Siyez Ayçekirdekli Simit (Siyez Unu-Katkısız-Koruyucusuz)

2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen Siyez Tam Buğdayı’ndan üretilen, ruşeym ve kepeği fabrikasyon ekmekler gibi ayrılmamış, lif bakımından zengin, ayçekirdekli simidimiz.

Durumu: stokta mevcut

44,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME 2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen Siyez Tam Buğdayı’ndan üretilen, ruşeym ve kepeği fabrikasyon ekmekler gibi ayrılmamış, lif bakımından zengin, ayçekirdekli simidimiz.
KATEGORİ Siyez Pastanesi
İÇİNDEKİLER Siyez unu, Yüksek mineralli tuz, Alkali su, Ekşi maya, Ayçekirdeği
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Kraft Poşet ve Dış Yüzeyde Koruma Jelatini
AMBALAJ MİKTARI 4 Adet
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Simitlerimizi oda ısısında maksimum 3 gün tutabilirsiniz. Koruyucu ve kimyasal katkı olmadığından küflenme oluşacağı için buzdolabınızda, +4 derecede saklanması uygun olacaktır. Simitlerimizi, ekşi mayalı oluşu nedeniyle derin dondurucunuzda da rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Dilediğiniz kadarını çıkartıp oda ısısına getirip, ardından ızgaranızda, birkaç dakika ısıtarak ilk günkü tazeliğinde ve lezzetinde tüketebilirsiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Hiçbir katkı maddesi içermez
  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Lif bakımından çok zengindir
  • Hücre yapısını korur
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Kalp ve damar sağlığı için yararlıdır
  • Glisemik indeksi düşüktür
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (12)

2n14Yorumlayan: O.Uğur Zakoğlu
Ambalaj
Lezzet
Artık sokaktan aldığımız, nereden geldiği belli olmayan simitleri yemek zorunda kalmayacağım. Üstelik de hiç biri Siyez unundan değil elbette..Siyez simidinizi çok beğendim. İtinalı paketiniz için de çok teşekkür ederim. (2.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.Kürşat
Ambalaj
Lezzet
Kızımın en sevdiği şey simittir. Ama uzun süredir malum nedenlerle yediremiyordum. Sizinle tanışmamaızdan sonra artık o enfes şirden mayalı peynirlerinizin ve simidinizin ailece keyfini sürüyoruz:) Çok çoook teşekkür ederiz. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: O.Lafçı
Ambalaj
Lezzet
Lezzet ve sağlıkta rakipsiz. Birde susamlı seçeneğini istiyoruz.. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Esra Arıboğan
Lezzet
Ambalaj
Sahurda simit keyfi için sipariş verdim peynir, çay ve simit..
Çok beğendik, teşekkürler
(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: V.Korel
Ambalaj
Lezzet
Kurabiye, simit ve ekmek çeşitlerinin tamamını denedik. Çok beğendik. Devamı olacaktır.
Teşekkürler, bol kazançlar.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nevra Köylü
Ambalaj
Lezzet
Emziren bir anne olarak artık yediklerime her zamankinden daha fazla özeniyorum. "Simitle çay" benim için bir tutkudur ve bu süreçte güvenemediğim için ondan vazgeçmiştim. Taki sizde satışı başlayana kadar... artık bu keyfime tekrar kavuştum.Çok teşekkür
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: B.Güngören
Ambalaj
Lezzet
85 yaşındaki babam böbrek hastası, tuzsuz ekmeğinizi onun için aldık. Bayıldı. Annem kurabiyelerinizin hayranı,özellikle tatlı üzümlü olanı...Oğlum tahinli çörek ve simidinize bayılıyor. Ben de o muhteşem çıtır yaprak galetalarınız olmadan çay içemez oldum desem yeridir :) Hepsiher defasında taptaze elimize ulaştı
Ailemize katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz. (15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Dürüst
Ambalaj
Lezzet
Çıtır çekirdekli simidinize müptela olduk 2n14 :)
Teşekkür ederiz efendim. (15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Altun
Ambalaj
Lezzet
Akşam üstü mide kazınmalarıma sağlıklı ve lezzetli bir çare oldunuız, ah birde o keçi peyniriniz yok mu.. Bu ikisi muhteşem ikili oldular. Herkese sizden bahsediyorum. Arkadaşlarım da sipariş verecekler, sevgilerimle...
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S&A Bardakçı
Ambalaj
Lezzet
Buzluğumuza atık, her Pazar kahvaltısında bir tane yiyoruz. İçine, ne kattılar ? demeden, sokakların tozunu yutmadan, sağlıklı çay ve simit keyfi yapabilmek maalesef artık bir ayrıcalık oldu. Bana ve kızıma bu ayrıcalığı sunan sizlere teşekkür ederiz.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Koran
Ambalaj
Lezzet
Çin susamı ile yapılan sokak simidine nihayet bir alternatif buldum. Yerli malı ürün, yerli malı lezzet :)
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ö.Öymen
Lezzet
Ambalaj
Lezzette doz aşımı yaşıyoruz..Gluten alerjim var, yiyorum, yiyorum, yiyorum...Limitlerimi zorluyorum...değişen bir şey yok...kilo alacağız bu hızla giderseniz.. (11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

2n14 Pastanesi (Günlük) kategorisindeki diğer ürünler