Siyez Mantısı - El Yapımı - (GDO-Boya-Pestisit-Sulfit Ind Analizli)

2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, bilinen en eski buğday türüne ait Siyez Buğdayı unundan üretilen, serbest yetişen tavuklara ait yumurtalar içeren, yüksek amino asit değerlerine sahip, doyurucu ve besleyici, gluten hassasiyeti olanların gönül rahatlığıyla yiyebileceği özel mantımız.

Durumu: stokta mevcut

47,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME

2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, bilinen en eski buğday türüne ait Siyez Buğdayı unundan üretilen, serbest yetişen tavuklara ait yumurtalar içeren, yüksek amino asit değerlerine sahip, doyurucu ve besleyici, gluten hassasiyeti olanların gönül rahatlığıyla yiyebileceği özel mantımız.

KATEGORİ Siyez Ürünleri
İÇİNDEKİLER 2n14 dana eti, Baharat karışımı, Genetiği korunmuş un, Yumurta, Yüksek mineralli kaya tuzu, Alkali su
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Vakumlu Şeffaf Tabak ve Koruyucu Kılıf
AMBALAJ MİKTARI 500 gr / 17.10 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Ürünlerimizin imalatından size ulaşana kadar geçirdiği süreçte soğuk tutularak korunması sağlanmaktadır. Hiçbir ürünümüzde kimyasal madde, koruyucu veya katkı maddesi kullanmadığımız için raf ömürleri kısadır. Bu nedenle ürünlerimizi tüketirken aşağıda belirttiğimiz öneriler doğrultusunda muhafaza etmeniz, ürünlerin daha uzun süre dayanabilmesi ve lezzetlerini muhafaza edebilmeleri için önemlidir. Mantımızın uygun bir bez torbada buzdolabında saklanması; daha uzun ömürlü olmasını ve lezzetini muhafaza etmesini sağlayacaktır. Buzdolabında 10 gün içerisinde, derin dondurucuda 30 gün içerisinde saklanarak tüketilmelidir.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Yüksek aminoasit ve mineral değerlerine sahiptir
  • Kalp ve damar sağlığı için yararlıdır
  • Kemikleri güçlendirir
  • Hücre yapısını korur
  • Yaşlanmayı geciktirir
  • Gluten hassasiyeti olanlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (17)

2n14Yorumlayan: Ezgi
Lezzet
Ambalaj
Çok lezzetliydi. Yine buradan aldığım Manda yoğurdu ve tereyağı ile yaptım. Ayrıca haşlama suyunu çorbada kullandım harika oldu :) Teşekkürler 2n14 ailesi... (25.04.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Timuçin Ailesi
Ambalaj
Lezzet
Bol manda yoğurdu acı biber salçalı sos ve koca bir tabak siyez mantı...Offffffff beğenmenin ötesine geçen bomba bir lezzet :))))
Azra (2.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Şakar
Ambalaj
Lezzet
Devam edeni siparişlerime de mutlaka ekleyeceğim, çok beğendim, ellerinize sağlık. (28.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Unutur
Ambalaj
Lezzet
Mantıyı ailecek beğenmedik maalesef. Kıyma neredeyse yok denecek kadar azdı lezzet olarakda damak zevkimize pek uymadı. Diğer aldığım ürünler çok iyi ama manti maalesef. (4.01.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.N. Sorgun
Ambalaj
Lezzet
Elleriniz dert görmesin. Soyasız mantıyı bulabilmek hayalken kapımıza kadar buz paketleriyle geldi. Evimi şenlendi :) Teşekkürler. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Taşcı
Ambalaj
Lezzet
Kıyması, unu, tadı, tuzu her şeyi mükemmel..Biraz iriler ama malum siyezi işlemek de kolay değil. Eksiksiz bir hizmet sunuyorsunuz, gerçekten teşekkürler. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Kolcu
Ambalaj
Lezzet
Çabuk pişiyor iyi ayarlamak lazım gerisi süper. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Kasacı
Ambalaj
Lezzet
Doktorlara para vermek yerine sağlığımız için bu lezzetli ve kaliteli gıdalara para vermek daha akla ve keseye uygun :) Çok güzel bir hizmet tebrikler. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ela Birlik
Ambalaj
Lezzet
Beğendik, siparişlerimizin devamlılığı olacak. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: L.Bahçevan
Ambalaj
Lezzet
Sağlıksız soyalı mantılarla, kimyasallı ekmeklerle, gdolu unlarla kanser edilen ülkem insanına bu bir hizmettir. Teşekkür ederiz. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Fırat
Ambalaj
Lezzet
Merhaba manda yoğurduyla, Kars yayık tereyağımızı da aldım ve mantım da kullandım, nefis oldu :) (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Ilgaz
Ambalaj
Lezzet
Evde yapılan mantılar kadar lezzetli. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.N.Benli
Ambalaj
Lezzet
Koruyucu olmadığından dolaba koymayı unutmuşum mantım küflendi.Ve ben buna memnun oldum :) Plastik gibi aylarca dışarıda bozulmadan duran makarna ve mantılara dünya para döküyorduk. Şimdi sizinle tanıştık ve düzenli sipariş veriyoruz, hem çok güveniyorum hem de lezzetli buluyorum.
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Yardımcı
Ambalaj
Lezzet
Lezzet ve kalitede tek geçerim.
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Evin Sinanoğlu
Ambalaj
Lezzet
Sevgili 2n14 çalışanları sizleri tebrik etmek ve teşekkür etmek istiyorum. Oğlum mantıyı çok seviyor ama çalışan bir anne olarak evde hazırlamam biraz zor oluyor..Bu sebeple sizinle yolumuzun kesişmesi beni son derece rahatlattı. Hazır hiç bir gıda kullanmayan ve mutfağında paketli hiç bir ürün olmayan bir ailenin sizinle karşılaşmasının ne demek olduğunu inanının anlatamam. Her şey için teşekkürler.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Talha Ahunbay
Ambalaj
Lezzet
İçinde kıyma yerine muhtemel GDO lu soya ürünü olmayan mantı??? Oluyor mu, oluyormuş işte...Sağ olun var olun. Bu arada paket ile gelen buz akülerinize de bayıldık :) Annemin diz ağrıları var onun için, attık dolaba kullanıyoruz :)
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Paker
Lezzet
Ambalaj
Eti, hamuru, baharatları.. herşey 2n14...Analizli mantı yiyoruz diye çevreme söylüyorum..içimiz rahat..yolunuz ışık olsun... (11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Makarna ve Mantı (Taze Üretim) kategorisindeki diğer ürünler