İnek (Ghee) Yemeklik Sade Yağ %100 İnek (Antibiyotik 5 Grup-GDO-Koagulaz-Kurşun-Salmonella Analizli)

Doğal gıdalarla, hormonsuz olarak beslenen inek sütünden yapılan sade yağımız.

Durumu: stokta mevcut

73,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Doğal gıdalarla, hormonsuz olarak beslenen inek sütünden yapılan sade yağımız.
KATEGORİ Yağlar, Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER İnek sade yağı (Ghee)
AMBALAJ TÜRÜ Avrupa Birliği Regülasyonlarına Uygun Kapak ve Cam Kavanoz
AMBALAJ MİKTARI 330 g / 11.6 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Nem ve ışık almayacak şekilde oda sıcaklığında veya buzdolabında, cam kavanozunda saklanabilir.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Hiçbir katkı maddesi içermez
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Kanseri önler
  • Mide ve bağırsak hastalıklarına iyi gelir
  • Kalp sağlığını korur
  • Kemikleri güçlendirir

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (12)

2n14Yorumlayan: Mahinur
Ambalaj
Lezzet
Çok beğendim. Evde yaptığım ghee den bile lezzetli. (27.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Sinem Cikor
Lezzet
Ambalaj
Saf yağ dedikleri çok kaliteli yemeklik tereyağ. Sürekli siparişimizde var stok yaparak alıyoruz. (23.12.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Özel
Lezzet
Ambalaj
Kargo konusunda herkes aynı düşünceyi aklından geçirmiş anlaşılan , gerçekten Özen'iniz için teşekkürler (5.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nadir Bakırcılar
Ambalaj
Lezzet
Hayatımda bu güne kadar yediğim en kaliteli yağ. damakta inanılmaz bir tat bırakıyor. Tavsiye ediyorum.
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: L. Kocabıyıkyan
Ambalaj
Lezzet
Peşin hükümlü davranıp bir süre sipariş veremedim. Sonra denemeye karar verdim. Pişman oldum daha önce niye bekledim ki diye. Ekmek, bulgur ve yağ aldım hepsi kaliteli hepsi çok lezzetli
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: F.Baransu
Ambalaj
Lezzet
Eşimin bazı gıdalara hassasiyeti ve alerjisi var. Bundan dolayı her yağı yiyemez. Sizden aldığımız yağ hiç rahatsız etmedi.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ü. Vardar
Ambalaj
Lezzet
Çok beğeniyorum. Öneririm.Tencere yemeklerinizi bir de onunla deneyin, başka bir yağ kullanamazsınız.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Yeşim Uluay
Ambalaj
Lezzet
Ben kahvaltılık yayık tereyağını çok severek kullanıyordum bu tipi de yeni sipariş verdim ve çok beğendiğimi söylemeliyim. Yemeklere kattığı aroma ve lezzet anlatılamaz. Bu bir birinden güzel ürünler için yürekten teşekkürler
(19.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: KADİR TARAKÇI
Ambalaj
Lezzet
Tek geçerim...
(19.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Saygılı
Ambalaj
Lezzet
Lezzeti bu kadar güzel olup da, kokusuz olması ayrıca güzel. Çok beğendim, teşekkür ederim.
(19.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Üretken
Ambalaj
Lezzet
Hem yayık tereyağı olsun hem de yemeklerimizi ağırlaştırmadan lezzet katsın derseniz, bence bu ürüne bayılacaksınız. Teşekkürler 2n14.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Türkay Ailesi
Lezzet
Ambalaj
Yaz sıcağında dışarısı gölgede 45 derece…Burası Antalya…Kapımız çaldı özenle hazırlanmış 2n14.com siparişlerimin kolisi geldi. Heyecanla içini açtım. Açıkcası biraz hayal kırıklığına uğrar mıyım endişem vardı…Mesafe uzak
Sıcaklık malum…Ama yanılmamışım… tüm soğuk zincir ürünlerim hala soğuk ve buz aküler eşliğinde her biri ayrı ayrı paketlenerek gönderilmişler. Enfes bir kars kaşarı, en az onun kadar lezzetli bir tereyağı…
İlk tanışmamız böyle oldu, neredeyse bir seneden beri beraberiz ve beni hiç hayal kırıklığına uğratmadınız. Sizi seviyoruz...
(11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Kahvaltılık (Analizli) kategorisindeki diğer ürünler