%100 Ham Rafine Edilmemiş Ayçiçek Yağı (Pestisit-Kurşun Analizli)

Geleneksel tarım yöntemleri ile ilaçsız olarak yetiştirilen mahsulden elde edilen, rafine edilmemiş ham ayçiçek yağımız.

Durumu: stokta mevcut

69,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Geleneksel tarım yöntemleri ile ilaçsız olarak yetiştirilen mahsulden elde edilen, rafine edilmemiş ham ayçiçek yağımız.
KATEGORİ Yağlar
İÇİNDEKİLER Ham ayçiçek yağı
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Koruyucu Kapaklı Cam Şişe
AMBALAJ MİKTARI 1000 ml / 33.8 fl oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Nem ve ışık almayacak şekilde, oda sıcaklığında, cam şişesinde, ağzı kapalı olarak saklanabilir.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • E vitamini ve omega 6 yağ asidi yönünden zengindir
  • Cilt, saç ve tırnaklara iyi gelir
  • Metabolizmayı düzenler
  • Kemik sağlığını korur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (9)

2n14Yorumlayan: Samet
Lezzet
Ambalaj
Bu tadı çocukluğumdan bu yana çok aradım ama hiçbir yağda bulamadım. En sonunda sitenizi buldum, tadı konusunda tereddütte kaldım ama kesinlikle aynı yağ, aynı tat. Resmen çocukluğuma döndüm. Teşekkürler 2n14 iyiki varsın :) (23.06.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Güliz
Lezzet
Ambalaj
Bayıldım. Bugüne kadar yediğim neydi? Kesinlikle tekrar sipariş vericem. Almak isteyenlere tat hakkında bilgi olsun “ hafif bir ayçekirdeği tadı,çok lezzetli bir aroma,ısınınca yanmıyo,müthiş kokuyo” (7.12.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Özlem Erim
Ambalaj
Lezzet
İnanılmaz lezzetli mutlaka deneyin.Ayçiçek yağının ne kadar lezzetli ve özel bir tat olduğunu unutmuşuz.
(28.12.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: AYDIN ZAHIT OZEL
Ambalaj
Lezzet
Bu kadar lezzetli bir yağ hiç tatmadım.çekirdek yediğinizi hissediyorusnuz.yemeklere salatalara lezzet katıyor.Güvenilir olmak için çabaya ihtiyacınız yok her ürün kendini ispatlıyor zaten. (23.08.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Karaçay
Ambalaj
Lezzet
Ben ve ailem ilk defa sizden bu ürünü sipariş ettik. Annemin kızartma takıntısı bizi sizlere ulaştırdı :) Sağlıksız olduğu için kızartmayı bıraktırmaya çalışıyorduk. Ardından rafine edilmemiş yağınızı bulduk. İyi ki de karşılaşmışız. İlk siparişlerimiz geldi ve sizin o harika patateslerinizi rafine edilmemiş ay çiçek yağı ile kızarttık ve çocukluğumdan beri özlediğim "patates kızartabilme" keyfine yeniden kavuştum :) (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: O.S.Sınar
Ambalaj
Lezzet
Çok lezzetli ve ülkemiz şartlarında aramakla bulunmayacak bir nimet bu. Çok sağ olun. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.R.Doğan
Ambalaj
Lezzet
BU ÜRÜNE ÖZELLİKLE yorum yapmak istedim. piyasadaki ayçiçek yağı ürünlerinin araştırmalarıma göre hepsi yani bitkisi ukraynadan gelir burada preslenir rafine olur piyasaya sürülür.BU MARKET ayçiçek yağı ürünleri i makine yağı olarak bile kullanılmaz normalde bilginize. o kadar sağlıksızdır. türkiyede ayçiçiek bitkisinden direk yerinde üretimi yok yada çok çok az butik üretim yağ üretimi vardır belki. bu yağ piyasada olanlardan kat kat iyi ama hammaddesi nereden geliyor belirtilmeli. (17.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A. Poyracık
Ambalaj
Lezzet
Patates kızartmalarımda vazgeçilmez malzemem :)
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.İnsel
Ambalaj
Lezzet
Arada sırada kızartma yapıyoruz ama onda da rafine yağa mahkumduk, sizi bulduğumdan beri içim rahat . Bizler sağlıklı seçimler yapabilmek istesek de alternatifsizdik..Çok tesekkürler
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Yağlar (Özel Üretim) kategorisindeki diğer ürünler