Siyez Unu - Katkısız Tam Buğday (GDO-Pestisit-Don-Zon-Boya-Küf-T.Aflatoksin Analizli)

Siyez Taş Değirmen Tam Buğday Unumuz, yüksek miktarda vitamin, mineral ve protein içerir. Kepeğinin ve kavuzunun tamamı içindedir.

Durumu: stokta mevcut

33,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME 10.000 yıl öncesinden bugünlere gelen, bilinen en eski buğday türünden üretilen, 2n=14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen Siyez Buğdayı’ndan taş değirmende çekilmiş, yüksek miktarda vitamin, mineral ve protein içeren Siyez Tam Buğday Unumuz. Kepeğinin ve kavuzunun tamamı içindedir.
KATEGORİ Siyez Ürünleri, Unlar
İÇİNDEKİLER %100 Siyez tam buğday unu (İlaçsız Tarım-Yerli Tohum-Genetiği Korunmuş)
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Çift Korumalı Geri Dönüştürülebilir Ambalaj
AMBALAJ MİKTARI 1000 g / 35.3 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Kuru ve ışık görmeyen ortamda, bez torba veya cam kavanoz içinde, ağzı kapalı ve hava almayacak şekilde saklanmalıdır.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Kepeğinin ve kavuzunun neredeyse tamamı içindedir
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Yüksek aminoasit ve mineral değerlerine sahiptir
  • Kalp ve damar sağlığı için yararlıdır
  • Yaşlanmayı geciktirir
  • Glisemik indeksi düşüktür
  • Veganlar ve gluten hassasiyeti olanlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (27)

2n14Yorumlayan: MEHMET FAİK
Lezzet
Ambalaj
İnanılmaz derecede güzel piyasadaki diğerlerinden çok çok farklı ilk denemede siyez unlu krep yaptık incecik ve o kadar lezzetli oldu ki bundan sonra asla evime başka un sokmayacağım hemen 5 kg yeni sipariş verdim ve tüm yakınlarımı arayıp mutlaka deneyin diyeceğim . (19.12.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Büşra
Lezzet
Ambalaj
Tam buğday ununda tek tercihim harikaa (12.04.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Reyhan
Lezzet
Ambalaj
Kızımın gluten hassasiyeti vardı.çok güvenerek almadım açıkçası fakat tahlillerindeki değer yükselmedi.şimdi güvenerek alıyorum.nişasta bazlı un alıcağıma sağlıklı güvenilir siyer unu alırım.bu hepimiz için daha sağlıklı. (14.03.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Serap Deveci
Lezzet
Ambalaj
Siyez Ununuz bir harika, sarımsak mükemmel ötesi... Çok teşekkür ederim. Emeğinize ve en önemlisi yüreğinize sağlık. Saygılarımla
Serap Deveci (19.07.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Hayriye Bakan
Ambalaj
Lezzet
Erişte yaptım çok lezzetli oldu. O günden beri kullanıyorum, ekmeten, poğaçaya her şey için uygun, tavsiye ederim. (5.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Semiha Ilgaz
Ambalaj
Lezzet
Analizli ve temiz bir un. İçimiz rahat kullanıyoruz. Çok teşekkür ederiz. (5.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Yasemin Elalmış
Ambalaj
Lezzet
Anneme gluten hassasiyeti sebebi ile sipariş verdim. Çok rahat ettik, teşekkür ederiz sizlere. (5.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Güneş Barlas
Ambalaj
Lezzet
GÜZEL BİR UN, RAHATSIZLIK VERMEDİ.TADI DA DİĞER UNLARDAN ÇOK DAHA İYİ (5.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: öznur
Ambalaj
Lezzet
Siyez unundan kekimizi yaptık, çok güzel oldu. Gercek un kokusunu paketi açınca anlıyorsunuz. Ürunlerinize diyecek yok .Hep var olun. (11.01.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Kaçan
Ambalaj
Lezzet
Unun üretiminin taş değirmende oluşu çok ilgimi çekti. Özellikle bu hassasiyet sipariş vermemde büyük etken oldu. Diğer unlarınızın da bu şekilde öğütüldüğü bilgisini, arayıp öğrendim, tek tek üretim bölgeleri hakkında da bilgi aldım. Telefonda yardımcı olan ekibinize de ayrıca teşekkür ediyorum. Tam anlamıyla kurumsal bir şirkete yaraşır hizmet kalitesini buldum. Teşekkür ederim. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.KARLIDAĞ
Ambalaj
Lezzet
HER ŞEYİ İLE KALİTELİ
YEREL ÜRETİCİDEN EN TEMİZ DİYE METH EDİLEN ÜRÜNLERDE BİLE BU TEMİZLİK OLMUYOR.BEĞENDİK, SAĞ OLUN
(29.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Koral
Ambalaj
Lezzet
Teslimatımı aldım, sucuk, un ve ekmeklerim geldi, hepsi çok güzeller yine.Bu güne kadar aldığım siparişlerimde hiç bir problemle karşılaşmadım, Yeni siparişlerimi de hemen vereceğim.
(29.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Safiye Okur
Ambalaj
Lezzet
Siparişlerimiz geldi, hepsi çok güzel, sağ olun. İnşallah ekimi yaygınlaşır, herkese ulaşır. Çok teşekkürler.
(29.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Salim Gözcü
Ambalaj
Lezzet
Böyle temiz ve sağlıklı ürünleri derli toplu bir yerde bulabilmek memnuniyet verici. Siparişlerimin teslimatı ile betaber ödemenizi de yaptım, çok memnun kaldık ailece teşekkürler
(29.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Cemil Şirinoğlu
Ambalaj
Lezzet
Evde kendi ekmeğimi yapıyorum, ununuz bir harika. Teşekkür ederiz.
(29.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ceyda Şirinoğlu
Ambalaj
Lezzet
Evde kendi ekmeğimi yapıyorum, ununuz bir harika. Teşekkür ederiz.
(29.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Arıkan Ailesi
Ambalaj
Lezzet
Tam buğday siyez ununuzla başladık alış verişlerimiz ve ardından ekmeklerinizi ve kurabiyeleriniz de denedik. Hepsinden de çok memnun kaldık. Eve kadar gönderdiniz ve ödemeyi de sonra havale ile aldınız. Bu zamanda güvene dayalı ticaretin hala yürütülüyor olması da ayrıca takdire şayan. Her şey için teşekkür etmek isteriz.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Alev Koraltan
Ambalaj
Lezzet
Saman gibi ürünlere yüzlerce lira isterler, bir de ne yediğimiz belli değil, yok tarlamdan yok köyümden...
Belge desen hak getire..Sizin varlığınızı duyduğumdan beri sadece sizlerden alış veriş yapıyoruz. Zaten aksi akıllı işi değil, Sağ olun.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Temizer
Ambalaj
Lezzet
Eşim sizi arkadaşından duymuş ekmek ve bulgurunuzdan sipariş vermek istedi ununuzu da sipariş verdik geçen hafta paketimizi aldık. Ancak paketten un çıkmadı. Size bilgi verdik. Eksik ürün sadece bir kaç saat içinde tarafımıza tekrar ücretsiz kargo ile hemen kargolandı. Ve son derce nazik müşteri temsilcisi sorunu çözerek bizi madur etmeden ürünümüze kavuşmamızı sağladı. Hem ekmeğiniz hem bulgurunuz hemde ununuzu çok beğendik. Hizmetinizi de tüm dostlarımıza anlatıyoruz. Teşekkür ederiz, saygılar. (15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Gökbakaner
Ambalaj
Lezzet
Raporu, ambalajı, düzgün teslimatı, ilgili müşteri temsilcileri ile beni etkilediniz.Ama ürün ayrı bir efsane...burcu burcu köy kokuyor. Taş değirmende misler gibi çekilip çnümüze koyuyorlar, daha ne isteriz. Allah razı olsun sizlerden.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)

Ürünler 1 - 20 / Toplam 27

sayfa başı
Sayfa:
  1. 1
  2. 2

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Unlar (Taş Değirmen-Analizli) kategorisindeki diğer ürünler