Ödeme Yöntemleri

Şirketimiz, 2n14.com üzerinden alışveriş yapan dostlarına, seçenek olarak "ürün teslimatı sonrası" anlaşmalı banka hesaplarına havale veya EFT ile ödeme seçeneği sunmaktadır.


Bu ödeme seçeneğini kullanabilmek için, satın alınan ürünlerin teslimatı gerçekleştirildikten önce veya sonra,  İş Bankası hesap numarasına para transferini yapabilirsiniz. Ödeme esnasında, transferin sisteme kaydedilebilmesi ve bakiyenizin kapatılabilmesi için, sipariş öncesinde size verilen ödeme kodunu açıklama bölümüne yazmayı lütfen unutmayınız. Açıklama bölümüne kod yazılmayan transferler, sistemden eşleştirilemediğinden, bakiyeniz açık kalacak ve otomatik uyarı SMS'i gönderilecektir. Bu konuda 2n14.com sorumluluk kabul etmemektedir.

İş Bankası Hesap Bilgilerimiz:

Bayrampaşa Şubesi (1057) 

KORUNMUŞ LEZZETLER

TR 46 0006 4000 0011 0571 2057 97 IBAN

Şirketimiz, 2n14.com üzerinden alışveriş yapan dostlarına, perakende e-satışta bir ilk olarak, "ürün teslimatı sonrası"  kredi kartı ile ödeme seçeneği sunmaktadır. Kredi kartı ödemenizde, İş Bankası sanal posu ve güvenlik alt yapısı kullanılmaktadır.

Bu ödeme seçeneğini kullanabilmek için, satın alınan ürünlerin teslimatı gerçekleştirildikten sonra, üyelik bilgilerinizle 2n14.com’a giriş yapıp, "Hesabım" alanından, "Bakiyem" linkine girerek, kredi kartı bilgilerinizle güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı verileriniz kaydedilmemekte ve saklanmamaktadır. Kredi kartı verilerinizin gelecek alışverişlerinde İş Bankası tarafından güvenli alanda saklanamsını istiyorsanız, bunun için lütfen [email protected] ‘a mail gönderiniz.

Şirketimiz, 2n14.com üzerinden alışveriş yapan dostlarına, seçenek olarak kapıda nakit ödeme seçeneği de sunmaktadır.

Yurtiçi Kargo ile veya İstanbul özel araç teslimatlarımızda, kapıda nakit ödeme seçeneğimizi kullanabilirsiniz. Ödeme yapacağınız net miktar, siparişinizin sonunda belirtilmektedir.

Şirketimiz, 2n14.com üzerinden alışveriş yapan dostlarına, seçenek olarak kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneği sunmaktadır. Yurtiçi Kargo ile veya İstanbul özel araç teslimatlarımızda, kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğimizi kullanabilirsiniz. Ödeme yapacağınız net miktar, siparişinizin sonunda belirtilmektedir.

Şirketimiz, 2n14.com üzerinden alışveriş yapan dostlarına, seçenek olarak sipariş esnasında kredi kartı ile güvenli ödeme seçeneği de sunmaktadır.

Siparişinizin ödemesini, sipariş onayı sırasında kredi kartı bilgilerinizi İş Bankası güvenli Sanal POS üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı verileriniz kaydedilmemekte ve saklanmamaktadır. Kredi kartı verilerinizin gelecek alışverişlerinde İş Bankası tarafından güvenli alanda saklanmasını istiyorsanız, bunun için lütfen i[email protected]‘a mail gönderiniz.