Kül Defne Sabunu - Zeytinyağı Defneli (Kostiksiz - Meşe Külü)

Saf zeytinyağı ve defne yağının bir araya geldiği, cildi onarıcı ve nemlendirici, antiseptik özellikli, doğal içerikli sabunumuz.
Bu ürün stoklara girdiğinde bildirim almak için kayıt olmalısınız

Durumu: Stok mevcut değil

43,00 TL

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Saf zeytinyağı ve defne yağının bir araya geldiği, cildi onarıcı ve nemlendirici, antiseptik özellikli, doğal içerikli sabunumuz. ÖRNEK TARİF; Duş Jeli Malzemeler: 1 kalıp (100 gram) ince rendelenmiş meşe küllü defne sabunu 2,5-3 bardak içme suyu 1 tatlı kaşığı bal 5-10 damla uçucu yağ Hazırlanışı: Suyu kaynatıp ocaktan alın. Rendelenmiş sabunu kaynar suya atıp karıştırarak eritin. Suyun sıcaklığı parmak sokacak kıvama geldiğinde balı ve uçucu yağı ekleyin ve iyice karıştırın. Kullanımı: Bu karışımı ister sıvı el sabunu, ister duş jeli olarak kullanabilirsiniz. Katılaşması durumda, su ekleyerek kıvamını istediğiniz şekilde yeniden ayarlayabilirsiniz.
KATEGORİ Sabunlar
İÇİNDEKİLER Defne yağı, zeytinyağı, meşe külü.
AMBALAJ TÜRÜ Özelleştirilmiş Malzemelerden Koku İzolasyonlu Vakum Poşet
AMBALAJ MİKTARI 1 Adet
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Güneş almayan serin ve kuru bir ortamda, kendi bez torbasında saklanmalıdır.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Doğal peeling etkisi ile cildi ölü deriden temizler
  • Cildi nemlendirir
  • Antiseptik özellikler taşır
  • Saç dökülmelerini önler
  • Bebeklerde pişik oluşumunu engeller
  • Sivilce ve akne oluşumuna karşı etkilidir

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (12)

2n14Yorumlayan: Duygu
Lezzet
Ambalaj
Sabun gerçekten çok güzel.. Cilde de saça da çok iyi geliyor. Aylardır saçımı bu sabunla yıkıyorum saçlarımdaki bütün kırık problemleri hitti (8.05.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ayşegül
Lezzet
Ambalaj
Bebeğimi 2. ayından beri bu sabunla yıkıyorum. Yüz bölgesinde egzema vardı. Tedaviyle beraber bu sabunu kullanmaya başladım. Egzeması tamamen geçti bir daha da hiç olmadı. Kendim de yüz ve saçım için kullanıyorum. Oldukça uzun ve gür saçlarda sabun kullanımı korkulu rüyamdır ama bu sabun ne karıştırıyor ne de kurutuyor. Şahane :) (20.04.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Karmaç
Ambalaj
Lezzet
Bebek çamaşırlarını yıkamak için aldım ama bebeğimi de yıkıyorum hiç alerji oluşmadı. Teşekkür ederim. (26.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ayla
Ambalaj
Lezzet
Cilt sorunlarım var, kimsenin başka sabun kullanmasına gerek yok kostiksiz ve sağlıklı. Bu hizmetiniz için minetarım. (26.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Esra
Lezzet
Ambalaj
Bebeğimde maalesef inatçı bir pişik sorunu vardı.Bebeğimi bu sabunla yıkamaya başladıktan sonra cildi düzeldi . Hassas ciltli bebekler için ideal bir ürün tavsiye ederim . (19.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Esra
Lezzet
Ambalaj
Bebeğimde maalesef inatçı bir pişik sorunu vardı.Bebeğimi bu sabunla yıkamaya başladıktan sonra cildi düzeldi . Hassas ciltli bebekler için ideal bir ürün tavsiye ederim . (19.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: SANIYE BAL
Ambalaj
Lezzet
Mis gibi kokuyor
(12.09.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Aliye Şah Atuk
Ambalaj
Lezzet
Bebeğimin çamaşırlarını rendeleyerek kullanıyorum, çok memnunum.
(25.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ceyda Renkli
Ambalaj
Lezzet
Bu kadar tahrip olmuş bir sektörde, bu işi hakkıyla yapıyor olmanız umut veriyor. Çok teşekkürler.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Çakır
Ambalaj
Lezzet
Lavantadan aldım, bu günde defne olanından siparişini verdim. İkiz bebeklerimi bu sabunla yıkıyorum, çok çok memnunum.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Gayem Ilgaz
Ambalaj
Lezzet
Saç ve cilt sorunu olanlar (kuruluk) rahatlıkla kullansınlar, çok faydasını gördüm.

(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Şerbetçi
Ambalaj
Lezzet
Onca kokulu boyalı ürüne dünya para döken ben, sizin sabununuzdan sonra bir şey kullanamaz oldum. Çok güzel bir dokusu var cildime cok fayda sağladı.
Resmen gerginleştiriyor..
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Temizlik ve Kişisel Bakım kategorisindeki diğer ürünler