Siyez Tuzlu Kurabiye (Siyez Unu-Katkısız-Koruyucusuz)

10 bin yıl öncesinden bugünlere dek genetik yapısını koruyan, 2n14 kromozom özelliği nedeniyle Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, düşük gluten oranına sahip Siyez Buğdayı’nın unundan; ilaçsız tarımla yetiştirilen meyve, kuru yemiş ve baharatlarla tatlandırılan, şeker, koruyucu, tatlandırıcı, gibi katkılar içermeyen sağlık dostu kurabiyelerimiz.

Durumu: stokta mevcut

49,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME 10 bin yıl öncesinden bugünlere dek genetik yapısını koruyan, 2n14 kromozom özelliği nedeniyle Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, düşük gluten oranına sahip Siyez Buğdayı’nın unundan; ilaçsız tarımla yetiştirilen meyve, kuru yemiş ve baharatlarla tatlandırılan, şeker, koruyucu, tatlandırıcı, gibi katkılar içermeyen sağlık dostu kurabiyelerimiz.
KATEGORİ Siyez Pastanesi
İÇİNDEKİLER Genetiği korunmuş un, Yayık tereyağı, Yumurta,Yüksek mineralli kaya tuzu
AMBALAJ TÜRÜ ISO 22000 ve BRC Standartlarında Gıda Kutusu, Muhafaza Kılıflı
AMBALAJ MİKTARI 500 g / 17.6 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Ürünlerimizde hiçbir koruyucu ve kimyasal madde kullanılmadığı için raf ömürleri kısadır. Rutubetsiz bir ortamda, hava almayacak şekilde muhafaza ediniz ve birkaç gün içinde tüketiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Hiçbir katkı maddesi, şeker veya tatlandırıcı içermez
  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Lif bakımından çok zengindir
  • Hücre yapısını korur
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Kalp ve damar sağlığı için yararlıdır
  • Glisemik indeksi ve gluten oranı düşüktür
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (12)

2n14Yorumlayan: N.Genç
Lezzet
Ambalaj
Ben her sıparısımde mutlaka alıyorum,6 aydan dışarda satılan ekmek pasta kurabıye hiç yemedim,sizden aldıklarımı çokl severek tüketiyorum,ıyıkı sızlerı tanıdım,tuzlu kurabıye tv karşısında otururken Abur cuburum ;) sızden aldklarım sayesnde hıç Abur cubur tuketmıyorm,canı abur cubur ıstyen varsa,cevizli üzümlü ekmege, yayık tereyağını sürün unzerınede dut pekmeziyle tahini karıştırıp sürün ❤️ Asık olun (30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Mesut Şahan
Ambalaj
Lezzet
Süper bir tat, harika bir hizmet..
Teşekkür ederiz 2n14.

(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Merve Yurdakul
Ambalaj
Lezzet
Benim tercihim galeta ve tuzlu kurabiye, oğlumun ki üzümlü, eşimse, tahinli çöreklerinizin bağımlısı.Hepsi bir birinden lezizler., teşekkürler
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Esma Köymen
Ambalaj
Lezzet
Hijenlik, sağlıklı ve lezzetli.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.O.Kavakçı
Ambalaj
Lezzet
Merhaba,
Aldım, denedim ve hemen sizlere hemen yazmak istedim
Sadece bu kurabiyelerle yaşanabilir desem duygularımı anlatabilmiş olurum sanırım :)
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Saliha Kırmızı
Ambalaj
Lezzet
Siyez unun en yakıştığı şey bence bu süper kurabiyeler. Hem üzümlüsüne hemde bu tuzlularına bayılıyorum :) Hepsi için çook çoook mersi.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Neşe Kiryako
Ambalaj
Lezzet
Misafirliğe giderken götürdüm, tüm arkadaşlarım çok beğendi. 5 yeni müşteriniz oldu:)
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ü.Kafkas
Ambalaj
Lezzet
Tazecik geldiler sağolun, ödemenizi de hemen havale ediyorum.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: V.Saran
Ambalaj
Lezzet
Yeni teslim aldım hemen yazıyorum, BAYILDIM!!!
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K.Coşkun
Ambalaj
Lezzet
Klasik bir lezzeti bu denli bağımlısı olunacak kıvamda pişirebilmek ustalık ister. Siz başarmışsınız...
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nida Bağdatlı
Ambalaj
Lezzet
Sayenizde eski Kars kaşar peynir ve tuzlu kurabiye ikilisi ile yaşar oldum.Siteyi ziyaret edip bu yorumları okuyan herkese önerim mutlaka denemeleridir.
Güven ve sağlıkla yenebilecek bu özel ürünler için teşekkürler
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Tokdemir
Ambalaj
Lezzet
Böyle bir gevreklik, böyle bir lezzet...değme pastahanelere nal toplatırsınız vallaha :)
Egemen Tokdemir'den selam ve saygılar... (15.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

2n14 Pastanesi (Günlük) kategorisindeki diğer ürünler