Siyez Ekmeği Sade Cevizli-Ekşi Mayalı (İlaçsız Tarım-Yerli Tohum-Genetiği Korunmuş)

2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen Siyez Tam Buğdayı’ndan üretilen, ruşeym ve kepeği fabrikasyon ekmekler gibi ayrılmamış, lif bakımından zengin ekşi mayalı cevizli ekmeğimiz. Odun ateşinde pişirilmiş ve kişiye özel üretilmiştir.

Durumu: stokta mevcut

39,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME 2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen Siyez Tam Buğdayı’ndan üretilen, ruşeym ve kepeği fabrikasyon ekmekler gibi ayrılmamış, lif bakımından zengin ekşi mayalı cevizli ekmeğimiz. Odun ateşinde pişirilmiş ve kişiye özel üretilmiştir.
KATEGORİ Korunmuş Ekmekler
İÇİNDEKİLER İlaçsız Siyez unu, Yüksek mineralli tuz, Alkali su, Ekşi maya, Ceviz
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Kraft Poşet ve Dış Yüzeyde Koruma Jelatini
AMBALAJ MİKTARI 700 g / 24.7 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Ekmeğimizi oda ısısında maksimum 3 gün tutabilirsiniz. Koruyucu ve kimyasal katkı olmadığından küflenme oluşacağı için buzdolabınızda, +4 derecede saklanması uygun olacaktır. Ekmeklerimizi, ekşi mayalı oluşu nedeniyle derin dondurucunuzda da rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Dilimleyip, dilediğiniz kadarını çıkartıp oda ısısına getirip, ardından ızgaranızda, birkaç dakika ısıtarak ilk günkü tazeliğinde ve lezzetinde tüketebilirsiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Lif bakımından çok zengindir
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Kalp ve damar sağlığı için yararlıdır
  • Glisemik indeksi düşüktür
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (14)

2n14Yorumlayan: GÖHER
Lezzet
Ambalaj
Bu nasıl bir lezzettir anlatamam mis gibi kokuyor tazecik geldi. Hiç tereddütsüz alın derim. Kalitesi zaten tescilli. (Bu ürünün de sandwich ekmeğini yapın lütfen tekli tekli ve vakumlu paket olursa tadından yenmez çantaya at çık poğaça gibi ye:)) (13.08.2021 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.BAL
Ambalaj
Lezzet
İzmirde yaşıyorum ve 3 iş gününde elime geçti.Tek kelimeyle muhteşemm. (12.09.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Balaban
Ambalaj
Lezzet
Unuttuğumuz lezzetleri tekrar soframıza taşımamızı sağladığınız için binlerce teşekkürler. (5.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K.Ataman
Ambalaj
Lezzet
Başka yerlerinkine hiç benzemiyor çok lezzetli bol cevizli, tavsiye ederim. (5.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.Çınar
Ambalaj
Lezzet
Başarılı. (2.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.Çınar
Ambalaj
Lezzet
Cok lezzetli ve taze bir ekmek.Tadina bayildim. (29.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Korel
Ambalaj
Lezzet
Ekmeklerinizin bağımlısı oldum :) Hepsi lezzetli ama özellikle de cevizli olanı mükemmel.Beğenerek tüketiyor ve güvenle alış veriş yapıyorum. Tüm çevreme de sizden bahsediyorum. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Yanar
Ambalaj
Lezzet
Çok beğeniyoruz. Teşekkür ederiz. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.Alaca
Ambalaj
Lezzet
Ben 6 aydır alıyorum. Tulum peyniri ile deneyim, başka ekmek yiyemezsiniz. Bildiğim kadarı ile her biri size özel tazecik üretiliyor.. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.Yıldız
Ambalaj
Lezzet
Diyaebet hastası annem için araştırmalarımız sonrasında sizlere ulaştık. Müşteriniz olamadan öncede sitenizi inceledik. Her şey çok düzgün ve temiz görünüyordu. Sipariş vermeye karar verdiğimizden dolayı etrafımıza da haber verdik onlarla beraber kargoyu ortak ödeyerek byükce bir sipariş verip kargo ücretsiz avantajından yararlanmak istedik ve beklemeye başladık. Dedikleri günde getirdiler. Kapımıza teslim edildi. Hem de soğutuculu araçla. Ekmelerden başka peynir ve tereyağı da almıştık. Bir kutularda geldi her biri ayrı buzlarla desteklenmiş. Ekmekelr ayrı ayrı paketlenmiş...Hem çok şık hem de ok temizlerdi. Birde ödeme bile almadılar. Sonradan havale diye bir seçenekleri var. Onu seçtik. O ada gerçekmiş. Aldık bir kaç gün içinde ödememizi yaptık. Ürünlere gelecek olursak ne derlerse az bile. NE BEN NE ARKADAŞLLARIM, NE DE 70 YAŞINDAKİ ANNEM BÖYLE LEZZETLİ EKMEK, PEYNİR EV TEREYAĞ YEMEDİK .
Sağlığımızın dostu, bizimde dostumuzdur. Bu dünyada böyle insanların da var olduğunu bilmek bile içimizi rahatlatıyor. Sağ olun.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Rodop
Ambalaj
Lezzet
Lezzeti beklediğimin üzerinde çıktı. Sipariş verirken tereddüt etmiştim ama tekrar sipariş vermeyi düşünüyorum... gerçek,katkısız,doğal olduğuna emin oldum. Şipariş vermeyi düşüneler hiç kuşku duymasın doğal,ekşi mayalı kokusu bile değişik çok ama çok lezzetli ve tokluk veriyor. (8.03.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Hatice Şencan
Lezzet
Ambalaj
Ekmeklerinizin hepsini denemiştim ve hepsine de tek kelime ile ailece bayıldık. Denemediğimiz sadece cevizli kalmıştı az önce geldi ve ocakta kaynayan çayımdan hemen bir bardak koyup, yanına da sizin enfes gravyerinizi ekleyerek bir dilim kestim. Veee inanılmaz bir lezzet. Tek kelime ile 10 Puan :) Teşekkür ederiz. (22.02.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: F.Eken
Ambalaj
Lezzet
Kesinlikle alınıp tadılması gerekiyor, sağlıklı,lezzetli, glutensiz ayrıca üretici firma kesinlikle 5 yıldızı sonuna kadar hakediyor, Allah onlardan razı olsun. (25.01.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: F.Eken
Ambalaj
Lezzet
Bu ürün hayatımda yediğim en lezzetli ve katışıksız ekmek, yaklaşık 6 aydır ekmek yemiyordum diyet ve spor amaçlı neticede istediğim kg ulaştım ve bu sağlam lezzetli,katışıksız (glutensiz) ekmek gerçekten lezzetli ve besleyici, tavsiye ediyorum. (25.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Korunmuş Ekmekler (Ekşi Mayalı) kategorisindeki diğer ürünler