Nohut Ekmeği - Ekşi Mayalı - Glutensiz (İlaçsız Tarım-Yerli Tohum-Genetiği Korunmuş)

Yerli tohumdan, geleneksel tarım şartlarında ilaçsız olarak yetişen nohutumuzun taş değirmeninde öğütülmüş unundan, doğal protein, lif ve kompleks karbonhidrat bakımından zengin ekşi mayalı nohut ekmeğimiz. Odun ateşinde pişirilmiş ve kişiye özel üretilmiştir.

ÖNEMLİ NOT: Nohut unumuz taş değirmenimizde öğütülürken çapraz bulaşmaya maruz kalabilmektedir. Çölyak hastaları için bilgilendirmedir.

Durumu: stokta mevcut

47,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Yerli tohumdan, geleneksel tarım şartlarında ilaçsız olarak yetişen nohutumuzun taş değirmeninde öğütülmüş unundan, doğal protein, lif ve kompleks karbonhidrat bakımından zengin ekşi mayalı nohut ekmeğimiz. Odun ateşinde pişirilmiş ve kişiye özel üretilmiştir. ÖNEMLİ NOT: Nohut unumuz taş değirmenimizde öğütülürken çapraz bulaşmaya maruz kalabilmektedir. Çölyak hastaları için bilgilendirmedir.
KATEGORİ Korunmuş Ekmekler
İÇİNDEKİLER Pestisit analizli ve GDO'suz Nohut unu, Yüksek mineralli tuz, Alkali su, Nohut ekşi mayası
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Kraft Poşet ve Dış Yüzeyde Koruma Jelatini
AMBALAJ MİKTARI 500 g / 17.6 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Ekmeğimizi oda ısısında maksimum 3 gün tutabilirsiniz. Koruyucu ve kimyasal katkı olmadığından küflenme oluşacağı için buzdolabınızda, +4 derecede saklanması uygun olacaktır. Ekmeklerimizi, ekşi mayalı oluşu nedeniyle derin dondurucunuzda da rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Dilimleyip, dilediğiniz kadarını çıkartıp oda ısısına getirip, ardından ızgaranızda, birkaç dakika ısıtarak ilk günkü tazeliğinde ve lezzetinde tüketebilirsiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Lif bakımından çok zengindir
  • Kalp ve damar sağlığı için yararlıdır
  • Glisemik indeksi düşüktür
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (22)

2n14Yorumlayan: Ece
Lezzet
Ambalaj
Ürüne ve bize gönderilme biçimine bayıldık. Tek sorum eşimin aşırı derecede gluten alerjisi var palindromik romatizma hastası, nohut mayası glutenli olmuyor diye biliyoruz. Bu konuda bizi aydınlatır mısınız kendisi tüketebilir mi? (11.06.2021 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: fatma
Lezzet
Ambalaj
Sipariş ettiğim 5 çeşit ekmekten biriydi, kesinlikle nohut olduğunu anlamadık, çok başarılı, teşekkürler:) (24.01.2021 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Birsen
Lezzet
Ambalaj
Glutensiz olduğu için rahatlıkla yiyebiliyorum. Ayrıca çok da lezzetli.....Emeği geçenlere teşekkürler. (21.01.2021 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Birsen
Lezzet
Ambalaj
Glutensiz olduğu için rahatlıkla yiyebiliyorum. Ayrıca çok da lezzetli.....Emeği geçenlere teşekkürler. (21.01.2021 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: figen
Lezzet
Ambalaj
Normal ekmeği aratmıyor, hatta daha lezzetli.İlk yiyişte benim gibi koku reseptörleriniz kuvvetliyse nohut kokusu alıyor, sonra alışıyorsunuz. Lezzet açısından benden tam puan aldı ancak ambalajlanmadan önce keşke dilimlenebilse daha iyi olur. (10.12.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Yasemin
Lezzet
Ambalaj
Inanilmaz lezzetli! 2n14'ten aldigimiz herseyden memnun kaldigimiz gibi, bundan da cok memnun kaldık!. Tesekkurler 2n14.com!!
Kesin 5 yıldız!! (4.07.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Sedef
Lezzet
Ambalaj
Diğer ekmekleri unutturacak kadar lezzetli. Doya doya ekmek yiyip suçluluk hissetmemek çok güzel. Zeytinyağlı, salçalı ve kaşarlı tostu harika (14.06.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Abdullah
Lezzet
Ambalaj
Mukemel lezzeti var (28.07.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: GÜLAY
Ambalaj
Lezzet
nohut unundan yapılmış başka ürünler de bekliyoruz (26.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Gulay
Ambalaj
Lezzet
Nohut unundan simit istiyoruz.gercek simit nohut unundan yapilirmis eskiden.Colyaklilar mutlu olur simit yemekten. (25.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Gulay
Ambalaj
Lezzet
Surekli kullaniyorum glutensiz beslenmeyi keyfe donusturdunuz..Turk milleti ekmeksiz yapamiyor beni mutlu ettiniz tesekkurler. (25.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Didem
Lezzet
Ambalaj
Tadını çok beğendim fakat ekmek biraz bayat gibi geldi. Durumu bildirdim hemen geri dönüş yapıp bilgilendirdiler. Bu kadar hızlı bir geri dönüş beklemiyordum. Çok profesyoneller. Hayran olmamak imkansız. (15.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Edibe Bahtiyar
Ambalaj
Lezzet
Çölyaklılar için ürettiğiniz bu lezzete bayıldım. Eşimin çölyak olması nedeni ile tanıştık. Ama biz de artık sadece nohut ekmeği yer olduk. Hem rahatsız etmiyor, hem de sağlıklı ve lezzetli. Bir de nohut ekmeğinizin de tost tipi olsa güzel olur. Teşekkürler (2.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K.Aydın
Ambalaj
Lezzet
HER HAFTA 1 NOHUT BİR DE ÇAVDAR EKMEĞİ ALIYORUZ. ŞEKERİMİ YÜKSELTMİYOR, SAĞLIKLILAR. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Bakan
Ambalaj
Lezzet
Sağlıklı ekmeklerinizin devamlı müşterisiyim her biri birbirinden nohut ekmeğini de ilk defa aldım, ciddi ciddi lezzetli. Öneririm. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: O.Arda
Ambalaj
Lezzet
Nohut ekmeği olduğunu bilmesem mısır ekmeği sanırdım o kadar ki güzel ki, gluten de olmadığından çok da sağlıklı. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: C.Bakioğlu
Ambalaj
Lezzet
Şeker ve gluten hastasıyım, düzenli alıyorum, memnunum. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Sevgi Pınarbaşı
Ambalaj
Lezzet
Aradığım lezzetlerin tamamı sizde var. Her şey için çok teşekkürler
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Yaraman
Ambalaj
Lezzet
Şeker gibi bir tat, mis gibi bir koku, enfes tazelikte ve lezzette çok da temiz...Birde glutensiz. Offff ya bu zamanda bu ekmeği bulabilmek rüya gibi...
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Sümer
Ambalaj
Lezzet
Fiyat performans oranı mükemel!.
Bu kadar lezzetli ve doygun bir ekmek, üstelik piyasadaki glutensiz diye satılan kimyasal unlardan kullanılmadan, ilaçsız nohuttan yapılmış. Emeklerinize sağlık daha ne olsun
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)

Ürünler 1 - 20 / Toplam 22

sayfa başı
Sayfa:
  1. 1
  2. 2

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Glutensiz Lezzetler kategorisindeki diğer ürünler