Sorular ve Cevaplar

2n14 Avantajlı Alışveriş Programı;

  • Türkiye genelinde ücretsiz kargo avantajı,
  • 24 saat içerisinde özel araçla teslimat seçeneği,
  • Gelişmelerden ve yeniliklerden öncelikli haberdar olma,
  • Alışveriş miktarına göre kazanılan, farklı dilimlerde para puanlar gibi bir çok ayrıcalık içeren bir sistemdir.

2n14.com üzerinden, 300 TL ve üzeri alışveriş gerçekleştiren müşterilerimiz, alışveriş tutarlarına göre puan kazanmakta ve bu puanları, gelecek ay 300 TL üzeri alışverişlerinde kullanabilmektedirler.

28 Kasım 2018 tarihi itibariyle geçeri olan bu sistem üzerinde;

  • 300 TL-1000 TL
  • 1000 TL-2500 TL
  • 2500 TL-7500 TL
  • 7500 TL-15000 TL
  • 15000 TL ve üzeri toplam aylık alışverişler olmak üzere 5 farklı indirim kazanç aralığı bulunmaktadır.

Kazanılan puanlar, ay boyunca gerçekleştirilen alışveriş sayısı ve alışverişlerin fatura toplamları üzerinden belirlenmektedir. Puanlar, müşterilerimize online olarak bildirildikten sonra, indirim yüzdesi olarak doğrudan alışveriş esnasında kullanılabilmektedir.

Puan kazanç sisteminden faydalanmak ve puanlarınızı kullanmak için ön şart, her gerçekleşen alışverişin ara toplamının, 300 TL ve üzerinde olmasıdır. Kazanılan puana ait indirim kodu, sms ve mail yoluyla sistem tarafından bildirilmektedir.

Tamamlanan ay boyunca gerçekleştirilen alışverişlere göre belirlenen indirim yüzdesi, sistem tarafından indirimin bildirilmesini takip eden 5 gün içerisinde geçerli olup, bu süre içerisinde kullanılmalıdır.

Aynı zamanda, 2n14 Avantajlı Alışveriş Programı dahilinde; Türkiye genelinde kargo ve özel araç teslimatı ücretsiz olup, İstanbul içi siparişlerde, siparişi takip eden ilk iş gününden itibaren 24 saat içerisinde Özel Araçla Hızlı Teslimat ayrıcalığı da sunulmaktadır.

Programa ait detaylar, gelişmeler ve düzenli olarak eklenecek yenilikler; müşterilerimizle dönemsel olarak paylaşılmaktadır.

2n14.com Korunmuş Lezzetler markası, Korunmuş Lezzetler Projesi'ne ait tüzel kişilik bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Gıda satışı, üretim ve paketleme operasyonlarımız; Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nın gerekli izinlerine tabi olup, zorunlu denetimler sonrası verilen İşletme Kayıt Belgesi ile yürütülmektedir.

Resmi izinlere ek olarak, 2n14, tüm süreçleri hassasiyetle yürütmekte ve dünyada kabul gören en yüksek standartlarda operasyonlarını sürdürmektedir.

Hijyen denetimleri, ISS şirketi tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.

Kalite sertifikasyon süreçlerimiz, Almanya merkezli DaKKs akreditasyonuna sahip olup, bağımsız denetçiler tarafından ilgili kontroller gerçekleştirilerek tamamlanmaktadır. 

Operasyononel ve resmi izinlerin haricinde, satışını gerçekleştirdiğimiz tüm gıdaların GDO-Pestisit-Antibiyotik-Hormon-Aflatoksin-Okratoksin-Arsenik-Kurşun-Kadmiyum-PH- gibi bir çok analizleri, İsviçre merkezli SGS tarafından tamamlanmaktadır.

2n14, uluslararası standartlara tam uyumlulukla hareket ederek, sürekli gelişim felsefesiyle, gelenekseli gelecekle buluşturabilmeyi amaç edinmektedir.

 

Ücretsiz kargo seçeneği, 2n14.com alışverişlerinizde, 300 TL üzeri sipariş verildiği takdirde aktif hale gelmektedir. 300 TL üzeri ücretsiz kargo avantajından faydalanılırken, aynı zamanda İstanbul içi özel soğutuculu araç ile teslimat avantajından da yararlanılmaktadır. Bir çok müşterimiz, 300 TL üzeri sipariş vererek kargo ücreti ödemeden ürünlere erişim sağlayabilmektedir.

Korunmuş Lezzetler Projesi kapsamındaki tüm ürünler, İsviçre merkezli SGS'nin uzman ekipleri ve uluslararası standartlardaki laboratuvarlarında gerçekleştirilmektedir. Şeffaflık, doğru ve tarafsız analiz sonuçları, yüksek kalite standartları ve kurumsal yapıya sahip SGS'nin analizleri doğrultusunda şekillenen Korunmuş Lezzetler Projesi tedarikçi ağı ve ürün çeşitliliği, Türkiye genelindeki bilinçli, bilime güvenen, sağlıklı ve güvenli besinleri tercih eden 2n14 dostlarına düzenli olarak gönderilmektedir. 

Tüm ürünlere ait analizlerin sonuçlarını, Kalite Beyanı bölümümüzden inceleyebilirsiniz.

Ürün gruplarına göre gerçekleştirilen laboratuvar analizleri şunlardır;

1. Aflatoksin Analizi

2. Okratoksin Analizi

3. Salmonella Analizi

4. Küf Analizi

5. KOA Analizi

6. Fipronil Analizi

7. Zon Analizi

8. Antibiyotik Analizi

9. DON Analizi

10. Kül Miktarı Analizi

11. Sülfit Miktarı Analizi

12. Tür Tarama Analizi

13. Arsenik Analizi

14. Kadmiyum Analizi

15. Bakır Analizi

16. Cıva Analizi

17. Boyar Madde Analizi

18. Benzoik Asit Analizi

19. Nitrat Analizi

20. Nitrit Analizi

21. Sülfit İndirgeyen Anaerob Analizi

22. L. Monocytone Analizi

23. Hormon Analizi

24. Nişasta Analizi

25. GDO Tarama Testi

26. Kurşun Analizi

27. Glukoz Analizi

28. Pestisit Analizi

29. E-Kodu Analizi

30. PH Değer Analizi

31. Rope Sporu Tayini

32. Bitkisel Yağ Analizi

33. Koliform Analizi

34. Yapay Tatlandırıcı Analizi

35. Sitrinin Analizi

36. Fatulin Analizi

37. Sorbik Asit Analizi

Denetim ve laboratuvar analizlerimizde, dünyanın en saygın ve güvenilir şirketi İsviçre merkezli SGS'yi,

Hijyen denetimlerimizde ve ilgili süreçlerin kontrolünde, alanında dünya markası ISS'i

Sertifikalandırma ve kalite belgelerinde Alman Ulusal Akreditasyon Kurumu DaKKs’dan akredite edilmiş belgelendirme kuruluşlarını,

Sanal pos ve bilgi güvenliği konusunda İş Bankası'nı,

Tüm verilerimizi, kendimize ait sunucularımızda Hollanda merkezli partnerimizi,

Bilgi güvenliği konusunda Comodo firmasını çözüm ortağımız olarak tercih etmekteyiz.

Gıda ürünlerinde kullanılan raf ömrü uzatıcı, kıvam arttırıcı, koruyucu, katkı gibi E-kodlu kimyasallar 2n14 ürünlerinde bulunmamaktadır. Bu nedenle; ürünlerimizin çoğunun raf ömürleri olmadığından ve kişiye özel üretim olduklarından, gelen yoğun tekliflere ve ulusal markaların ürünlerimizi satınalma taleplerine rağmen, ürün kalitemizi ve marka çizgimizi koruyabilmek adına, marketlerde yer alamıyoruz. 

Ürünlerimiz; nitelikleri sebebiyle, ülke genelinde veya büyükşehirlerde yer alan marketlerde satılamayacak miktarlarda üretildiklerinden, sadece kendi müşteri portföyümüze ve referansla gelen müşterilerimize ürün sağlayabilmekteyiz. 

Müşterilerimizin yoğun olduğu bölgelerdeki, bazı satış noktalarında, sınırlı miktarda ve günlük olarak ürün tedariği üzerine çalışmalarımız sürdürülmektedir.

Toprağı, tarlayı, tüketiciye ulaşan son ürünleri, analizler doğrultusunda seçen Korunmuş Lezzetler Proje ekipleri, ülke genelinde belirlediği standartlardaki üretim alanlarını destekleyerek, sürdürülebilir tarım ilkelerine uygunluk sağlamalarını ve bu şartlarda yetişen mahsülleri paylaşmayı ilke edinmiştir.

 

 

Bakiyenizin gözükmenizin 3 sebebi olabilir,

1- Farklı bir ödeme yöntemi seçerek, sonradan başka bir kanaldan ödeme yaptıysanız ve bunu muhasebe departmanımıza bildirmediyseniz. Örnek olarak kapıda kredi kartı ödemesi seçerek, sonradan havale ile ödemenizi yaptıysanız.

2- Muhasebe departmanımızın periyodik ödeme kontrol günlerinin hemen ardından ödeme yaptıysanız. Muhasebemiz belli periyotlarda tarama yaparak sistem üzerinden ödeme tanımlamalarını yaptığından, bu süreç esnasında bakiyeniz açık gözükebilir.

3- Yaptığınız ödemede, fatura tutarınızdan daha eksik bir miktarda ödeme yaptıysanız, ödeme ile bakiyeniz eşleşmediğinden, bakiyeniz açık gözükebilmektedir.

Konu ile ilgili sorularınız için [email protected] adresimizden ilgili birimimize ulaşabilirsiniz.

Korunmuş Lezzetler Projesi kapsamında seçilen ve ürettirilen tüm ürünler, dünya genelinde en saygın otoritelerden biri olan BRC paketleme standartlarında paketlenmekte, bu standartlara uygun ambalajlar seçilmektedir. Kullandığımız tüm malzemeler, ülkemizdeki yönetmeliklere ve Avrupa Birliği gıda paketleme regulasyonlarına uygun materyallerdir.

Aynı zamanda soğuk zincir ürünlerimizdeki hassasiyetimiz, paketleme standartlarımıza da yansımış olup, 36-52 saate kadar dayanıklı strafor kutular, buz aküler ve koruma ambalajlarıyla 81 ile soğuk zincir gönderimlerimiz gerçekleştirilmektedir.

Temmuz ayı 40 dereceyi geçen sıcaklıklarda Mersin bölgesi Süt Ürünleri gönderimlerimiz, Ağustos ayı Muğla bölgesi Et Ürünleri gönderimlerimiz ve aynı dönemlerdeki Sebze-Meyve gönderimlerimizdeki teslimat ve ürün tazeliği başarımız, 2n14'ü ülke genelinde %99'un üzerinde başarıyla teslimat gerçekleştiren ve müşteri memnuniyetine ulaşan sayılı çoklu  gıda şirketlerinden biri  haline getirmiştir.