Siyah Gemlik Zeytin - Doğal Fermente (İlaçsız Tarım) (GDO-Kurşun-Pestisit Analizli)

Sadece keçi gübresi kullanılarak, geleneksel tarım yöntemleri ile ilaçsız olarak yetiştirilen zeytinlerden, doğal fermantasyon süreciyle olgunlaşan siyah zeytinlerimiz.

Durumu: stokta mevcut

39,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Sadece keçi gübresi kullanılarak, geleneksel tarım yöntemleri ile ilaçsız olarak yetiştirilen zeytinlerden, doğal fermantasyon süreciyle olgunlaşan siyah zeytinlerimiz.
KATEGORİ Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER Zeytin, Alkali su, Deniz tuzu
AMBALAJ TÜRÜ Avrupa Birliği Regülasyonlarına Uygun Kapak ve Cam Kavanoz
AMBALAJ MİKTARI 500 g / 12.4 oz (brut)
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Zeytinlerimiz, kendi olgunlaştığı suyunun içinde sizlere ulaştırılmaktadır. Bu suda herhangi bir koruyucu yoktur. Sofranızda tüketim için kullanacağınız miktarda zeytini kendi suyunun içinden alıp tüketmenizi, muhafaza ederken yine kendi suyunda saklamanızı ve buzdolabında muhafaza etmenizi öneririz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Güçlü bir antioksidandır
  • Kalp dostudur
  • Kansere karşı vücudu korur
  • Akut ağrıları giderir
  • Mide sorunlarına iyi gelir
  • Cildi besler ve korur
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (14)

2n14Yorumlayan: Canan
Lezzet
Ambalaj
Ailece çoook beğendik teşekkürler,hiç zeytin yemeyen oğlumda kahvaltıda yedi çok mutlu oldum:)) (23.10.2021 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: NAGEHAN
Lezzet
Ambalaj
Bana kilo aldırmasından korktuğum zeytin. Hiç ekmek tüketmeyen ben ekmekle beraber çekirdek gibi yiyorum bu zeytini. Durduramıyorum kendimi.Çok ÇOK , bayağ bayağ iyi (13.07.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Gülçin
Lezzet
Ambalaj
Cok tuzlu degil, diri, etli ve ince kabuklu. (17.10.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Aysun Koray
Ambalaj
Lezzet
Bana göre biraz tuzlu. O nedene suda beklettim,şimdi çok daha iyi oldu. Ama çok lezzetli (26.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: B.Torun
Lezzet
Ambalaj
Annem müşteriniz ekmeğiniz ve zeytininizden orada yemiştik. Çocuklarımızda biz de çok beğendik. Az önce siparişimiz verdik.Ramazan süresince soframızda ilk elimizi attığımızda bu mükemmel zeytinler olacak. Teşekkürler
(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: O.Fatsalı
Lezzet
Ambalaj
Severek ve içimiz rahat alış veriş yapıyoruz. Hizmetleriniz için müteşekkiriz.
Sağlıklı günler dileriz.
Fatsalı Ailesinden sevgiler.
(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K.Armağan
Lezzet
Ambalaj
Babamın Ayvalık'da zeytin bahçesi var. Kendi yetiştirdiğimiz zeytinlerden sonra, ilk defa bir arkadaşımızın bahsetmesi üzerine sizin zeytinlerinizden denedik. Bu işin içinde biri olarak beğendiğimiz söylemek istedim. Başarılarınızın devamını dilerim.
(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.Aryıldız
Lezzet
Ambalaj
Merhaba, siyah zeytine bayıldık. Evimize almıştık önce çok beğendik ve iftar davetlerimiz için dağıtmak üzere, tatlı yerine sizin zeytinlerinizden hediye etmeye karar verdik. Ve az önce yüklü bir sipariş geçtik. Her şey için teşekkürler.
(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Erdal Karaman
Ambalaj
Lezzet
Boyazsız,ilaçsız zeytin gibi zeytin, bravo.
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Sinem Saynur
Ambalaj
Lezzet
Her şeyi ile beğendik.İtinalı paket, itinalı teslimatları ve tabi sattıkları ürünler..Yeni tanıdığım bir firma ama, çok ilerilere gidecekleri belli. Farklılar gerçekten.
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Teoman Sakman
Ambalaj
Lezzet
Dolgu iri bir zeytin ve çekirdeği de küçük ..oldukça sıkı ve lezzetli, tavsiye ederim herkese
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Yurttaş
Ambalaj
Lezzet

Çok temiz ve çok lezzetli ürünler.. (15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Sancaklı
Ambalaj
Lezzet
Damakta kalan lezzeti unutmam mümkün değil..zeytinim bitti seyahate gidiyorum ve döner dönmez siteden tekrar sipariş vereceğim (15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K.H.Atmaca
Ambalaj
Lezzet
Benim çocukluğum Egemizin illerinde geçti. Zeytinden anlarım ve buna dayanarak söylüyorum ki. Bu zeytinin diriliği ve tadı on numara. Artık zeytinlerimiz sizden...
Yetiştiren ve hizmet sunanlara teşekkürlerimi sunarım.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Zeytinler (Doğal Fermente) kategorisindeki diğer ürünler