Siyez Tahinli Çörek (Siyez Unu-Katkısız-Koruyucusuz)

10 bin yıl öncesinden bugünlere dek genetik yapısını koruyan, 2n14 kromozom özelliği nedeniyle Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, düşük gluten oranına sahip Siyez Buğdayı’nın unundan; yerli tohumdan, ilaçsız tarımla yetiştirilen susamdan elde edilen tahinle tatlandırılan, şeker, koruyucu, tatlandırıcı, gibi katkılar içermeyen sağlık dostu tahinli çöreklerimiz.

Durumu: stokta mevcut

41,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME 10 bin yıl öncesinden bugünlere dek genetik yapısını koruyan, 2n14 kromozom özelliği nedeniyle Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, düşük gluten oranına sahip Siyez Buğdayı’nın unundan; yerli tohumdan, ilaçsız tarımla yetiştirilen susamdan elde edilen tahinle tatlandırılan, şeker, koruyucu, tatlandırıcı, gibi katkılar içermeyen sağlık dostu tahinli çöreklerimiz.
KATEGORİ 2n14 Pastanesi
İÇİNDEKİLER Yerli tohum susamdan elde edilmiş tahin, Genetiği korunmuş un, Yumurta, Yayık tereyağı, Karbonat, Elma Konsantresi, Yüksek mineralli kaya tuzu
AMBALAJ TÜRÜ ISO 22000 ve BRC Standartlarında Gıda Kutusu, Muhafaza Kılıflı
AMBALAJ MİKTARI 4 adet
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Ürünlerimizde hiçbir koruyucu ve kimyasal madde kullanılmadığı için raf ömürleri kısadır. Rutubetsiz bir ortamda, hava almayacak şekilde muhafaza ediniz ve birkaç gün içinde tüketiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Hiçbir katkı maddesi içermez
  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Lif bakımından çok zengindir
  • Karaciğeri temizler
  • Bağışıklık sistemini ve hücre yapısını korur
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Kalp ve damar sağlığı için yararlıdır
  • Glisemik indeksi düşüktür
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (16)

2n14Yorumlayan: Nurdan
Lezzet
Ambalaj
Bunu bir de glütensiz greçkadan (karabuğdaydan) yapsanız keşke . Teşekkürler (19.01.2021 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ensar A.
Lezzet
Ambalaj
Bunu tükettikten sonra diğer unlu mamüller çok daha sahte geliyor. Unundan tadına son derece dengeli ve hoş bir kutuda sunulmuş. Sağlık için buna değer dedirtecektir. (27.06.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Fatma
Lezzet
Ambalaj
Çok tatlı değil o yüzden beğendim ama tahini az bence. Tahin tadının daha yoğun olduğu ürünleri daha çok seviyorum. Umarım oranını arttırırlar. (1.08.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Demirci
Ambalaj
Lezzet
Hem çok yağlı değil hem de bu kadar lezzetli ve üstelik de şeker koymadan yapılıyor, pekmez lezzetine lezzet katmış..Tek kelimeyle şahanae. (4.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K.Aysun
Ambalaj
Lezzet
Fotoğrafta 2 adet ama, tam 4 tane gönderiliyor. Lezzet de müthiş ve çok taze.
Teşekkür ederiz. (4.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.R.Doğan
Ambalaj
Lezzet
yorumlara bakarak aldığım ürünlerden biride bu çörek. hayatta pastane ürünlerini sevmem. ancak bu çörek gerçekten çok ama çok güzel. ramazan ayında sahuru bu çörekle yapıyorum. yorumum öylesine değil almayanlar var ise kesinlikle alın . (17.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: O.Sever
Ambalaj
Lezzet
Ürünlerim gelince önce ambalajlamanızın ne kadar harika olduğuna dikkat ettim, tebrikler... Tahinli çöreği ise hemen bitirdim, süperdi.. Kutluyorum sizi.. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Tulu Ocak
Ambalaj
Lezzet
Aldım, yedik, bayıldım..
Yağı kıvamında, tadı deseniz abartılmamış (çok tatlı sevmem) ve çok da güzel paketlenmiş olarak gönderiyorlar, tavsiyemdir..
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Serda Erenel
Ambalaj
Lezzet
Tavsiye ederim. Hizmet de,lezzet de, paketler de 5 yıldızı hak ediyor.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ü. Erguvan
Ambalaj
Lezzet
Tertemiz paketlerle geldiler,lezzetli ve hızlı servisiniz için teşekkürler
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M. Tepret
Ambalaj
Lezzet
Şu ürünleri bir pastahane yapıp satsanız da her gün alıp yesek.
Bu Öner'imi değerlendirmeye almanızı umarım, saygılar.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Rodop
Ambalaj
Lezzet
Bütün ürünler harika ekmekleri ve tahinli çöreği denedim hepsi çok güzel kesinlikle tavsiye ederim. (16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Demirtokmak
Ambalaj
Lezzet
Sabah kahvaltılarımın vazgeçilmezi oldunuz. Hele bu tahinli çörekler yok mu aahh ahhh. O ne lezzettir :) Kilo alacağım diye kormasam her gün bir paket yiyebilirim :)
Sağ olun var olun sizler..
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Nuroğlu
Ambalaj
Lezzet
Tadı damağımda kaldı desem yeridir. Çok ama çoook lezzetli.
Teşekkür ederim herkese.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Arcan Ailesi
Ambalaj
Lezzet
Bu kadarını beklemiyordum, ne yalan söyleyeyim Hem gevrek ve lezzetli, hem de taptaze özel arabalarla kapımıza kadar geldi. Mükemmel hizmet, süper lezzet..daha ne isteriz. Teşekkürlerimizle
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Üçpınar
Ambalaj
Lezzet
Merhaba, 80 yaşında şeker hastası annemin yüzünü güldüren sizlere teşekkür etmek istedim. Artık şekeri çıkmadan, sağlığı tehlikeye girmeden keyifli bir şeyler yiyebiliyor olması bizleri nasıl mutlu ediyor bilemezsiniz. Allah sizden razı olsun.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

2n14 Pastanesi (Günlük) kategorisindeki diğer ürünler