Sorular ve Cevaplar

Siparişleriniz öncelikle ilgili departmanımıza iletilerek güncel bekleme listesine eklenir.

Bekleme listesinde sevkiyat süreci, ortalama 2-4 gün arasında değişmektedir. Birçok müşterimiz, siparişi teslim edilmeden ikinci siparişlerini geçerek, bu bekleme sürecini avantaja dönüştürmektedirler.

 

Mücbir sebepler haricindeki teslimat-sevkiyat periyotları aşağıdaki gibidir;

 

İstanbul içi / 300 TL üzeri özel siparişler      

 
Teslimat Süresi Siparişi takip eden 2. gün özel araç teslimat (Pazar günü istisna)

 

İstanbul dışı / 300 TL üzeri özel siparişler       
Teslimat Süresi Siparişi takip eden 3. gün sevkiyat (Cuma ve Pazar günü istisna)

 

Türkiye Geneli 300 TL altı siparişler            
Teslimat Süresi Siparişi takip eden 4. veya 5. gün sevkiyat (Pazar günü istisna)

*Periyodik teslimat tablosu, 18.01.2017 itibariyle geçerlidir. 

2n14.com Korunmuş Lezzetler markası, 2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde faaliyet göstermektedir. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı iznine tabi olmakla birlikte, gerekli denetimler sonrası verilen İşletme Kayıt Belgesi, ilgili hijyen denetimleri, kalite sertifikasonları, gdo-pestisit-antibiyotik-hormon-toksin analizleri ve bağımsız denetimler ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Dostlarımızın bir çoğunun ücretsiz gönderim seçeneğinden faydalanabilmeleri amacıyla, Türkiye geneline 300 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ile gönderim gerçekleştirilmektedir. İstanbul içi 300 TL üzeri siparişlerinizde ise, Yurtiçi Kargo yerine, özel araç teslimatı sağlanmaktadır.

Ülkemizin en yüksek kapasiteli ve teknolojik açıdan gelişmiş olan laboratuvarlarında yapılan GDO, Hormon, Antibiyotik, Toksin ve Pestisit analizlerimize ait resmi verilere, "Kalite Beyanı" linkimizden ulaşabilirsiniz.

Denetim ve analiz noktasında dünyanın en saygın ve güvenilir şirketi İsviçre merkezli SGS ile, hijyen denetimlerimizde ve ilgili süreçlerin kontrolünde alanında dünya markası olan ISS ile, sertifikalandırma konularında Alman Ulusal Akreditasyon Kurumu DaKKs’dan akredite edilmiş belgelendirme kuruluşlarıyla, anlaşmalı bankamız ve web tabanlı ödeme sistemlerinde İş Bankası ile, web altyapı güvenlikte Hollanda merkezli partnerlerimiz ve Comodo firması ile çalışmaktayız.

Ürünlerimizin bir çoğunun raf ömürleri olmadığından ve kişiye özel üretim olduklarından, gelen yoğun tekliflere ve ulusal markaların ürünlerimizi satınalma taleplerine rağmen, ürün kalitemizi ve marka çizgimizi koruyabilmek adına, marketlerde yer almıyoruz. Gelecek 3 yıllık stratejik planlamamızda, bu konu gündemimizde yer almamaktadır.

Bakiyenizin gözükmenizin 3 sebebi olabilir,

1- Farklı bir ödeme yöntemi seçerek, sonradan başka bir kanaldan ödeme yaptıysanız ve bunu muhasebe departmanımıza bildirmediyseniz. Örnek olarak kapıda kredi kartı ödemesi seçerek, sonradan havale ile ödemenizi yaptıysanız.

2- Muhasebe departmanımızın periyodik ödeme kontrol günlerinin hemen ardından ödeme yaptıysanız. Muhasebemiz belli periyotlarda tarama yaparak sistem üzerinden ödeme tanımlamalarını yaptığından, bu süreç esnasında bakiyeniz açık gözükebilir.

3- Yaptığınız ödemede, fatura tutarınızdan daha eksik bir miktarda ödeme yaptıysanız, ödeme ile bakiyeniz eşleşmediğinden, bakiyeniz açık gözükebilmektedir.

Konu ile ilgili sorularınız için [email protected] adresimizden ilgili birimimize ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz, dünya genelinde en saygın otoritelerden biri olan BRC paketleme standartlarında operasyonlarını yürütmektedir. Kullandığımız tüm malzemeler, ülkemizdeki yönetmeliklere ve Avrupa Birliği regulasyonlarına uygun materyallerdir. Aynı zamanda soğuk zincir ürünlerimizdeki hassasiyetimiz, paketleme standartlarımıza da yansımış olup, 48-60 saate kadar dayanıklı strafor kutular, buz aküler ve koruma ambalajlarıyla gönderimlerimiz gerçekleşmektedir.


Fatal error: Call to a member function getLoadedProductCollection() on boolean in /var/www/vhosts/2n14.com/httpdocs/app/code/community/Criteo/OneTag/Block/TagBlock.php on line 224