Sorular ve Cevaplar

2n14 Avantajlı Alışveriş Programı;

  • Türkiye genelinde ücretsiz kargo avantajı,
  • 24 saat içerisinde özel araçla teslimat seçeneği,
  • Gelişmelerden ve yeniliklerden öncelikli haberdar olma,
  • Alışveriş miktarına göre kazanılan, farklı dilimlerde para puanlar gibi bir çok ayrıcalık içeren bir sistemdir.

2n14.com üzerinden, 300 TL ve üzeri alışveriş gerçekleştiren müşterilerimiz, her alışverişlerinde, alışveriş tutarına göre puan kazanmakta ve bu puanları, gelecek ay alışverişlerinde kullanabilmektedirler.

28 Kasım 2018 tarihi itibariyle geçeri olan bu sistem üzerinde;

  • 300 TL-1000 TL
  • 1000 TL-2500 TL
  • 2500 TL-7500 TL
  • 7500 TL-15000 TL
  • 15000 TL ve üzeri toplam aylık alışverişler olmak üzere 5 farklı indirim kazanç aralığı bulunmaktadır.

Kazanılan puanlar, ay boyunca gerçekleştirilen alışveriş sayısı ve alışverişlerin fatura toplamları üzerinden belirlenmektedir. Puanlar, müşterilerimize online olarak bildirildikten sonra, indirim yüzdesi olarak doğrudan alışveriş esnasında kullanılabilmektedir.

Puan kazanç sisteminden faydalanmak için ön şart, her gerçekleşen alışverişin ara toplamının, 300 TL ve üzerinde olmasıdır. Kazanılan puana ait indirim kodu, sms ve mail yoluyla sistem tarafından bildirilmektedir.

Tamamlanan ay boyunca gerçekleştirilen alışverişlere göre belirlenen indirim yüzdesi, gelecek ayın ilk 15-20 gününde tüm alışverişlerde geçerli olmak üzere kullanılabilmektedir. 

Aynı zamanda, 2n14 Avantajlı Alışveriş Programı dahilinde; Türkiye genelinde kargo ve özel araç teslimatı ücretsiz olup, İstanbul içi siparişlerde, siparişi takip eden ilk iş gününden itibaren 24 saat içerisinde Özel Araçla Hızlı Teslimat ayrıcalığı da sunulmaktadır.

Programa ait detaylar, gelişmeler ve düzenli olarak eklenecek yenilikler; müşterilerimizle dönemsel olarak paylaşılacaktır.

2n14.com Korunmuş Lezzetler markası, 2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde faaliyet göstermektedir. Gıda satışı, üretim ve paketleme operasyonlarımız, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nın iznine tabi olmakla birlikte, gerekli denetimler sonrası verilen İşletme Kayıt Belgesi ile yürütülmektedir.

Resmi izinlere ek olarak, ilgili hijyen denetimleri, ISS şirketi tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.

Kalite sertifikasyon süreçlerimiz, Almanya merkezli DaKKs akreditasyonuna sahip olup, bağımsız denetçiler tarafından ilgili kontroller gerçekleştirilerek tamamlanmıştır.

Operasyononel ve resmi izinlerin haricinde, satışını gerçekleştirdiğimiz tüm gıdaların GDO-Pestisit-Antibiyotik-Hormon-Toksin gibi bir çok analiz, İsviçre merkezli SGS tarafından tamamlanmaktadır.

2n14 Gıda AŞ, uluslararası standartlara tam uyumlulukla hareket ederek, sürekli gelişim felsefesiyle gelenekseli gelecekle buluşturabilmeyi amaç edinmektedir.

 

Ücretsiz kargo seçeneği, 2n14.com alışverişlerinizde, 300 TL üzeri sipariş verildiği takdirde aktif hale gelmektedir. 300 TL üzeri ücretsiz kargo avantajından faydalanılırken, aynı zamanda İstanbul içi özel soğutuculu araç ile teslimat avantajından da yararlanılmaktadır. Bir çok müşterimiz, 300 TL üzeri sipariş vererek kargo ücreti ödemeden ürünlere erişim sağlayabilmektedir.

Ülkemizin en yüksek kapasiteli ve teknolojik açıdan gelişmiş olan SGS laboratuvarlarında yapılan GDO, Hormon, Antibiyotik, Toksin ve Pestisit analizlerimize ait resmi verilere, "Kalite Beyanı" linkimizden ulaşabilirsiniz.

Denetim ve laboratuvar analizlerimizde, dünyanın en saygın ve güvenilir şirketi İsviçre merkezli SGS'yi,

Hijyen denetimlerimizde ve ilgili süreçlerin kontrolünde, alanında dünya markası ISS'i

Sertifikalandırma ve kalite belgelerinde Alman Ulusal Akreditasyon Kurumu DaKKs’dan akredite edilmiş belgelendirme kuruluşlarını,

Sanal pos ve bilgi güvenliği konusunda İş Bankası'nı,

Tüm verilerimizi, kendimize ait sunucularımızda Hollanda merkezli partnerimizi,

Bilgi güvenliği konusunda Comodo firmasını çözüm ortağımız olarak tercih etmekteyiz.

Gıda ürünlerinde kullanılan raf ömrü uzatıcı, koruyucu, katkı gibi kimyasallar 2n14 ürünlerinde bulunmamaktadır. Bu nedenle ürünlerimizin bir çoğunun raf ömürleri olmadığından ve kişiye özel üretim olduklarından, gelen yoğun tekliflere ve ulusal markaların ürünlerimizi satınalma taleplerine rağmen, ürün kalitemizi ve marka çizgimizi koruyabilmek adına, marketlerde yer alamıyoruz.

Ürünlerimiz, nitelikleri sebebiyle, ülke genelinde veya büyükşehirlerde yer alan marketlerde satılamayacak miktarlarda üretildiklerinden, sadece kendi müşteri portföyümüze ve genelde referansla gelen müşterilerimize ürün sağlayabilmekteyiz. 

Müşterilerimizin yoğun olduğu bölgelerdeki bazı satış noktalarında, sınırlı miktarda ve günlük olarak ürün tedariği üzerine çalışmalarımız sürdürülmektedir.

Toprağı, tarlayı, tüketiciye ulaşan son ürünleri, analizler doğrultusunda seçen 2n14 AŞ, ülke genelinde belirlediği standartlardaki üretim alanlarını destekleyerek, sürdürülebilir tarım ilkelerine uygunluk sağlamalarını ve bu şartlarda yetişen mahsülleri paylaşmayı ilke edinmiştir.

 

Bakiyenizin gözükmenizin 3 sebebi olabilir,

1- Farklı bir ödeme yöntemi seçerek, sonradan başka bir kanaldan ödeme yaptıysanız ve bunu muhasebe departmanımıza bildirmediyseniz. Örnek olarak kapıda kredi kartı ödemesi seçerek, sonradan havale ile ödemenizi yaptıysanız.

2- Muhasebe departmanımızın periyodik ödeme kontrol günlerinin hemen ardından ödeme yaptıysanız. Muhasebemiz belli periyotlarda tarama yaparak sistem üzerinden ödeme tanımlamalarını yaptığından, bu süreç esnasında bakiyeniz açık gözükebilir.

3- Yaptığınız ödemede, fatura tutarınızdan daha eksik bir miktarda ödeme yaptıysanız, ödeme ile bakiyeniz eşleşmediğinden, bakiyeniz açık gözükebilmektedir.

Konu ile ilgili sorularınız için [email protected] adresimizden ilgili birimimize ulaşabilirsiniz.

2n14 Gıda AŞ, dünya genelinde en saygın otoritelerden biri olan BRC paketleme standartlarında operasyonlarını yürütmektedir. Kullandığımız tüm malzemeler, ülkemizdeki yönetmeliklere ve Avrupa Birliği gıda paketleme regulasyonlarına uygun materyallerdir.

Aynı zamanda soğuk zincir ürünlerimizdeki hassasiyetimiz, paketleme standartlarımıza da yansımış olup, 48-72 saate kadar dayanıklı strafor kutular, buz aküler ve koruma ambalajlarıyla 81 ile soğuk zincir gönderimlerimiz gerçekleştirilmektedir.


Fatal error: Call to a member function getLoadedProductCollection() on boolean in /var/www/vhosts/2n14.com/httpdocs/app/code/community/Criteo/OneTag/Block/TagBlock.php on line 224