Şirden Mayalı Erzincan Tulum Peyniri (Salmonella-Koagula-L.Monocyt-GDO Analizli)

Doğal koşullarda yetiştirilen, hormonsuz beslenen keçi, koyun ve ineklerin sütünden elde edilen şirden mayalı Erzincan tulum peynirimiz.

Durumu: stokta mevcut

45,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Doğal koşullarda yetiştirilen, hormonsuz beslenen keçi, koyun ve ineklerin sütünden elde edilen şirden mayalı Erzincan tulum peynirimiz.
KATEGORİ Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER Keçi, Koyun ve İnek sütü, Doğal maya, Yüksek mineralli kaya tuzu
AMBALAJ TÜRÜ Özelleştirilmiş Malzemelerden Güvenlik Bariyerli Vakum Poşet
AMBALAJ MİKTARI 350 g / 12.4 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Tüketene kadar, vakumlu ambalajında muhafaza ederek, yaklaşık 15 gün boyunca buzdolabınızda koruyabilirsiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Sindirim sistemini destekler
  • Alerji ve astıma iyi gelir
  • Mineral yönünden zengindir
  • Kemiklerin güçlenmesini sağlar
  • Sinir sistemini düzenler
  • Kanserden vücudu korur
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (19)

2n14Yorumlayan: Özlem
Lezzet
Ambalaj
Yorumlara güvenerek sipariş vermiştim iyiki bu lezzetten mahrum kalmamışım diyorum.Tadı muhteşem,nedense yedikçe içimi tarifsiz bir mutluluk kapladı☺️Kesinlikle favorim tekrar sipariş vereceğim. (11.12.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Serdar
Lezzet
Ambalaj
Bir çok peynir çeşitlerini denedim bunların içinde şirden mayalı olanda vardı .Lakin şirden mayalı olan tulum peynirinizi bu kadar lezzetli, kaliteli ve adeta damakta lezzet patlaması yapıyor. Ailece severek tüketiyoruz .Paketleme mükemmel ve temiz ,herkese tavsiye ederim. Emeklerinize sağlık teşekkür ederim.
(22.10.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Murat
Lezzet
Ambalaj
Harika lezzet. Peynirin dokusu da çok hoş. Dokusundan ötürü Dil ile damak arasında ezerek yayabilirsiniz. Karakterli bir tadı var. Şarap ile uyumlu. (5.10.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Alev
Lezzet
Ambalaj
Tek kelime ile muhteşem... Harikulade bir peynir. Elinize emeğinize sağlık. Koli de harika hazırlanmıştı... (18.12.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: G.Saraçoğlu
Ambalaj
Lezzet
Şirden mayalı tulum peynir çok lezzetli. Tereyağ, cevizli üzümlü ekmekle harika oldu.
Hafta sonu kahvaltısı düşünülerek Cuma öğleden sonra; özel soğutucu araçlarıyla özenli ambalajıyla teslim edildi. Teşekkürler. (13.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: İ.Bozkurt
Ambalaj
Lezzet
Biz çok beğendik yediğim en güzel tulum çok teşekkürler ayrıca paketleme harika (16.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: B.Çaylı
Lezzet
Ambalaj
Tulum ve grravyer siparişim olmuştu, İkisi de çok güzeldi ve soğuk bir şekilde Manisa'ya kadar gönderdiler, Her şey harika, teşekkürler.. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.Soeray
Lezzet
Ambalaj
Tüm peynirleri gerçekten çok kaliteli ve lezzetli. Kaçıncı siparişim oldu, her birinde aynı kalite ve servis hizmeti standardını koruyorlar, kesinlikle tavsiye ederim. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Z.Bahtıak
Lezzet
Ambalaj
Hayatımda bu kadar özenli bir paket almamıştım.Teşekkür ederim. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: L. Doğrusöz
Lezzet
Ambalaj
Şirden mayalı oluşu ayrıca mükemmel ama lezzet çok çok güzel..tulum peyniri budur dedirtti bana. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Sabuncuoğlu
Lezzet
Ambalaj
Çok beğendim, güzel ambalajlarında sağlıklı ve temiz bir şekilde soğuk zincir ile geldi. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Sorguç
Lezzet
Ambalaj
En sevdiğim peynirdir ve çok yerden denedim. Gerçi şirden mayasıyla yapan da yok ya o ayrı..Buradan herkese bilgi vereyim lezzeti de sunumu da çok iyiydi. Buz aküler, köpük kutuları de dolabıma koydum bir daha ki siparişte iade edeceğim yeşil doğaya katkı :) (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.GENÇ
Ambalaj
Lezzet
Şirden mayalı peyniri ilk kez denedim...Cevizli üzümlü ekmek ve demli çayla süper gidiyor. Ellerinize sağlık . (9.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ayhan Aytemiz
Lezzet
Ambalaj
Süper bir lezzet
(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nedime Turman
Ambalaj
Lezzet
İç ceviz ve Erzincan tulumu ikilisi ile bir ömür sürebilirim..
Çok beğendim.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Eda Bursalıoğlu
Ambalaj
Lezzet
Doktorumun tavsiyesi ile size ulaştım. Kendisi de bir senedir sizlerden alış veriş yapmakta. Şirden mayalı Erzincan tulumunuza ve şirden mayalı koyun peynirinize bayıldım. Emekleriniz için tesekkürler
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.Sabuncuoğlu
Ambalaj
Lezzet
Çocukluğumuzdaki lezzetleri bizlerle buluşturduğunuz için teşekkür ederiz. Hem gerçek tulyum peyniri hem de şirden mayalı ve sağlıklı.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nedret Yardımcı
Ambalaj
Lezzet
Merhaba,
Diğer peynirlerinizden bir kaç defa sipariş vermiştim ve memnun kalmıştım. Bu yeni ürünü de denemek istedim ve sipariş verdim,. Geldi çok da beğendim. Emeklerinize sağlık arkadaşlar.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.N.Göçmen
Ambalaj
Lezzet
Tiroid sorunum var. Şirden mayası kullanmamı doktorum tavsiye etmişti size vesileyle ulaşmıştım. Tüm peynirlerinizi ailece severek kullanıyoruz. Çok sağ olun.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Peynir - Yoğurt - Kaymak (Analizli) kategorisindeki diğer ürünler