Dana Kıyma Trakya (Yerli) - Özel Araç Teslimat - (Nitrat-Nitrit-PhH-Hormon-Antibiyotik-GDO Analizli)

Doğal gıdalar ile hormonsuz ve antibiyotiksiz olarak beslenip özenle yetiştirilen, helal kesim kuralları uyarınca kesimi gerçekleştirilen danalarımızdan, SGS Kalite Testleri yapılmış, 1. Kalite 2n14 kıyma dana etimiz.

Durumu: stokta mevcut

39,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Doğal gıdalar ile hormonsuz ve antibiyotiksiz olarak beslenip özenle yetiştirilen, helal kesim kuralları uyarınca kesimi gerçekleştirilen danalarımızdan, SGS Kalite Testleri yapılmış, 1. Kalite 2n14 kıyma dana etimiz. Tercihen donuk veya taze sevkedilmektedir.
KATEGORİ Kırmızı Etler
İÇİNDEKİLER 2n14 Dana etinden kıyma
AMBALAJ TÜRÜ Özel Üretim Koruyucu Strafor, Vakumlu Poşet ve Ekstra Koruyuculu Kılıf
AMBALAJ MİKTARI 250 gr / 8.81 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Hiçbir ürünümüzde kimyasal madde, koruyucu veya katkı maddesi kullanmadığımız için raf ömürleri kısadır. Ürünlerimizin imalatından size ulaşana kadar geçirdiği süreçte soğuk zinciri ile korunması sağlanmaktadır. Et ürünümüzü aldıktan sonra derin dondurucuda muhafaza ediniz, tüketmeden önce oda sıcaklığında çözülmesini sağlayınız.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Protein ve vitamin yönünden zengindir
  • İçerdiği mineraller ile kansızlığı önler
  • Zihinsel gelişim için faydalıdır
  • Enerji verir
  • Vücut direncini artırır

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (16)

2n14Yorumlayan: A.R.Doğan
Ambalaj
Lezzet
sulu köfte yaparım diye aldım. hadi dedim birazını ızgara köftelik mi ayırsam ayırdım. ama çok az. yani 15 tane ufak köfte oldu olmadı. gerçekten inanılmaz tadı vardı. sonra sulu köfte yaptım diye pişman oldum diğer kıymayı :) bi öneri sadece bu kıyma bile bu kadar güzel ise özel olarak tam köftelik %70 dana %30 kuzu döş etinden bi karışımlı ürün yapsanız artık zirve olur. inşallah böyle bir ürün çıkar. (17.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Evrim Armağan
Ambalaj
Lezzet
Biz çok memnunuz ve tüm ürünlerini kullanıyoruz. Tavsiye ederiz.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Eray Ulucan
Ambalaj
Lezzet
Çiftlik hayvanlarından o kadar farklı ki, çok lezzetli , her şey bir yana ne yediğimizi biliyoruz.
Teşekkürler, emeklerinize sağlık.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Vahit Elvan
Ambalaj
Lezzet
Fazla söze gerek yok alıp bir de buradan kimyon ve karabiber siparişi verin... Sonrası bence "YORUMSUZ" . Çünkü anlatılmaz, sadece yaşanır.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K.R Alacalı
Ambalaj
Lezzet
Kendi evimde ve ailemde sadece sizin ürünlerinizi kullanıyoruz.
Maalesef sağlık geçmişi biraz karışık bir aileyiz Kısa bir zaman zarfında, bir kaç kanser vakaası yaşandı...Antibiyotik ve hormonların beslenmedeki etkileri de artık oldukça net olarak ortaya döküldü..Bizlerde seçimlerimizi bu nedenle sizlerden yapmaya karar verdik, çok memnunuz, emeği geçenlere teşekkür etmek istedik.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Rümeysa Ganioğlu
Ambalaj
Lezzet
Yeni doğan torunum 9 aylık oldu ve doktoru sizi önerdi yağı çok az ve mera hayvanı olduğu için ve elbette onlarca raporunuzu da inceleyerek içim rahat sipariş veriyorum çok da memnunum. Eş dost çevremde herkese öneriyorum buradan da yazmak istedim.
Sizler hep var olun ki, bizlerde bu kaliteli ve sağlıklı gıdalara ulaşabilelim. Teşekkürlerimizle
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: SALİH
Ambalaj
Lezzet
TÜRKİYE DE BU KALİTEDE HİZMET VE ÜRÜN..
DOĞRUSU BİRBİRİNDEN ÖZENLİ PAKETLERİNİZE ALIŞIK OLMADIĞIMIZDAN İNANMAKTA ZORLANMIŞTIK, TAA Kİ, PAKETLERİMİZ EVİMİZE ULAŞANA KADAR.
ÖZEL SOĞUTUCULU ARAÇLARLA BİRBİRİNDEN ŞIK AMBALAJLARINDA, ÖZENLE HAZIRLANMIŞ HER BİR ÜRÜN BİR BİRİNDEN HOŞ BİR GÖRSELLİKTEYDİ VE YEDİĞİMİZDE DE GÖRDÜK Kİ, LEZZETLERİ DE AYNI GÜZELLİKTE. ALIŞ VERİŞLERİNİZİ BURADAN RAHATLIKLA YAPABİLİRSİNİZ.

(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: suna caymaz
Ambalaj
Lezzet
Bu kadar temiz bir et uzun süredir yemedik, ailem adına teşekkürü bir borç biliyorum.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Dila Kurtulmuş
Ambalaj
Lezzet
Merhaba ilk defa sizden et siparişi verdik. Kızım sizin ürünlerinizi uzunca süredir alıyor onun tavsiyesi ile oldu Biz de daha önce ekmeğiniz ve ununuzdan almıştık. Ama et....herkesin alışkanlığı olan kasaplar var malum...Boşuna direnmişiz, çok beğendik eşimde bende, sağolun.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Kaniye Haktanır
Ambalaj
Lezzet
İlk başta fiyatını hak eder mi diye düşünmüştük açıkcası. Ama onca test ve bu ile dedirttiniz ya, bravo. Ürüne de zaten diyecek yok. (16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Pınarsu Ahmetoğlu
Ambalaj
Lezzet
Bu kadar gıda kirliliğinin olduğu dönemde Temiz iş çıkartıyorlar, tavsiye ederim.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: L.Yakuphan
Ambalaj
Lezzet
Torunum için düzenli olarak et alış verişimizi sizden yapmaktayız. i müşteriyiz ilk defaya mahsustur diye bile düşünmüştük...Ama her defasında aynı servis aynı hizmet devam etti. Dürüst bir firma olmanın yanı sıra lezzet ve güvenirlik de de on numara. Tebrikler
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Kozanoğlu
Ambalaj
Lezzet
Kanser tedavisi sonrası eti listemden çıkartmıştım. Raporlarınıı ve sitelerini uzun uzadıya inceledim ve tekrar güvenebileceğimi düşünerek sipariş verdim. Paketim geldi gerek ambalajlama, gerek soğuk zincirin kırılmadan ulaşması, gerekse lezzet ve kalite olarak güvenimi boşa çıkartamadılar. Rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Temizel
Ambalaj
Lezzet
Dün tagliettelle makarnada denedim çok yakıştı etinizi de makarnanızı da severek yedik.
Tekrar sipariş vereceğim.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: C.Elitez
Ambalaj
Lezzet
Kıymayı artık yalnızca sizden alıyoruz. Çok memnunuz (15.04.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Azra Öke
Lezzet
Ambalaj
Daha önce günlerce sıra beklediğim ve sonrasında bu kadar özenle, ülkemizde görmeye alışkın olmadığımız standartlarda gelen paketlerle ilgili tecrübem olmamıştı. Halen şaşkınlık içindeyim…Bu keyfi yaşatan 2n14 şirketine teşekkür ederim.
(11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Kırmızı Et ve Sakatatlar (Yerli-Analizli) kategorisindeki diğer ürünler