Mandıramızdan Kars Taze-Göbek Kaşarı (Salmonella-Koagula-L.Monocyt-GDO Analizli)

Doğal koşullarda yetiştirilen, hormonsuz beslenen ineklerin sütünden elde edilen doğal mayalı taze kaşarımız.

Durumu: stokta mevcut

49,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Doğal koşullarda yetiştirilen, hormonsuz beslenen ineklerin sütünden elde edilen doğal mayalı taze kaşarımız.
KATEGORİ Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER Doğal maya, İnek sütü, Yüksek mineralli kaya tuzu
AMBALAJ TÜRÜ Özelleştirilmiş Malzemelerden Güvenlik Bariyerli Vakum Poşet
AMBALAJ MİKTARI 500 g / 17.6 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Tüketene kadar, vakumlu ambalajında buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Tansiyonu düzenler
  • Kemik erimesini önler
  • Mikrobik enfeksiyonlara karşı vücut direncini artırır
  • Kansere karşı vücudu korur
  • Sindirim sistemini düzenler
  • Mide problemlerini giderir

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (15)

2n14Yorumlayan: Burak Kılıçaslan
Ambalaj
Lezzet
Tostlarıma lezzet katan sizlere selam ve sevgiyle... (31.01.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Sinem
Ambalaj
Lezzet
Lezzet ve kalite harika.. (12.01.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: O. R. Beyhan
Lezzet
Ambalaj
Kars'ın 3000 rakımlı köyünden masamıza gelen bu nefis peynire ben ne desem az. Allah yokluğunu göstermesin. Emekleriniz için tebrikler. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Savaşcı
Lezzet
Ambalaj
Siz bu işi sonuna kadar hakkını vererek yapıyorsunuz.Lezzet ve kalite on numara.
Bu paketlemeler, buzlar içinde soğuk gönderim, vakumlu ambalajlar, özel köpük kutular. Bir peynir için bunca emek bile tebriğe değer. Gerçekten çok memnunuz. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Bayar
Lezzet
Ambalaj
Gayet hafif ağızda yağ tadı bırakmıyor ama çok çok da lezzetli. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.Erseven
Lezzet
Ambalaj
Tost, sandöviç, rende kaşar..hepsinde denedik çok lezzet verdi, sağ olun. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Temel Yetkin
Ambalaj
Lezzet
Bir hafta önce, sitenizden verdiğim ikinci siparişlerim ulaştı, her biri özenle paketlenmiş Çok güzel geldiler peynirleri mi , kuru meyveleri mi, yağlarımı saysam burada bilemedim... ama her biri gerçekten farklı. Diğer firmalarla aranızdaki sınıf farkı sitenizi inceleyen herkesin dikkati çekiyordur ama ürünleri aldığımızda bu çok açık ortaya çıkıyor. Sağ olun var olun hep bizlerle olun.
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Ocakçı
Ambalaj
Lezzet
Ürünüm buz aküleri ile birlikte paketlenerek gönderildi. Tadını da çok beğendim. Kahvaltılar için ideal. Teşekkür ederim.
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Ayanoğlu
Ambalaj
Lezzet
Beni ve ailemi ürünlerinizle tanıştıran doktorumuz Saffet beye ve bu özel ürünleri sunan sizlere teşekkürler.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Şule Oğuzer
Ambalaj
Lezzet
Hafif, lezzetli ve sağlıklı.
Teşekkürler
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.C.Kartaltepe
Ambalaj
Lezzet
Bu kaşar müthiş bir şey :) Tost ekmeğiniz, acı biber salçanız ve manda sucuğunuzu da aldım. Bunları beraber kullanarak tost yaptım. Allahım o nasıl bir lezzettir öyle :) Efsane oldu :)
(19.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ata K. Aydınlı
Ambalaj
Lezzet
Merhaba,
Doktorların bahsettiği GDO suz ürünlerinizden denemek için sipariş verdim. İnanamamıştım açıkçası, ama gerçekmişsiniz. Ben daha önce böyle bir ambalaj, böyle bir hizmet ve böyle bir tad görmedim. Bir paket peynire bile özel soğutuculu araçla servis veren bir firma üstelik bu kadar kaliteli ürünler...
Tebrikler.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Armağan Paksoy
Ambalaj
Lezzet
Diyet için son derece kullanışlı, az yağlı ve çok lezzetli. Tavsiye ederim.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Beylican
Ambalaj
Lezzet
Merhaba, tost peyniri olarak aldım ama ben kahvaltılık olarak da çok severek kullanıyorum. Bildiğimiz taze kaşarlara hiç benzemiyor. Bu peynir de onlaraki yavan tat asla yok. Hem son derece lezzetli hemde kahvaltıda, tostta ve salatalarımda rahatlıkla kullanabildim. Öneriyorum.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Savur
Lezzet
Ambalaj
Merhaba bu ilk deneyimdi ama son olmayacak J Ben böyle peynir yemedim. Kars kaşarı diye bu güne kadar çiftliklerden aldığım ürünlerin ne olduğunu bilmiyorum ama bu kaşar peyniri bir başka !! Emeğinize sağlık, teşekkürler
(11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Peynir - Yoğurt - Kaymak (Analizli) kategorisindeki diğer ürünler