Yulaf Ezmesi - Musli Sade (Yerli Üretim - Analizli - İlaçsız)

Genetiği korunmuş yerli tohumdan, geleneksel tarım yöntemleriyle ilaçsız olarak yetişen yulaftan hazırladığımız, protein deposu yulaf ezmemiz.

Durumu: stokta mevcut

27,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Genetiği korunmuş yerli tohumdan, geleneksel tarım yöntemleriyle ilaçsız olarak yetişen yulaftan hazırladığımız, protein deposu yulaf ezmemiz.
KATEGORİ Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER %100 Yulaf ezmesi
AMBALAJ TÜRÜ Avrupa Birliği Regülasyonlarına Uygun Kapak ve Cam Kavanoz
AMBALAJ MİKTARI 500 gr
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

18°C sıcaklığı aşmayan, kuru ve ışık görmeyen ortamda; bez torba veya cam kavanoz içinde, ağzı kapalı ve hava almayacak şekilde saklanmalı, belirli aralıklarla havalandırılmalıdır. Teslimat tarihi itibariyle 3 ay içerisinde tüketiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir, enerji verir
  • Lif yönünden zengindir
  • Sinir sistemini korur
  • Kolesterolü dengeler
  • Kalp ve damar dostudur
  • Bağırsak ve mide sağlığını korur
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (9)

2n14Yorumlayan: Birce
Ambalaj
Lezzet
Piyasadan aldıklarımı yutmakta bile zorlanırken , bu ürünü lezzetine vararak yiyorum, yoğurt ve meyve parçacıkları ile harika oluyor. benim için en iyi ara öğün. Teşekkürler 2n14 (30.01.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Arhan Ertan
Lezzet
Ambalaj
Lezzetli ve doğal olduğu belli.
(27.12.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Saybaş
Ambalaj
Lezzet
Size bağlanmama neden olan bu harika ürüne yorum yazmak istedim
Hafif ve yüksek proteinli olduğu için sürekli yulaf beslenme düzenimdedir. Ama piyasadaki marka ürünlerin raf ömrünün uzun oluşu ve endustriyel gıdalardaki malum sorunlar nedeni ile tercih etmiyorum. Ama sizin ürünleriniz gerçekten farklı zaten bu basit bir yulaf için bile lezzet ve doğallığıyla kendini ortaya koyuyor. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: U.Parıldak
Ambalaj
Lezzet
Kilo kontrolü için yazlık kahvaltımı bu ürünle yapıyorum, Hem tok tutuyor hemde sayenizde piyasadaki gevreklerle, sağlıksız katkılı ürünlerle artık muhatap olmuyoruz :) (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Caymaz
Ambalaj
Lezzet
Sürekli siparişlerimde var ve bu nefis şeyi herkes yemeli diyorum...
Manda yoğurdu kuruyemişleriniz ve birazda meyve ile olağan üstü hale geliyor
(28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: L.Kahraman
Ambalaj
Lezzet
Lezzetli...
(19.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Aysun Koray
Ambalaj
Lezzet
Saklama koşullarına uygun tutuğunuzda uzun süre temiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz, rutubet almamasına dikkat etmek lazım, koruyucusuz olduğundan dolayı hem sağlıklı hem de lezzetli.
(19.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Aslantepe
Ambalaj
Lezzet
Piyasadakilerden çok farklı işlenmemiş bir ürün, olmadığı her halinden belli. Yoğurt ve sütle denedik, severek yiyoruz.
(19.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Cumali Açıkgöz
Lezzet
Ambalaj
Bu kadar sade ve riskli bir üründe dahi lezzet ve sağlığı yakalayabilmişsiniz..Tavsiye ediyorum... (11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Kahvaltılık (Analizli) kategorisindeki diğer ürünler