Manda Yoğurdu %100 Manda (Antibiyotik 5 Grup - Salmonella-Koagula-Nişasta-L.Monocyt-GDO Analizli)

Meralarda otlanan mandalarımızdan elde edilen, demir, çinko, kalsiyum ve protein kaynağı manda yoğurdumuz.

Durumu: stokta mevcut

59,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Meralarda otlanan mandalarımızdan elde edilen, demir, çinko, kalsiyum ve protein kaynağı manda yoğurdumuz.
KATEGORİ Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER Manda sütü, Doğal maya
AMBALAJ TÜRÜ Avrupa Birliği Regülasyonlarına Uygun Kapak ve Cam Kavanoz
AMBALAJ MİKTARI 1000 g / 35.3 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Tüketene kadar, ambalajında buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz. Teslim aldıktan sonra buzdolabınızda +4 Derecede 7 gün saklanabilir.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Sindirim sistemini destekler
  • Mineral yönünden zengindir
  • Kemiklerin güçlenmesini sağlar
  • Kanserden vücudu korur
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (18)

2n14Yorumlayan: Esengül
Lezzet
Ambalaj
Çok lezzetli ve katkısız bir yoğurt, gösterdiğiniz özen ve ilgiye çok teşekkürler (16.04.2021 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Dilek
Lezzet
Ambalaj
Bebeğimde süt alerjisi çıktığı için manda yoğurdunu tavsiye ettiler.Hiçbir şekilde alerji yapmayan tek besin maddesiymiş manda yoğurdu.Sipariş verirken nasıl gelecek diye endişelenmiştim.İnanılmaz güzel paketlenmişti.Göstermiş olduğunuz özen
İçin çok teşekkür ederim. (7.03.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: aslı
Lezzet
Ambalaj
Merakla beklediğim bir üründü. Biraz ekşi geldi, sanırım makbul olanı da bu...Güvenerek yiyebilmek çok güzel.. (20.05.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Şahin İyikülah
Ambalaj
Lezzet
İşte manda yoğurdu budur dedirten bir ürün. Tavsiye ederim. Ayrıca Antepten sipariş verdim ve ürün sapa sağlam ve soğutucu ile geldi. Paketlemeler de başarılı. (26.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Osman Arda Tanış
Ambalaj
Lezzet
MUTLAKA DENENMELİ LİSTENİZE ALIN, DERİM. (2.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Bakırcı
Ambalaj
Lezzet
Haftalık yumurta ekmek ve manda yoğurdu siparişlerim oluyor sizlerden. Hepsi gerçekten bir birinden güzeller, tesekkür etmek ve herkese önermek istedim.Yolunuz açık olsun. (5.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.Civelek
Ambalaj
Lezzet
Gerçekten mükemmel ve doğal mayadan katkısız oluşu mest ediyor. (5.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: I.Fırat
Ambalaj
Lezzet
Böyle bir kıvam ve lezzeti tatmayalı ne kadar zaman olmuş onu bile unutmuşuz. Bu yoğurtsa, biz ne yiyiyorduk diye sormadan edemiyor insan. (5.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N. Oğuz
Ambalaj
Lezzet
Çook lezzetli süzme yoğurt gibi koyu kıvamlı nefis bir şey bu.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: O.Karabostan
Ambalaj
Lezzet
Katkısız ev yoğurdumu da, doğal mayalı peynirlerimi de buldum, artık başka yerden hiç bir şey almam.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Yorgancı
Ambalaj
Lezzet
Çok defa farklı yerlerden yoğurt siparişi vermiş biri olarak, doğru yerdesiniz derim. Cam kavanozuyla buz akülerle birlikte Harika bir yoğurt gönderdiler.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Z.Bayar
Ambalaj
Lezzet
Kıvamı ve lezzetti tartışılmaz.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Dilan Karabostan
Ambalaj
Lezzet
Aklımızda kırk tane soru ile, sadece öyle deniyor diye, alternatifsizlikten sipariş vermemizi bekleyen çiftliklerden bizleri kurtaran 2n14 e yürekten teşekkür etmek isteriz.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Bella Boduroğlu
Ambalaj
Lezzet
Artık bebeğime içim rahat yedirebileceğim bir yoğurt buldum. Çok mutluyum sevgili 2n14.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Cebesoy
Ambalaj
Lezzet
Annemin yaptığı gibi yoğurt yemeyeli yıllar olmuştu. Beni çok mutlu ettiniz, sağolun var olun.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Bodur
Ambalaj
Lezzet
Çalıştığım için evde yoğurt yapmaya vakit bulamayanlardanım. O nedenle de yoğurdunuzu denemek istedim. Gerek manda oluşu, gerekse dağal maya ile yapılıp, katkı olmaması cazip geldi. Sipariş verdim ve geçen hafta elime ulaştı. Açıkcası bu kadar lezzetli olmasını beklemiyordum. Hem soğutucular eşiliğinde göndermişsisniz hem de özel araçla. Bir yoğurda bile bunu yapan firmanın olabileceğini söyleser, inanmazdım. Ama sonuna kadar gerçeksiniz...Teşekkürler.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: G.&T. Bircan
Ambalaj
Lezzet
Yeni doğum yapan bir anne olarak, eşim ve ben beslenmemize özen göstermek adına bir arayıştaydık ki. İnstagramda sizlere rastladım. O gün bu gündür 8,9 defa sipariş verdim. Gerek yoğurt gerekse peynirleriniz başta olmak üzere, artık başka bir markayı asla tercih edemem. Hem bu kadar analizli hem de bu kadar lezzetli ürünü bir arada bulma imkaanı sağladığınız için teşekkür ederim.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Ormancı
Ambalaj
Lezzet
Çok lezzetli bir yoğurt. Manda sütünün yoğun tadını çok net hissediyorum. Mutlaka tadılmalı. Yemesi çok keyifli... (5.04.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Manda Ürünleri (Kimyasalsız) kategorisindeki diğer ürünler