Kargo ve Teslimat

Siparişleriniz öncelikle sevkiayt departmanımıza iletilerek güncel bekleme listesine eklenir.

Bekleme listesinde sevkiyat süreci, ortalama 2 gündür. Birçok müşterimiz, siparişi teslim edilmeden ikinci siparişlerini geçerek, bu bekleme sürecini avantaja dönüştürmektedirler.

 

Mücbir sebepler haricindeki teslimat-sevkiyat periyotları aşağıdaki gibidir;

İstanbul Özel Araç Teslimat Günleri;

Salı - Çarşamba - Cuma

Özel araçla İstanbul geneli dağıtımlarımız, saat 11.00' da başlayarak akşam 20.00'da tamamlanmaktadır. Teslimat saat aralıkları ve dağıtım bilgisi, dağıtım günü kayıtlı gsm numaranıza sms ile bildirilmektedir. Diğer detaylar için 2n14 Sevkiyat Departmanımızla irtibata geçebilirsiniz.

Anadolu Yurtiçi Kargo Dağıtım Günleri;

Pazartesi-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Cumartesi

İstanbul dışı dağıtımlarda, lojistik çözüm ortağımız Yurtiçi Kargo ile, özel gıda dağıtım anlaşmamız kapsamında çalışılmaktadır. Dağıtımlar sabah saat 10.00 ile 17.00 arasında sürmektedir. Detaylı bilgi için ilgili Yurtiçi Kargo şubenizi veya 2n14 Sevkiyat Departmanımızı arayabilirsiniz.

 

 

*Periyodik teslimat tablosu, 01.02.2019 itibariyle geçerlidir. 

Dağıtım Standartlarımız

 · 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 175 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 

· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +50 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 · 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. Detaylar için Teslimat Günleri başlıklı soruyu inceleyebilirsiniz.

 · Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 · İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00da başlayarak, 20.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 17.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 · İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 · İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 · Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 · Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

 


Fatal error: Call to a member function getLoadedProductCollection() on boolean in /var/www/vhosts/2n14.com/httpdocs/app/code/community/Criteo/OneTag/Block/TagBlock.php on line 224