Siyez Bulguru - Pilavlık (Kadmiyum-Pesitisit-GDO-Okratoksin- Aflatoksin B-T.Aflatoksin Analizli)

2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen Siyez Buğdayı’ndan üretilen tek gerçek bulgur.

Durumu: stokta mevcut

37,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME

2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen Siyez Buğdayı’ndan üretilen tek gerçek bulgur.

KATEGORİ Siyez Ürünleri
İÇİNDEKİLER %100 Siyez bulguru
AMBALAJ TÜRÜ Sağlık Cam Kavanoz
AMBALAJ MİKTARI 1000 g / 35.3 oz brut
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

15°C sıcaklığı aşmayan, kuru ve ışık görmeyen ortamda; bez torba veya cam kavanoz içinde, ağzı kapalı şekilde saklanmalıdır.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Sindirimi son derece kolaydır
  • Kolesterol içermez; kalp ve damar dostudur
  • Hücre yapısını korur
  • Yaşlanmayı geciktirir
  • Yüksek antioksidan içerir
  • Glisemik indeksi düşüktür
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (31)

2n14Yorumlayan: Hülya
Lezzet
Ambalaj
Beş değil on yıldız, ikinci kez aldım ,çok lezzetli oldu pilavı
ne yazıkki peynir sucuk vs denemek çok isterim, İstanbul'dan uzaklarda

(28.11.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Özden
Lezzet
Ambalaj
Çok özenliydinz.Teşekkürler (12.08.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Beste
Lezzet
Ambalaj
Çok lezzetli, kokusu da tadı da 10 numara. Teşekkür ederim (16.07.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: seyhan
Ambalaj
Lezzet
tadı mükemmel pilavı yemeyen çocuklar ikinci tabağı istedi teşekkürler. (2.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: aysun
Ambalaj
Lezzet
Ben de sıcak suda bekletip daha sonra pisirdim çok lezzetli oldu herkese tavsiye ederim... (24.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Dündar Çatal
Ambalaj
Lezzet
Pilavı lezzetli oluyor, tavsiye ederim. (14.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ş.Tayman
Ambalaj
Lezzet
Abim askerliğini Kastamonu'da yapmıştı ve ilk o dönemde Siyez'in varlığınız duymuştum. Bu gün artık evlerimizde, sofralarımızda kolaylıkla ulaşılabilir olan bu sağlıklı ürünün üretim ve tedariği adına yapmış olduğunuz gayretler için, teşekkür etmek istedim. İyiki varsınız. (13.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nedret Yeşil
Ambalaj
Lezzet
Fazla söze ne hacet..
Sağlık, lezzet ve doğallık. Hepsi onda. Yaradana şükürler olsun... (13.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Kayabaş
Ambalaj
Lezzet
Merhaba sizlerden alış veriş yapmaya başlamadan önce yorumları okumuştum ve sonrasında eğer doğruysa bunlar bende aldıktan sonra yazacağım dedim kendi kendime.
Eksiği var fazlası yok, gerçekten 2 kilo gram bulgura bile, soğutuculu araçla kapımıza kadar mal gönderen çok saygın bir firmaymışınız. Ürünlerde çok temiz, lezzet ve hizmette kusursuz. Emek ve hizmetleriniz için çok teşekkür ederim. (13.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Yamaner
Ambalaj
Lezzet
Sizinle Siyez bulguru vesilesiyle tanıştım.Ekmek un ve kahvaltılık tereyağınızı aldım, hepsinden çok memnun kaldım. Yavaş yavaş diğer ürünlerinizi de deniyorum. Şu an için her şey mükemmel. Yolculuğumuzun devamında da ara ara yazacağım, teşekkür ederim. (13.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Tayime Yalaz
Ambalaj
Lezzet
Biraz iri ama pişince diş diş oluyor, mis gibi o kendine has kokusuna da bayıldık. Bundan böyle soframızdan ,ürünlerinizi eksik etmeyeceğiz. (13.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Çubukçu
Ambalaj
Lezzet
Özel olarak tavsiye ile size ulaştım. Anlatıldığı kadar var. Bulgurunuz çok lezzetli ve taşsız, teşekkür ederim. (13.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Bollu
Ambalaj
Lezzet
Doğru bir firma, düzenli siparişler oluyor. Öneririm, memnunum. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: P.Akkuzu
Ambalaj
Lezzet
Yeni keşfettim sizleri ama iyi ki karşılaşmışız. tüm paketim kapıma kadar özel araçlarla. Her şey .ok lezzetliydi. Özellikle de bu milli gururumuz Siyezimizin bulgur... (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: G.Masum
Ambalaj
Lezzet
Her yerde aradığım bulguru sizde buldum, başka bir arkadaşım da yerinden getirtmişti. İçinde bir ben eksiktim çöp taş dolu geldi dedi.. Ona da sizi tavsiye ettim. Artık biz başka yerden bir daha bir şey almayız.Teslimatından, paketlemesine ve elbette ürününe kadar, beş yıldızlı iş yapmışsınız, bravo. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: C.Akyol
Ambalaj
Lezzet
Gayet lezzetli tekrar tekrar alıyorum, tavsiye ederim. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.Temel
Ambalaj
Lezzet
Kusursuz, teşekkürler. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.Aydın
Ambalaj
Lezzet
Merhaba, Siyez bulguru ileProf. Canan Karatay'ın bahsetmesinden sonra tanıştım.Karatay Hocamızın met ettiği kadar var. Hem sağlıklı hem de doyurucu.
A.S.Özal (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ali Hasırcılar
Ambalaj
Lezzet
Kargom kusursuz geldi. Mesafe uzak olunca biraz endişelenmiştim, sağ olun, her şey için teşekkürler.
(13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Erdem
Ambalaj
Lezzet
Çok beğendim tadını,. İlkinde sert kalmıştı. İkinci pişirmeden önce bulguru ıslatıp beklettim ve öyle pişirdim, çabucak da pişti, emeklerinize sağlık. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)

Ürünler 1 - 20 / Toplam 31

sayfa başı
Sayfa:
  1. 1
  2. 2

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Siyez-Kavilca Ürünleri (Analizli) kategorisindeki diğer ürünler