Mandıramızdan Kars Yayık Tereyağ (GDO-Koagulaz-Kurşun-Salmonella Analizli)

Doğal gıdalarla, hormonsuz olarak beslenen inek sütünden yapılan yayık ayranından elde edilen tuzlanmış yayık tereyağımız.

Durumu: stokta mevcut

71,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Doğal gıdalarla, hormonsuz olarak beslenen inek sütünden yapılan yayık ayranından elde edilen tuzlanmış yayık tereyağımız.
KATEGORİ Yağlar, Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER %100 İnek sütü
AMBALAJ TÜRÜ Özelleştirilmiş Malzemelerden Güvenlik Bariyerli Vakum Poşet
AMBALAJ MİKTARI 500 g / 17.6 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Tüketene kadar, vakumlu ambalajında buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Hiçbir katkı maddesi içermez
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Sağlıklı yağ asitleri içerir
  • Kas gelişimini sağlar
  • Vitamin yönünden zengindir

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (19)

2n14Yorumlayan: Tuğba
Lezzet
Ambalaj
Gerçek tereyağ kokusunu aldığınızda anlıyorsunuz zaten diğer yediklerinizle arasındaki farkı. Elinize sağlık. (27.05.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nihal
Lezzet
Ambalaj
Sitenizden ilk alışverişim, tereyağını çok beğendim, tuzu yok denecek kadar az, inanılmaz güzel ve özenle paketlenmiş geç teslim almama rağmen soğuk olarak ulaştı elime. Teşekkür ederim. (21.03.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nihal
Lezzet
Ambalaj
Sitenizden ilk alışverişim, tereyağını çok beğendim, tuzu yok denecek kadar az, inanılmaz güzel ve özenle paketlenmiş geç teslim almama rağmen soğuk olarak ulaştı elime. Teşekkür ederim. (21.03.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Alev
Lezzet
Ambalaj
Hayatımda yediğim en muhteşem tereyağları arasında ilk sıralarda... Gerçekten muhteşem bir lezzeti var. Kesinlikle tavsiye ederim. Kahvaltılarımızın vazgeçilmezi oldu... (18.12.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Burcu
Lezzet
Ambalaj
2n14, özel beslenmek zorunda olan çocuğuma gözüm kapalı güvenerek alışveriş yaptığım nadide site. Herkese teşekkürler. Tereyağ mı? Böyle mükemmel ürünlerin olduğu yerde sadece tereyağına övgü yağdırmak haksızlık olur. Muhteşem muhteşem muhteşem ❤️ (8.05.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Şirin
Ambalaj
Lezzet
Katkısız ve taptaze bir tereyağ. Duyarlılığınız için çok teşekkür ederim (27.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nisa Sağır
Ambalaj
Lezzet
2n14, arkadaşlarımın tavsiyesi ile sizi buldum. Bu yıl 61 yaşıma girdim. ilkokul zamanlarımızda analarımızın evde yaptıklarından sonra, ilk defa böyle lezzetli bir tereyağı yedim. (27.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Didem
Ambalaj
Lezzet
Tek kelimeyle mükemmel. İlk alışverişim ama devamı gelecek. Teşekkürler 2n14 (15.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Özel
Lezzet
Ambalaj
Birilerinin duyarlı olması ,güzel şeyler yapması ne güzel , eski tereyağların has tadını bilen evimizin eski tadlar gurmesi annem de beğendikten sonra bana da bayıldım demek düşer ellerinize sağlık .... (5.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Ç.Aytekin
Lezzet
Ambalaj
Çocukluğumda yediğim tereyağın rengi, lezzeti, doğallığı! Hızlı tüketmek lazım. Çok beğendim bir daha sipariş veriyorum. (7.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Kazmacı
Lezzet
Ambalaj
Çok güzel...
Mis gibi süt kokan bir yağ ne diyeyim daha....
Çok saf ve güzel olan diğer her şey gibi bu yağ da bizim için bir nimet, sağ olun var olun
(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ö.C.Uğurlu
Ambalaj
Lezzet
Kızarmış ekşi mayalı siyez ekmeği üzerine misler gibi Kars yayık tereyağı..Birde süzme balınızdan gezdirdimmi....Ahh insan daha ne ister. Ne baklava ne börek, benim favorim budur!!!!
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Genc
Ambalaj
Lezzet
Merhabalar onöncelikle tereyağını yeni denedim bayıldım <3 tahin ve dut pekmezini karıştırıp cevizli üzümlü ekmeğe sürdüm altada tereyağı Allah'ım muhteşem bişey herkez denesin :) tatlı biseyler yediğimde dişlerim sizlardi ama sizin ürünlerde şeker olmadığından hıc sorun yaşamadan afiyetle yedim (27.04.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: B.Bamaç
Ambalaj
Lezzet
Tereyağının tadını unutanlar için ideal bir ürün... (28.02.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: F.Erdal
Ambalaj
Lezzet
Tam özlediğim lezzet gerçekten okadar fark ediyorki dışardan aldığımız yağlarla oturup bir ekmeği sırf tereyağ sürüp yiyebilirsiniz teşekkürler bizi bu lezzetlere kavuşturduğunuz için. (20.02.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: B.Koç
Ambalaj
Lezzet
GAYET LEZZETLİ. .. (27.01.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: B.Koç
Ambalaj
Lezzet
AZ ÖNCE ALDIM. TADI MUHTEŞEM. SÜT KOKUYOR. ÇOK LEZZETLİ (26.01.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Genç
Lezzet
Ambalaj
Bu sabah ilk defa gerçek bir tereyağı yemenin keyfine vardım :) Mükemmeldi.
(11.01.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Sema Uzunkaya
Lezzet
Ambalaj
Sayenizde bin bir zorlukla oradan buradan toplayıp ne olduğunu bilmediğimiz ürünleri sırf köyden diye çoluğumuzun çocuğumuzun ne yedirmek zorunda kalmıyoruz artık. İyi ki varsınız, hep böyle kalın.

(11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Kahvaltılık (Analizli) kategorisindeki diğer ürünler