Siyez Bulguru - Kısırlık (Kadmiyum-Pesitisit-GDO-Okratoksin- Aflatoksin B-T.Aflatoksin Analizli)

2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, Siyez Buğdayı’ndan üretilen tek gerçek bulgur.

Durumu: stokta mevcut

37,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME 2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, Siyez Buğdayı’ndan üretilen tek gerçek bulgur.
KATEGORİ Siyez Ürünleri
İÇİNDEKİLER Siyez Kısırlık Bulguru
AMBALAJ TÜRÜ BRC standartlarında çift korumalı doypack ambalaj
AMBALAJ MİKTARI Sağlık Cam Kavanoz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

15°C sıcaklığı aşmayan, kuru ve ışık görmeyen ortamda; bez torba veya cam kavanoz içinde, ağzı kapalı şekilde saklanmalıdır.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Sindirimi son derece kolaydır
  • Kolesterol içermez; kalp ve damar dostudur
  • Hücre yapısını korur
  • Yaşlanmayı geciktirir
  • Yüksek antioksidan içerir
  • Glisemik indeksi düşüktür
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (17)

2n14Yorumlayan: Çayan
Ambalaj
Lezzet
LEZZET VE SAĞLIK 10 PUAN
TEŞEKKÜR ETTİM. (13.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Hasibe Manavoğlu
Ambalaj
Lezzet
Bulgur ve ununuzu alıyorum uzun süredir aynı kalite ev lezzette gelen ürünlerimden çok memnunum, arkadaşlarıma da öneriyorum, Teşekkürler 2n14 (13.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Konakçı
Ambalaj
Lezzet
Hamilelik döneminde ve doğumumla beraber süt artırıcı etkisinden dolayı Siyez bulgur pilavını sık sık yedim. 2n14'den gelen paketlerden çok memnun kaldım ve her defasında gelen ürünleri dostlarıma da tavsiye ettim. Şimdi kızım 2 yaşına geliyor ve artık onunla beraberde de bu lezzetli bulguru yiyoruz. Allah ömür versin daha uzun yıllar soframızda olun İnşallah. (13.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: P.Kadıoğlu
Ambalaj
Lezzet
Devamlı alıyorum, kontrollü ve doğal olmasına rağmen tertemiz, taşsız geliyor. Üretiminden ayıklanıp soframıza gelene kadar emeği geçenlere çok çok teşekkürler. (13.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Yanıkoğlu
Ambalaj
Lezzet
İlk denememdi, şişkinlik yapmadan yiyebildik. hem lezzetli , hem de sağlıklı, dolmaya da çok yakıştı. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Kavak
Ambalaj
Lezzet
Denedim, güzel. Çevreme de önereceğim. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: U.Çalışkan
Ambalaj
Lezzet
Uzun araştırmalar sonucu Siyez buğdayından yapılan ürünlerinize ulaştım. Un ekmek ve bulgurunuzu denedim, hepsi kaliteli ve temiz ürünlerdi, böyle devam etmeniz temennisi ile, sağlıcakla kalınız. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Turksoy
Ambalaj
Lezzet
Farkınızı ortada,bilen biliyordur..ben bir tek bir şey söyleyebilirim, iyi ki varsınız.. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Karpat
Ambalaj
Lezzet
Sizinle tanıştığımızdan beri sofralarımıza ne koyduğumuzu artık biliyoruz ve güvende hissediyoruz, tüm ürünler gibi bulgura da bayıldık, her şey için teşekkürler.
(13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Bağcı
Ambalaj
Lezzet
Merhaba, sizlere özel olarak teşekkür etmek istedim. Bir ay önce farklı bir siteden siyez bulguru ve siyez unu siparişi verdim, (sözde bu işin erbabı olduklarını iddiası üzerine)
Gelen tüm bulgur çer çöp içindeydi. Ve sanırım beklemiş bir bulgur olduğundan acılaşmıştı. Sizden sipariş vermeden önce yorumları okudum ve memnuniyetin yüksek olması üzerine sipariş verdim. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Gelen paket mücevher kutusu gibi şıkır şıkır parlıyordu, İçinden çıkan ve yemelere doyamadığımız pırıl pırıl ürünler için teşekkür ederiz. Doğru adresi bulduğumuz için çok mutluyuz. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Lale Nur Soykan
Ambalaj
Lezzet
İlik gibi bir bulgur, artık Siyez den başka bulgur kullanmıyoruz.
Tavsiye ederiz.
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Büşra Barak
Ambalaj
Lezzet
Evde pirinc yerine sadece siyez bulguru kullanıyorum artık, sayenizde sağlklı yemek yiyebilmenin tadına vardık
Eksik olmayın.
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Paksoy
Ambalaj
Lezzet
Biz pilava da kullanıyoruz, kısıra da içimiz rahat güven içinde yiyebiliyoruz.Her sey icin için cok ama cok tesekkur ediyoruz.
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A. Koraltan
Ambalaj
Lezzet
Saman gibi ürünlere yüzlerce lira isterler, bir de ne yediğimiz belli değil, yok tarlamdan yok köyümden...
Belge desen hak getire..Sizin varlığınızı duyduğumdan beri sadece sizlerden alış veriş yapıyoruz. Zaten aksi akıllı işi değil, Sağ olun.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.K.Burcuoğlu
Ambalaj
Lezzet
Selamlar, ürünlerinizle yurtdışında yaşayan kuzenim sayesinde tanıştım. Her tatilde Türkiye'ye geldikçe sizden toplu sipariş vererek Arjantine götürüyor. Lezzzetinize ve kalitenize o kadar övgü yağdırdı ki,dayanamadım epey yüklü bir siparişi de geçenlerde ben verdim. Ürünlerim ulaştı. Ayrı ayrı paketlenip, özel araçlarınızla soğutucularla kapımıza teslim ettiler. Kurupastadan, bulgurunuza, ekmekten, etinize, sebzelerden, baharatlarınıza kadar ne var ne yoksa her biri özenle ayrı ayrı hazırlanmış Tattıklarımıza bayıldık, tatmadıklarımıza da görsel olarak mest etti.Bu projeyi hayata geçiren 2n14 grup çalışanlarına içten saygı ve sevgilerimi sunarım.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Keskinok
Ambalaj
Lezzet
PİİRİNÇ KONAN HER YEMEĞİ KISIRLIK SİYEZLE YAPIYORUM İLGİLENENLERE DUYURULUR. BEĞENMEYEN BENİ BULSUN :)
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: C.Danoğan
Ambalaj
Lezzet
Kısıra boyut katan siyez kısırlık bulguruna minettarız :) Yemelere doyamadık.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Siyez-Kavilca Ürünleri (Analizli) kategorisindeki diğer ürünler