Şirden Mayalı Keçi Tulum Peyniri - İzmir - (Salmonella-Koagula-Nişasta-L.Monocyt-GDO Analizli)

Doyurucu ve lezzetli, anne sütüne en yakın değerdeki süt olarak kabul edilen keçi sütünden yapılan, keçi tulum peynirimiz.

Durumu: stokta mevcut

46,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Doyurucu ve lezzetli, anne sütüne en yakın değerdeki süt olarak kabul edilen keçi sütünden yapılan, keçi tulum peynirimiz.
KATEGORİ Kahvaltılık
MARKA SAHİBİ 2n14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Yüksek mineralli kaya tuzu
İÇİNDEKİLER Şirden mayalı keçi tulum peyniri
AMBALAJ TÜRÜ Özelleştirilmiş Malzemelerden Güvenlik Bariyerli Vakum Poşet
AMBALAJ MİKTARI 500 g / 11.7 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Tüketene kadar, vakumlu ambalajında muhafaza ederek, sonrasında da hazırlayacağınız temiz tuzlu suyun içinde (salamura) yaklaşık 10 gün boyunca buzdolabınızda koruyabilirsiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Sindirim sistemini destekler
  • Alerji ve astıma iyi gelir
  • Mineral yönünden zengindir
  • Kemiklerin güçlenmesini sağlar
  • Sinir sistemini düzenler
  • Kanserden vücudu korur
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (13)

2n14Yorumlayan: S.Büşra
Lezzet
Ambalaj
Üretim, analiz, satış, paketleme vb tüm aşamalarda işinin ehli kişilerden oluşan bir kadrosunuz ilk siparişimde tecrübe ettiğim kadarıyla. Deneme amaçlı ufak bir siparişim oldu sadece tadlarını beğenip beğenmeme ihtimaline karşı. Ama gördüm ki ürün içeriklerinin temiz olmasının yanı sıra lezzeti de gerçekten çok çok iyi. Hatta hiç bitmese diye diye yedim özellikle bu keçi tulum peynirinizi. Sanırım her siparişe ekleyeceğim :)
Emeklerinize sağlık, çok teşekkürler (17.07.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: G.Karabekir
Ambalaj
Lezzet
Çok beğendim. Tekrar alıyorum. Teşekkürler. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Turgay Ailesi
Lezzet
Ambalaj
Eşim ve ben sizden başka bir yerden asla kahvaltılık almıyoruz. Özellikle ben İzmir tulumunuzun, hastasıyım :) Çok güzel ve güvenilir ürünleriniz var, sevgiler...
(13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Dr. K.Armağan
Lezzet
Ambalaj
Sizin paketleriniz geldiğinde, evimde bir bayram havası esiyor adeta :) Her şey ayrı ayrı özenle paketlenmiş, hediyeymiş gibi pırıl pırıl geliyor. Tat ve sağlık olarak zaten rakip yok...Çok memnunum. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Kansız
Lezzet
Ambalaj
Yaprak galeta ile sipariş verdim ve mükemmel oldu, öneririm. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Delikanlı
Lezzet
Ambalaj
Şimdi geldi hemen yazıyorum....
Kütür kütür offf çok güzeller.
Benim tercihim sert peynirdir. Bu hem sert, hem kokusu yok, hemde keçi sütünden... (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y. Hakan Aktan
Ambalaj
Lezzet
Farkını bunu yiyen bilir, desem yeter sanırım :))))
Çok kaliteli.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.Demet
Ambalaj
Lezzet
Alırken kalite beyanından tüm raporları inceledim ve sipariş verdim. Sahiden ve ne yediğimizi bilmek ne güzelmiş.Emeklerinize sağlık
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Halim Yumurcak
Ambalaj
Lezzet
Her yeni siparişime ekliyorum , vazgeçilmez oldu.
Teşekkür ederiz.
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Kastrat
Ambalaj
Lezzet
Her öğünde peynir tüketen biri olarak harika buldum.
Kaliteli ambalajlama ve buz aküler eşliğinde gönderilen enfes bir ürün, öneririm.
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: B.Tertemiz
Ambalaj
Lezzet
Bu kadar peynir yedim bu bir başka. Tulum peyniri olsun bir de keçi derseniz başka marka aramayın. Doğru adrestesiniz.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Tekeli
Ambalaj
Lezzet
Azar azar yiyorum , bir daha sipariş verene kadar yetişsin bitmesin diye :) evde kalmaza resmen mutsuz oluyorum :) Yemeyen bilemez...
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Derya Çıkrıkçı
Ambalaj
Lezzet
Sizi keşfetmeden önce bu lezzeti bilmezdim. İzmir tulumunuza hayranım. Teşekkürler
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 175 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +50 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 10.30’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.30’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

 

Peynirler (Şirden Mayalı) kategorisindeki diğer ürünler