Şirden Mayalı Koyun Ezine Peyniri +18 Ay Dinlendirilmiş (Antibiyotik 5 Grup - Salmonella-Koagula-Nişasta-L.Monocyt-GDO Analizli)

Doğal koşullarda yetiştirilen, hormonsuz beslenen koyunların sütünden elde edilen şirden mayalı koyun peynirimiz.

Durumu: stokta mevcut

53,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Doğal koşullarda yetiştirilen, hormonsuz beslenen koyunların sütünden elde edilen şirden mayalı koyun peynirimiz.
KATEGORİ Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER Şirden mayalı koyun peyniri, Yüksek mineralli kaya tuzu
AMBALAJ TÜRÜ Özelleştirilmiş Malzemelerden Güvenlik Bariyerli Vakum Poşet
AMBALAJ MİKTARI 330 g / 11.7 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Tüketene kadar, vakumlu ambalajında muhafaza ederek, sonrasında da hazırlayacağınız temiz tuzlu suyun içinde (salamura) yaklaşık 10 gün boyunca buzdolabınızda koruyabilirsiniz.

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (18)

2n14Yorumlayan: nazlı
Lezzet
Ambalaj
İstediğim lezzet ve sertlikte peyniri seneler sonra buldum, hem de içeriğine güvenerek yemek hele ki şirden mayalı olduğunu bilmek tarif edilemez. Bağımlısı oldum, tüm siparişlerim gibi harika.. sağlıklı beslenmeye çalışan, un şeker ve trans yap tüketmeyen spor yapan biri olarak herkese tavsiye ediyorum. Hizmetiniz için çok teşekkür ederiz. (16.09.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Gülfem
Lezzet
Ambalaj
Çok lezzetli. Benim inek sütü ve tüm ürünlerine allerjim var. Koyun ve keçi peyniri yiyebiliyorum. Markette de satılıyor ama onların içinde %5 ila %10 inek karışık. Bu sebeple 2n14 benim kahvaltı zevkimi kurtardı diyebilirim.
Teşekkürler 2n14. (27.09.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nihal
Lezzet
Ambalaj
Sitenizden ilk siparişim, koyun peynirini çok severim ve bu peynir harika lezzette hiç ağır koyun kokusu yok, alacak olanlara tavsiye ederim (21.03.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ragıp Göçmen
Ambalaj
Lezzet
Şirden mayalı peynirin faydalarını Ümit Aktaş hocamızdan duydum ve hemen sizden sipariş verdim. Çok memnun kaldım. Bu şirketten her şeyi güvenle satın alabilirsiniz. (2.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: G.Karabekir
Ambalaj
Lezzet
Çok beğenerek alıyorum.
Lezzet mükemmel.
Herkes'e tavsiye ediyorum. (12.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K.Çayan
Lezzet
Ambalaj
Siparişlerim harika bir şekilde teslim edildi.
Mersi (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: U.Benay
Lezzet
Ambalaj
Özenli hizmetini için teşekkürler.Genel itibari ile takdire çok yatkın bir millet olmadığımızı düşürüm. Ancak verdiğiniz hizmet karşısında yazmamak olmazdı. Ne mutlu ki, takdir eden ve bunu paylaşan bir kitleye ulaşmayı başarmışsınız. Zaten bu kalite ve hizmete karşın aksi de hainlik olurdu :) (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: P.Sokullu
Lezzet
Ambalaj
Pakedimi teslim aldım ve yorum yazmak istedim. Sadece peynir değil ekmek ve galetanızı da aynı şekilde çok beğendim. Farklı siparişlerim de olacak. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Taran
Lezzet
Ambalaj
Sayenizde gerçek lezzetlere ulaşabilir olduk, sağ olunuz. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: C.Talay
Lezzet
Ambalaj
Gurme marketlerde bile böyle lezzet yok gerçekten. Koyun peynirine taparım ve bu peynir üzerine artık başkasını yiyemem. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Selen
Lezzet
Ambalaj
Enfes...
Teşekkür ediyorum. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: G.Karaçam
Lezzet
Ambalaj
Kokusuz olan koyun peynirini bulamayanlar doğru adres burası. Ben hassasiyetim nedeni ile bu çok faydalı ve lezzetli peynire hasrettim. Buradan denedim gayet başarılı, tavsiye ediyorum. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Taran
Ambalaj
Lezzet
Kesinlikle denemelisiniz
Ağızda eriyip damakta mükemmel bir tat bırakan olağan üstü bir lezzet :))) İnaın abartmıyorum...
(26.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Önder Bursalı
Ambalaj
Lezzet
Bu siteden, ilk kez alışveriş yaptım ve gelen tüm ürünlerden çok memnun kaldım. Ayrıca paketlemedeki profesyonellik ve de özen başarılı idi. Bu konuda da çok tebrik ederim. Koyun peynirini yediğinizde damağınızda çok hoş bir tat bırakıyor. Damak tadına önem veren herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.N.Kurtarıcı
Ambalaj
Lezzet
Yağlıdır diye çok sevmeme rağmen pek peynir yemezdim. Bu peynir bir başka. Yalnız uyarayım, paketlerin üzerine "Dikkat bağımlılık yapabilir" uyarısı koymak lazım :)
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.N.Kurtarıcı
Ambalaj
Lezzet
Yağlıdır diye çok sevmeme rağmen pek peynir yemezdim. Bu peynir bir başka. Yalnız uyarayım, paketlerin üzerine "Dikkat bağımlılık yapabilir" uyarısı koymak lazım :)
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Cankatan
Ambalaj
Lezzet
Kokusuz olması ve şirden mayalı olması yeter!!! Koyun peynirini kokusundan dolayı çok sevsem de yiyemiyordum. Sizi buldum bulalı, bu keyfim geri geldi. Daha önce de yumurta ve gravyerinizi almıştım. Onlarda enfesti. Üstelik soğuk zincirle kapıma kadar özel kutusuyla buzları bile erimeden geldiler.Teşekkür ediyor ve herkese 2n14 'ü tavsiye ediyorum
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Turan
Lezzet
Ambalaj
İlk olarak ekmek, koyun peyniri, tereyağı ve galeta denedim. Gerçekten çok başarılı hepsi çok güzel özellikle tereyağI, ekmek bir dilim yedim ve hiç şişkinlik yapmadı. O kadar çok şişkinlik problemi yaşadım ki, anlatamam ancak çeken bilir. Sonunda glütensiz un ve ekmek almaya başlamıştım. Emeği geçen herkese teşekkürler, ailem, arkadaşlarım ve çevremle de paylaşacağım denedikçe sayfanıza da yazacağım. Yolunuz açık, şansınız bol olsun…
Sağlıklı günler dileklerimle
Sevgiler
(11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Peynir - Yoğurt - Kaymak (Analizli) kategorisindeki diğer ürünler