Dut Kurusu - Güneşte Kurutulan (Pestisit-Aflatoksin Analizli)

Genetiği korunmuş, yerli meyve ağaçlarımızdan, geleneksel tarım yöntemleri ile ilaçsız olarak yetişen dut kurumuz.

Durumu: stokta mevcut

15,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Genetiği korunmuş, yerli meyve ağaçlarımızdan, geleneksel tarım yöntemleri ile ilaçsız olarak yetişen dut kurumuz.
KATEGORİ Kuruyemiş
İÇİNDEKİLER Yerli dut kurusu
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Çift Korumalı Doypack Ambalaj
AMBALAJ MİKTARI 100 gr
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Ürünlerimizi serin, kuru ve ışık almayan bir ortamda muhafaza ederek lezzet ve tazeliklerini daha uzun süre koruyabilirsiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Kansızlığı önler
  • Ateş düşürür
  • Mide ve bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar
  • Enerji verir
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (12)

2n14Yorumlayan: Emine
Lezzet
Ambalaj
Harika bir ürün . Hediye olarak gönderdiğiniz için teşekkür ederim böylece deneme fırsatımız oldu .çok naziksiniz. (14.06.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Arzu Sandalcı
Ambalaj
Lezzet
Gelen dut fazlaca sertti. Firma ile iletişime geçtim, derhal telafisi yapıldı. Gelen ürün çok güzeldi. tavırlarından ötürü teşekkür ederim (26.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: İ.Elçin
Ambalaj
Lezzet
Badem ile birlikte süper oluyor :) Herkese tavsiye ederim.
(9.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.PARAR
Ambalaj
Lezzet
HEDİYENİZ İLE TANIŞTIM BU SÜPER BİR LEZZETLE, ARTIK SİPARİŞLERİME BEN DE EKLEYECEĞİM, HER ŞEY İÇİN ÇOOOK TEŞEKKÜR EDERİM.
(9.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Yardımcı
Ambalaj
Lezzet
Az kalorili ve çok lezzetli olduğu için en sevdiklerimden biri, sağ olun...
(9.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Mina Narlı
Ambalaj
Lezzet
Çokk şifalı bir şey bu. Ayrıca lezzetli de. Ama kaynar suya bir avuç atıp suyu ile ellerinizi ovunca egzamaya da iyi geliyor. Bilginiz olsun.
(26.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Demet Şirinel
Ambalaj
Lezzet
ÇOCUKLUĞUMUZUN LEZZETLERİNİ BİZLERE TEKRAR SUNARAK YAŞATMIŞ OLDUĞUNUZ BU GÜZEL DUYGULAR İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
SAĞLIKLI, TEMİZ VE DÜZGÜN İŞLER YAPAN SİZLERİN GIDA SEKTÖRÜNÜN LİDERİ OLMASI İÇİN, ELLİMDEN GELEN HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİM.

(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Lüshet Mahsun
Ambalaj
Lezzet
Hediye olarak gönderdiğiniz dut kurusuna tam anlamıyla aşık oldum :) Çok naziksiniz, teşekkürler
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Kani Veyseloğlu
Ambalaj
Lezzet
Beğendim, devamı gelecek..
Teşekkür
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ş.Pınarbaşı
Ambalaj
Lezzet
Büyük itina ve gayretle iş yapan bir firmasınız. Her şey mükemmel geldi.
Şüphem yok ki büyük yerlere geleceksiniz...
Bizlere sağladığınız bu imkaanlar için teşekkür ederiz. (22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Yasin Balkan
Ambalaj
Lezzet
Eşim sizden bahsetti ve geçen hafta ilk siparişimizi meraktan verdik, malum çok iddialı reklamlarınız var. Ama kesinlikle hayal kırıklığına uğratmadınız, tertemiz ve zamanında geldi ürünlerimiz.
Çok teşekkür ederiz
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Yükseler
Ambalaj
Lezzet
BENİM SİZLERDEN İLK SİPARİŞİMDİ YOĞURT EKMEK BİR KAÇ PARÇADA KURUYEMİŞ ALDIM. HEPSİ ÇOK GÜZELDİ, TEŞEKKÜR EDERİM.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Sebze ve Meyve Kuruları(Güneş) kategorisindeki diğer ürünler