Tatlı Biber Salçası (Geleneksel Üretim) - Güneydoğu Anadolu (Benzoik Asit-Pestisit-GDO Analizli)

Genetiği korunmuş yerli tohumlardan, geleneksel tarım yöntemleriyle ilaçsız olarak yetişen biberlerden üretilen; endüstriyel hiçbir süreçten geçmemiş, tamamen ev yapımı tatlı biber salçamız.

Durumu: stokta mevcut

37,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Genetiği korunmuş yerli tohumlardan, geleneksel tarım yöntemleriyle ilaçsız olarak yetişen biberlerden üretilen; endüstriyel hiçbir süreçten geçmemiş, tamamen ev yapımı tatlı biber salçamız.
KATEGORİ Sos, Sirke, Salçalar
İÇİNDEKİLER %100 kırmızı biber, Yüksek mineralli tuz
AMBALAJ TÜRÜ Avrupa Birliği Regülasyonlarına Uygun Kapak ve Cam Kavanoz
AMBALAJ MİKTARI 350 gr
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Serin, loş, güneş almayan bir yerde veya buzdolabında saklanmalıdır.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Damar tıkanıklığını önler
  • Soğuk algınlığına karşı vücudu korur
  • Kolesterolü düşürür
  • İştah açar
  • Kan basıncını düzenler
  • Kanser hücrelerini yok eder
  • Metabolizmayı hızlandırır
  • Yağ yakıcıdır
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (13)

2n14Yorumlayan: Esin
Lezzet
Ambalaj
Domates salçası bize biraz ekşi geldi ama tatlı biber salçasını çok beğendik. Ayrıca Acuka sipariş de vermemize rağmen, yemeklere koymaya kıyamıyoruz, ekmeğe sürerek tüketiyoruz :)
Esin Bostan (22.05.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Pervin
Lezzet
Ambalaj
Siyez ekmeği ve tatlı biber salçası kahvaltıda yeni favorim:) 10 üzerinden 11 derim. (27.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: seyhan
Lezzet
Ambalaj
ekmeğe sür ye çok lezzetli. (2.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nilgün
Ambalaj
Lezzet
Çok, çok, çok güzel. (25.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M. Çınar
Ambalaj
Lezzet
Çok lezzetli (29.08.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nesime Topuz
Ambalaj
Lezzet
Bu yaşıma kadar yediğim en lezzetli salça dersem, inanın abartmış olmam
Bunu yerseniz artık başka bir salça yiyemezsiniz.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Leyla Umurhan
Ambalaj
Lezzet
Tadı güzel de sağlıklı olması ayrı bir artı, hele günümüzdeki gıda terörünü düşünecek olursak...
Sizlere teşekkürü bir borç biliyorum.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Eda Altuntaş
Ambalaj
Lezzet
Harika bir tat ne iyi oldu ben bu siteyi buldum, eş dost kim varsa sizden haberdar ediyorum...
Sağ olun, var olun. (22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: SedaTürkoğlu
Ambalaj
Lezzet
ELLERİNİZ DERT GÖRMESİN...
EVDE YAPARDIM BUNDAN SONRA UĞRAŞMAYACAĞIM, ZATEN BEN BİLE BU KADARINI YAPAMAM..
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Yakut Kavasoğlu
Ambalaj
Lezzet
Acısı ayrı, tatlısı ayrı , domates deseniz o ayrı...Hepsimi lezzetli olur,lezzet bombası gibiler, saf ve yoğun.Çok çok beğendim
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Tevfik Soyman
Ambalaj
Lezzet
Ekmek su salça,,,bu yeter yeni, o kadar mı derseniz, o kadar....
Enfes...
Teşekkürleeeer
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Pelin Konar
Ambalaj
Lezzet
Bu kadar lezzetli bir salça yemedim, sos olarak satsanız derim ki içinde başka şey var, ama bildiğimiz biber ezilmiş hali...Ya anlatılmaz ki bu alın yiyin, görün, ne diyeyim :)
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Müge Zeren
Ambalaj
Lezzet
Süperrrrr
Teşekkür ederim
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Salçalar (Özel Üretim-Analizli) kategorisindeki diğer ürünler