Siyez Tarhanası - +60 gün Özel Fermente (Sorbik-Benzoik Asit-GDO-Aflatoksin Analizli)

Yavaş fermentasyon yoluyla hazırlanan tarhanamız minimum 60 günde fermente edilir. Yüksek vitamin, likopen ve probiyotik değerlere sahiptir.

Durumu: stokta mevcut

43,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Yavaş fermentasyon yoluyla hazırlanan tarhanamız minimum 60 günde fermente edilir. Yüksek vitamin, likopen ve probiyotik değerlere sahiptir.
KATEGORİ Siyez Ürünleri
İÇİNDEKİLER Siyez unu, Domates, Biber, Torba yoğurdu, Yüksek mineralli tuz, Soğan
AMBALAJ TÜRÜ BRC standartlarında çift korumalı doypack ambalaj
AMBALAJ MİKTARI 500 g / 17.6 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

18°C sıcaklığı aşmayan, kuru ve ışık görmeyen ortamda; bez torba veya cam kavanoz içinde, ağzı kapalı ve hava almayacak şekilde saklanmalı, belirli aralıklarla havalandırılmalıdır. Teslimat tarihi itibariyle 3 ay içerisinde tüketiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir
  • Güçlü bir doğal probiyotiktir
  • Hücre yapısını korur
  • Yaşlanmayı geciktirir
  • Yüksek antioksidan içerir
  • Hiç bir katkı veya koruyucu madde içermez
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (16)

2n14Yorumlayan: Birol Bilgin
Ambalaj
Lezzet
Güven 10
Temizlik 10
Kalite 10
Lezzet 11 :)

(31.01.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nesli
Ambalaj
Lezzet
ben normalde çorba içmem çünkü yapay oldugu bariz belli ama sizin tarhananız mis gibi tuzuda az tam diyet çorbası :) her ürününüzden çok memnunum çorbam bitti sipariş verdim sizden baska yerde çorba almam da içmemde :) iyiki varsınız içindeki sebze bahartlar biraz daha fazla olursa daha iyi olur malum kış geldi grip olmayalım :) yada iki model yapsanız acılı baharatlı ve bebekler için tatlı :) (17.10.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Z.Karabostan
Ambalaj
Lezzet
Aklımızda kırk tane soru ile, sadece öyle deniyor diye, alternatifsizlikten sipariş vermemizi bekleyen çiftliklerden bizleri kurtaran 2n14 e yürekten teşekkür etmek isteriz.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: B.Z.Okçu
Ambalaj
Lezzet
Hemenhemen bütün ürünlerinizden defalarca sipariş veren biri olarak yazmak istedim. Her defasında aynı kalite ve özenle hazırlanan paketleriniz, nazik müşteri ilişkileri yetkilileriniz, hızlı ve güvenli teslimatınız ve benzeri olmayan lezzet ve sağlık garantili ürünleriniz için..
Yürekten teşekkürler.

(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.İ.Yakan
Ambalaj
Lezzet
Benim gluten hasasiyetim var. Burana sipariş verip denemek istedim. Ekmek un ve tarhana siparişi verdim. Hepsinden de memnun kaldım. Güven duyarak sipariş verebilirsiniz.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: B.Kömür
Ambalaj
Lezzet
Dün bitti bu gün yeniden siparişini verdik, ellerinize sağlık. Yaz kış tarhana yenir mi diyenlere duyurulur: Bu tarhana yenir.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: B.Akhoca
Ambalaj
Lezzet
Babanemden sonra en lezzetli tarhanası olan firma yer: 2n14.com
Çooook sevdiiik :)


(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Emeksiz
Ambalaj
Lezzet
Altı yaşında kızım var, alerjik bünyesinden dolayı her tür gıdaya mesafeliyiz. Sizi komşumuz önerdi. Ekmek ve tarhananızı aldık. Her ikisinide kızım rahatlıkla yedi, sorunla karşılaşmadık çok şükür. Teşekkür etmek istedik.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Biçacı
Ambalaj
Lezzet
Evde bitince kırize girdiğimiz ürün :) Keyifli sofraların mümessil..
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Y.Demirci
Ambalaj
Lezzet
Çocuklarımızın da severek yemesi, devamlı müşteriniz olmama neden olacak,Teşekkür ederiz 2n14
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Elmas
Ambalaj
Lezzet
Çorbasız günümüz geçmez oldu, bu ne lezzettir:))))
Tesekkür ederiz sizlere.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Çıkıncı
Ambalaj
Lezzet
Bağırsak problemime ilaç olan üründür
Sağolunuz.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Erdilek
Ambalaj
Lezzet
Çocuklarım ve eşim için (kanser tedavisi görmekte) en doğru seçimi yapmak adına uzun araştırmalar ve
incelemeler sonrası şirketinizden alış veriş yapmaya karar vermiştim. İlk siparişimde tarhana yumurta ve etinizden sipariş verdim. Hepsi gerçekten çok lezzetliydi. Kalite beyanında da yer alan analiz ve raporlarınız, üründe lezzetten ödün vermenize neden olmamış. Çok teşekkür ederiz.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: C.Çağlayan
Ambalaj
Lezzet
Almış olduğum Tarhanadan memnun kaldım. Henüz çok baharatlı yemeklere alışık olmadığı için çocukların yemesi zor olabiliyor. Benim tavsiyem daha çok çocuklar için alınan bu ürünlerin baharatlarının biraz daha az konulması. yada 2 çeşit ürün yapabilirsiniz. (13.04.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Genç
Ambalaj
Lezzet
Tarhanayi sevmezdim çünkü çorba olarak içildiğinde ağızda yapay bir tat bırakıyordu ama bu çorbada onu hisetmedm.tuzuda az tam diyet çorbası ellerinize emeğimize sağlık her öğlen corba yapıp iciyorum sayenizde :)
(2.03.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.S.Eren
Lezzet
Ambalaj
2n14.com u daha önceden biliyordum, tavsiye etmişti arkadaşlarım... Ekmek ve tarhanayı denemek istedim.. Muhteşemler, teşekkürler...Gluten intoleransıma ilaç gibi oldular, yıllar sonra tarhananın tadını aldım ve doya doya yedim..tekrar teşekkürler.

(11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Siyez-Kavilca Ürünleri (Analizli) kategorisindeki diğer ürünler