Doğal Fermente Elma Sirkesi (2 Yıllık) (Pesitisit Analizli)

Genetiği korunmuş, geleneksel tarım yöntemleriyle ilaçsız olarak yetişen elmalardan üretilen, doğal yollarla fermente edilmiş elma sirkemiz.

Durumu: stokta mevcut

43,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Genetiği korunmuş, geleneksel tarım yöntemleriyle ilaçsız olarak yetişen elmalardan üretilen, doğal yollarla fermente edilmiş elma sirkemiz.
KATEGORİ Sos, Sirke, Salçalar
İÇİNDEKİLER Doğal Fermente Elma Sirkesi
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Koruyucu Doğal Mantar Tıpalı Cam Şişe
AMBALAJ MİKTARI 250 ml / 8.6 fl oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Serin, loş, güneş almayan bir yerde veya buzdolabında saklanmalıdır.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Yorgunluğu giderir
  • Vücuttaki PH dengesini ayarlar
  • Sindirim sistemini düzenler
  • Metabolizmayı hızlandırır
  • Yağ yakıcıdır
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (13)

2n14Yorumlayan: Nimet
Lezzet
Ambalaj
Özellikle sabahları aç karnına elma sirkesi içmenin saymakla bitmeyecek faydalarından sonra farklı markaların sirkelerini denedim fakat içemedim. Bu sirkenin tadına mutlaka bakmalısınız kesinlikle içimi yumuşacık ve miğdeyi asla rahatsız etmeyen bir sirke. 250 ml almıştım denemek için şimdi 1 lt sipariş edeceğim. (18.05.2021 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Berna
Lezzet
Ambalaj
Bu sirkeyi tattıktan sonra şimdiye dek kullandığım hiçbir şeyin sirke olduğunu düşünmüyorum. Genzi yakmayan, asitsiz tadı çok güzel. (23.02.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: NERMİN
Lezzet
Ambalaj
Yorumları okuduktan sonra denemek istedim, iyi ki almışım. 1 bardak suya 1 çorba kaşığı ekleyip içince içimden geçenler aynen şöyle "bu elma sirkesi ise şimdiye kadar kullandıklarım neydi acaba" emeği geçenlere çok teşekkür ederim. ambalaj ve sunum lezzet kadar güzel. TÜM ÖVGÜLERİ HAK EDİYORSUNUZ (4.12.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Tarık Safi
Lezzet
Ambalaj
Beğenerek kullanıyoruz, ellerinize sağlık (6.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Zeynep Semra
Lezzet
Ambalaj
Gerçekten harika bir tadı var. Ayrıca mideyi de hiç rahatsız etmiyor. Emeği geçen herkese teşekkürler (22.01.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Terzibaşı
Ambalaj
Lezzet
Benim şimdiye dek kullandığım en güzel tadı olan sirke ne mideyi ne ağız tadını rahatsız ediyor doğallığı çok belli gerçekten kaşık kaşık içilebilir (16.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Lamia Erenç
Ambalaj
Lezzet
Üzüm, de denedim, erik ve elmayıda hepsinin kokusu tadı ve rengi çok hoş. (24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Lemi Uras
Ambalaj
Lezzet
Tasarım şişsenize en az içindeki kadar bayıldım, sunum, lezzet ve hizmet kalitesi benzersiz.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Tennure Sirunyan
Ambalaj
Lezzet
Bu hizmet kalitesindeki ve üstün lezzette ki ürünlere, ulaşmamızı sağlayan sizlere tesekkürlerimizi sunarız.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.A.Turnacı
Ambalaj
Lezzet
Merhaba, Oğlumda diş eti çekilmesi vardı diş hekimi gargara verdi. Pek sonuç vermedi. Bizde doğal yollara baş vurduk ve evde kullandığımız elma sirkenizi gargara yerine kullanmaya başladık Çok faydalandık. Teşekkürler
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.G.Büyükhanlı
Ambalaj
Lezzet
Ben elma sirkenizi salatalarımda kullanmaya başladıktan sonra bir de tonik yaptım:) Sonuçlara harika oldu, bilin istedim, tavsiye ederim. 1 su bardağı içme suyuna 1 yemek kaşığı elma sirkesi, 10 damla ilaçsız limonunuzdan ekleyip yapıyorum. Bir de ve zevkinize göre aromatik yağ eklenebilir Ben lavanta yağı ekledim. Cildi mükemel sıkılaştırıyor.Teşekkür ederim sizlere.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Seher
Ambalaj
Lezzet
Oncelikle sunu belirteyim, sirke kullanamayan biriyim. Midem almiyor muhtemelen gida intoleransim var, ayrica ne kokusunu severim me tadini. Fakat bu sirkeyi alali 2 gun oldu, sabah kahvaltida Dahi salatama koyuyorum. Kokusu da tadi da bambaska. Sisesi de mantar kapagida cok sik. Bu saglikli gidayla arami buldugunuz icin usenmeyip gelip yorum yazmak istedim. Tesekkur ediyorum. (9.04.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.E.Haktan
Lezzet
Ambalaj
Bunu bence eczanalerde de satmalısınız... (11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Sirke-Sos (Doğal Fermente) kategorisindeki diğer ürünler