Taze İnek Köy Peyniri Şirden Mayalı (Az Tuzlu) (Antibiyotik 5 Grup -Salmonella-Koagula-Nişasta-L.Monocyt-GDO Analizli)

Doğal koşullarda yetiştirilen, hormonsuz beslenen koyun ve ineklerin sütünden elde edilen taze köy peynirimiz.

Durumu: stokta mevcut

45,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Doğal koşullarda yetiştirilen, hormonsuz beslenen koyun ve ineklerin sütünden elde edilen taze köy peynirimiz.
KATEGORİ Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER Koyun ve inek sütü, Doğal maya, Yüksek mineralli kaya tuzu
AMBALAJ TÜRÜ Özelleştirilmiş Malzemelerden Güvenlik Bariyerli Vakum Poşet
AMBALAJ MİKTARI 350 g / 12.4 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Buzdolabınızda saklayarak, taze peynir olmasını göz önüne alarak maksimum 1 hafta içinde tüketmenizi öneririz.Tüketene kadar, vakumlu ambalajında buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz. Açıldıktan sonra yağlı kağıda sararak saklanmasını öneririz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Sindirim sistemini destekler
  • Alerji ve astıma iyi gelir
  • Mineral yönünden zengindir
  • Kemiklerin güçlenmesini sağlar
  • Sinir sistemini düzenler
  • Kanserden vücudu korur
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (13)

2n14Yorumlayan: S.Kasap
Ambalaj
Lezzet
Peynirlerin hepsi birbirinden lezzetli ve de sağlıklı...teşekkürler.. (12.01.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Sinem Cikor
Lezzet
Ambalaj
Çok lezzetli az tuzlu bayıldık (23.12.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ufuk Demirbağ
Lezzet
Ambalaj
Tansiyon yüksekliği sebebi ile tuza dikkat etmem gerekiyor. O nedenle tercih etmiştim, çok beğendim, öneririm. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ç.Yakar
Lezzet
Ambalaj
Diyete uygun, lezzetli ve sağlıklı. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Kurucu
Lezzet
Ambalaj
Her şeyden gayet memnum. Mutfak alış verişimi ağırlıklı olarak buradan yapıyorum Pratik bir sistem, keyifli bir alış veriş sitesi ve oldukça da bilgilendirici. Ürünlerin lezzet ve sağlık kısmı ise, su götürmez bir gerçek ki, mükemmel... (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Z.Ocaklı
Lezzet
Ambalaj
BU PEYNİRİNİZİ DE ALDIM DİĞERLERİ GİBİ ÇOK BEĞENDİM. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Akkoca
Lezzet
Ambalaj
Taze köy peyniri ve diğer peynirlerinizi düzenli olarak satın almaktayım. Bir doktor olarak gayet güven içinde ve severek alış veriş yapmaktayım.Teşekkür (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nesime Görmez
Lezzet
Ambalaj
Sadece peynir siparişi verdim 3 çeşit peynir aldım. Bunlardan biri de köy peyniri idi. Gravyer ve taze kaşar da aldım. Hepsi bir birinden güzeldi. Soğutucu özel akülerle getirdiler. Çok beğendim her şeyi, Teşekkürler, hayırlı işler.
(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A. Koraltan
Ambalaj
Lezzet
Saman gibi ürünlere yüzlerce lira isterler, bir de ne yediğimiz belli değil, yok tarlamdan yok köyümden...
Belge desen hak getire..Sizin varlığınızı duyduğumdan beri sadece sizlerden alış veriş yapıyoruz. Zaten aksi akıllı işi değil, Sağ olun.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: O.Atanur
Ambalaj
Lezzet
Tazecik, çok güzeldi.
Teşekkürler
(19.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Ulucanlar
Ambalaj
Lezzet
Hamileliğim sürecinde sizlerle tanışmıştım.Kalite Beyanı bölümünüzdeki paylaşımlarınızdan çok etkilendim Uzun süredir hem sağlıklı hem lezzetli ürünlerinizden alıyorum ve çok memnunum. Bebeğim ek gıdaya başladığından beri de ürünlerinizle besliyorum. Her şey için çok teşekkürler.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Göknur Aksaraylı
Ambalaj
Lezzet
Az yağlı ama çok lezzetli :) Diyet yapıyordum ve tuzsuz olsun diye seçmiştim. Ama diyet bitti ben hala bu peynirden yemeye devam ediyorum. Çok lezzetli öneririm. Yanında 2n14 simitle de süper oluyor...
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: C.Elitez
Ambalaj
Lezzet
Çocukken küçük bir ege kasabasında yaşayan anneannemi ziyarete gittiğimizde, köy pazarından alıp bize yedirdiği süt kokan taze peyniri yıllarca aradım. Sonunda buldum! Teşekkürler! (15.04.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Peynir - Yoğurt - Kaymak (Analizli) kategorisindeki diğer ürünler