Kafkas Ham Bal (HMF Analizli-Glikozsuz)

Kafkas arıları tarafından üretilen, 2900 rakımın üzerinde konumlanmış endemik bölgede, yaş hayvan gübresi ve söğüt ağaçlarından yapılma, tamamen doğal kovanlardan toplanan, HMF'siz olduğu laboratuvarda test edilmiş, Kafkas çiçek balımız.

Durumu: stokta mevcut

81,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Kafkas arıları tarafından üretilen, 2900 rakımın üzerinde konumlanmış endemik bölgede, yaş hayvan gübresi ve söğüt ağaçlarından yapılma, tamamen doğal kovanlardan toplanan, HMF'siz olduğu laboratuvarda test edilmiş, Kafkas çiçek balımız.
KATEGORİ Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER Kafkas Ham Bal
AMBALAJ TÜRÜ Avrupa Birliği Regülasyonlarına Uygun Kapak ve Cam Kavanoz
AMBALAJ MİKTARI 600 g (Brüt) / 21.6 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Nem ve ışık almayacak şekilde oda sıcaklığında, cam kavanozunda saklanabilir.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Hiçbir katkı maddesi, şeker veya tatlandırıcı içermez
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Enerji verir
  • Öksürüğe karşı etkilidir
  • Kolesterolü dengeler
  • Sivilce ve akne oluşumunu engeller

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (16)

2n14Yorumlayan: Sevgi
Lezzet
Ambalaj
Eskiden karadeniz yaylalarında kovanlarımız vardı, yıllar sonra kendi balımızdaki o aromayı bulabildiğim için çok teşekkür ediyorum. Tek kelimeyle şahane! (31.05.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: aslı
Lezzet
Ambalaj
Balın tadı ve aroması bence gayet güzel. (20.05.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: DUYGU
Lezzet
Ambalaj
Küçük kızım için almıştım, ben ondan daha çok yedim. Rengi, yumuşaklığı, geniz yakmayan hafif lezzeti ile çok beğendim. İyi bal donar diye duyduk hep, bu oda sıcaklığında olsa da daha önce kullandıklarıma nazaran oldukça akışkan, makbulü bu mudur bilmiyorum ama lezzeti tatmin edici. Bu arada kavanozları da güzel, tekrar tekrar kullanmalık:) (9.05.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Aslı
Lezzet
Ambalaj
Evimize girdiğinden beri eşimle kavanozu paylaşamıyoruz. Babam bal uzmanı olduğu için önce ona gösterdik tam not aldı. Bir haftada kavanozu bitirip İkinci kavanozu söyledik. (30.04.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Gülfem
Lezzet
Ambalaj
Çok lezetli. Beğenerek iştahla yiyoruz.
Teşekkürler. (1.04.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Kutlu
Ambalaj
Lezzet
Renk kehribar satıcı, duru ve parlak...Koku çiçek gibi, lezzet tarifsiz..
Bu çok özel ürün için teşekkürler. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.H. Güran
Ambalaj
Lezzet
Her alış verişimde bir kaç farklı ürün deniyorum. Bu defa balı denedim. Ve sonuç yine 5 YILDIZ...
Sağ olun. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Balkan
Ambalaj
Lezzet
Teşekkürler...
Annem sık sık bronşit problemi ile karşılaşıyor. 87 yaşında ve yaşından dolayı ciğerlerini üşüttüğünde fazlasıyla toksit olduğu için ilaç vermek ayrı bir problem olabiliyor. Sizin balınız bizlere çok yardımcı oldu. Hem öksürüğü hemde bağışıklık sistemine gösterdiği etki kayda değer. Çok teşekkür ederiz. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: U.Korucu
Ambalaj
Lezzet
Ben özellikle bu ürüne yorum yazmak istedim çünkü, ikiz annesiyim ve onlara ne yedirdiğimi bilmek benim için çok önemli. Gerçek balı , bir de ısıl işlem görmemişini bulmak..Bu artık neredeyse imkaansızken sizler bize bu imkaanı sağladınız...
Ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız 2n14 (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Tokgöz
Ambalaj
Lezzet
Balda analizi bağımsız kurumlarda yaptıran kuruluş neredeyse yok. Bundan dolayı belgeli bir ürün olması ve özel labratuvarda analiz edilmesi çok güven verici. Satışını yaptığınız ürünlere güveniyoruz ama balın saf olanını bulmak çok zor gerçekten. Sipariş verdim ve geçen hafta aldım. O kadar güzel ve saf ki, gerçekten çok memnun kaldım. Güven ve lezzeti beraberce sunduğunuz için çok teşekkür ederiz. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Hakyemez
Ambalaj
Lezzet
Bal satanlar bir de bunu görün..Analiz var, lezzeti süper, tertemiz bir ürün.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: P. Çamlıbel
Ambalaj
Lezzet
Sabah kahvaltısında yayık tereyağını siyez ekmeğine sürüpte bu balı da bu ekmeğin üzerine gezdirip, beğenmedim diyen beni bulsun :))) (22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: İ. Karaman
Ambalaj
Lezzet
Rengi cam gibi, yağ gibi de kayan bir bal. Beğendik, sağ olun.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ş.Kulakçı
Ambalaj
Lezzet
Ben bal yemezdim, sizden önce.. Kilolarca yesem doymam bu nedir yahu :) (15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: B.Güleç
Ambalaj
Lezzet
Yeme de yanımda yat denir ya bu bal işte öyle bir şey. Sağlık sorunları olanların kurtarıcısısınız. İyi ki varsınız... (15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Gerçin
Lezzet
Ambalaj
Sizinle tanıştığım için çok şanslıyım. Nerdeyse bütün ürünlerinizi sipariş ettim…Her biri birbirinden mükemmel, her biri birbirinden lezzetli…size sonsuz teşekkürlerimi yolluyorum, başarılarınızın kat ve kat artmasını diliyorum.
(11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Reçel, Bal, Marmelat ve Pekmezler kategorisindeki diğer ürünler