Siyez Burgu Makarna (Fusilli) (GDO-Boya-Pestisit-Sulfit Ind Analizli)

2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, bilinen en eski buğday türüne ait Siyez Buğdayı unundan üretilen, serbest yetişen tavuklara ait yumurtalar içeren, yüksek amino asit değerlerine sahip, doyurucu ve besleyici, gluten hassasiyeti olanların gönül rahatlığıyla yiyebileceği Fusilli makarnamız.
Bu ürün stoklara girdiğinde bildirim almak için kayıt olmalısınız

Durumu: Stok mevcut değil

25,50 TL

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME 2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, bilinen en eski buğday türüne ait Siyez Buğdayı unundan üretilen, serbest yetişen tavuklara ait yumurtalar içeren, yüksek amino asit değerlerine sahip, doyurucu ve besleyici, gluten hassasiyeti olanların gönül rahatlığıyla yiyebileceği Fusilli makarnamız.
KATEGORİ Siyez Ürünleri
MARKA SAHİBİ 2n14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
İÇİNDEKİLER Genetiği korunmuş un, Yumurta, Yüksek mineralli kaya tuzu, Alkali su
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Vakumlu Şeffaf Tabak ve Koruyucu Kılıf
AMBALAJ MİKTARI 250 g / 8.8 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Hiçbir ürünümüzde kimyasal madde, koruyucu veya katkı maddesi kullanmadığımız için raf ömürleri kısadır. Bu nedenle ürünlerimizi tüketirken aşağıda belirttiğimiz öneriler doğrultusunda muhafaza etmeniz, ürünlerin daha uzun süre dayanabilmesi ve lezzetlerini muhafaza edebilmeleri için önemlidir. Makarnamızın uygun bir bez torbada, rutubet ve ışık almayacak şekilde saklanması; daha uzun ömürlü olmasını ve lezzetini muhafaza etmesini sağlayacaktır. Teslimat tarihi itibariyle 3 ay içerisinde tüketiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Yüksek aminoasit ve mineral değerlerine sahiptir
  • Kalp ve damar sağlığı için yararlıdır
  • Kemikleri güçlendirir
  • Hücre yapısını korur
  • Yaşlanmayı geciktirir
  • Gluten hassasiyeti olanlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (14)

2n14Yorumlayan: Didem Tahmaz
Lezzet
Ambalaj
Evimizin biriçik lezzetlerin başında bu muhteşem makarnalarınız geliyor. İstiridye ve burgu kalem ve mantı favorim :) Ellerinize sağlık. (6.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ayşenur Gültekin
Ambalaj
Lezzet
Yakın zamanda sizi keşfettim ve siyez makarnanızdan sipariş verdim. Kızım çok beğendi. Bebeğime güvenle yedirebileceğim ürünler bulduğum ve bu kadar lezzetli oldukları için çok mutlu oldum. Ellerinize sağlık. (2.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Sedanur Akman
Lezzet
Ambalaj
Annem düzenli sipariş veriyor sizden, bana da makarna sevdiğim için sizi önerdi. Tüm ailemize beğenerek, büyük iştahla yedik :) (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Dilek Erkasap
Lezzet
Ambalaj
Sadece makarna dersiniz ama inanın hiç öyle değil. Her şeyi ile farklı. Lezzeti, şişkinlik yapmaması, diğer makarnalar gibi hemen acıktırmaması..velhasıl kelam, herkese denemelisiniz derim :) (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Kadriye Evrensel
Lezzet
Ambalaj
Siyez buğdayımızla yapılan bu bir birinden özel lezzetleri bizlere sunduğunuz için teşekkür ediyoruz.
(13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Fuat Okumuş
Lezzet
Ambalaj
Bayıldım...
Teşekkür ederim. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Saynur Aksu
Lezzet
Ambalaj
Lezzetli, beğendim. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.Sarak
Lezzet
Ambalaj
Diyetteyim, sadece karbonhidrat olarak 2n14 makarnalarınızı kullanıyorum, gerçekten doyurucu ve sağlıklılar. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Uslu
Lezzet
Ambalaj
Süper gerçekten, sosa bile gerek yok, sadece pişir ye o kadar... (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: O.Furkan
Lezzet
Ambalaj
Merhaba makarlarımız geldi. Bu lezzetli ürünler ve sağlığımıza katkılarınızdan ötürü teşekkür etmek isterim. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Mahir Canışen
Ambalaj
Lezzet
Beğendik, emeklerini için teşekkür ederiz (18.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Z. Döneray
Ambalaj
Lezzet
Oğlumun favorisi :) Domates sosu çok yakışıyor.
Teşekkürler
(18.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Seda Kuru
Ambalaj
Lezzet
İlk siparişimdi, çok memenun kaldım. Hem makarna hemde o mis kokulu ekşi mayalı ekmekleriniz enfesler.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Didem İnci
Ambalaj
Lezzet
Güne makarnayla başlanır mı, ben başlarım..Sayenizde bağımlı oldum. Çok güzeller :) Ellerini dert görmesin.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 175 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +50 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 10.30’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.30’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

 

Makarna ve Mantı (Taze Üretim) kategorisindeki diğer ürünler