İnek Ezine Peyniri +18 Ay Dinlendirilmiş Şirden Mayalı (Salmonella-Koagula-Nişasta-L.Monocyt-GDO Analizli)

Doğal koşullarda yetiştirilen, hormonsuz beslenen ineklerin sütünden elde edilen şirden mayalı inek peynirimiz.

Durumu: stokta mevcut

57,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Doğal koşullarda yetiştirilen, hormonsuz beslenen ineklerin sütünden elde edilen şirden mayalı inek peynirimiz.
KATEGORİ Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER Şirden mayalı inek peyniri,Yüksek mineralli kaya tuzu
AMBALAJ TÜRÜ Özelleştirilmiş Malzemelerden Güvenlik Bariyerli Vakum Poşet
AMBALAJ MİKTARI 330 g / 11.7 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Tüketene kadar, vakumlu ambalajında muhafaza ederek, sonrasında da hazırlayacağınız temiz tuzlu suyun içinde (salamura) yaklaşık 10 gün boyunca buzdolabınızda koruyabilirsiniz.

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (17)

2n14Yorumlayan: ÇİĞDEM
Lezzet
Ambalaj
Ürününüzü ilk defa deniyorum. Peynir bir harika...Teşekkürler. (14.01.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Esra
Ambalaj
Lezzet
Tereddüt etmeden alın. Harika peynir. (1.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nilgün
Ambalaj
Lezzet
Başka peynir beğenemiyorum bunu yedikten sonra :/ (25.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Didem
Lezzet
Ambalaj
Çok beğendim tadını. Tereddüt ederek almıştım. Bundan sonra gönül rahatlığıyla sipariş vermeye devam edicem (15.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: F.Suver
Lezzet
Ambalaj
PEYNİRLER SÜPER...
Evde başka bir şey konuşulmaz oldu, bu hafta ne sipariş versek diye bilgisayar başına oturup, her Çarşamba sipariş sepeti yapıyoruz :)) (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ö.Kaymakcı
Lezzet
Ambalaj
Beğendim, devamlı müşteriniz oldum bilin :) (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Günsel
Lezzet
Ambalaj
Resmen tadı damağımızda kaldı. Hiç bitmesin istedik desem abartmış olmam, süpersinizzzz. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.Kamber
Lezzet
Ambalaj
Tam yağlı ve sert peynir bulmak zordur, bu peynirde her ikisi de bir arada, çok beğendim. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: O.Tekev
Lezzet
Ambalaj
Hafif, çok lezzetli. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Sakine Ergin
Ambalaj
Lezzet
Daha önce böyle bir peynir yememiştim. Tabiliği, kokusuz oluşu ve soğuk zincir ile gelişi beni gerçekten etkiledi. Çok başarılılar..
Tabi ki bundan böyle size aboneyim :)
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Eskinazi
Ambalaj
Lezzet
Başka bir peynir yiyemez oldum.
Tavsiye ederim, beğeneceksiniz.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.Eresen
Ambalaj
Lezzet
Gecikmeden geldi, teşekkürler ederiz.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ü.Ozar
Ambalaj
Lezzet
Şirden mayalı, sağlıklı ve lezzetli.
Uzun arayışlardan sonra şirden mayalı peynirlerime ulaştım markanızdan memnunum, teşekkürler
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Zerrin Karabostan
Ambalaj
Lezzet
Artık rahatız...
Aklımızda kırk tane soru ile, sadece öyle deniyor diye, alternatifsizlikten sipariş vermemizi bekleyen çifliklerden bizleri kurtaran 2n14 e yürekten teşekkür etmek isteriz.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Reyhan Sevinir
Ambalaj
Lezzet
Koku yok, şirden mayalı olduğu için kanserejen mayalardaki tehlikeler yok. Çok da lezzetli. Ben ve ailem sürekli sipariş veriyoruz, kızıma da tavsiye ettim 2n14 ü artık tüm kahvaltılıklarımızı sizden alıyoruz.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: U.Zehra
Ambalaj
Lezzet
Tadı çok güzeldi tuzluda değil çok beğendim (16.02.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Tör
Lezzet
Ambalaj
Şirden mayası bu kadar mı fark ettirir lezzeti, fark ettiriyormuş... (11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Peynir - Yoğurt - Kaymak (Analizli) kategorisindeki diğer ürünler