsınız
Bütün siyez fan ahalisinin önünde itiraf etmek isterim ki, her gün gece bu saat olunca; ‘ sabah olsa da siyezimi yesem’ diyerek aşeriyorum..evet evet resmen hayaller kuruyorum yediğim anla ilgili : 2 yıldır sıfır gluten ile beslenen biri için ne kadar büyük bir şey bu bilemezsiniz

(11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Korunmuş Ekmekler (Ekşi Mayalı) kategorisindeki diğer ürünler