Mandıramızdan Kars Eski Kaşarı +14 Ay (Salmonella-Koagula-L.Monocyt-GDO Analizli)

Doğal koşullarda yetiştirilen, hormonsuz beslenen ineklerin sütünden yapılan taze kaşarın içerisindeki acı suyunun çıkarılması ile elde edilen ve 14 ay soğuk depolarda bekletilen eski kaşarımız.

Durumu: stokta mevcut

63,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Doğal koşullarda yetiştirilen, hormonsuz beslenen ineklerin sütünden yapılan taze kaşarın içerisindeki acı suyunun çıkarılması ile elde edilen ve 14 ay soğuk depolarda bekletilen eski kaşarımız.
KATEGORİ Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER Doğal maya, İnek sütü, Yüksek mineralli kaya tuzu
AMBALAJ TÜRÜ Özelleştirilmiş Malzemelerden Güvenlik Bariyerli Vakum Poşet
AMBALAJ MİKTARI 500 g / 17.6 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Tüketene kadar, vakumlu ambalajında buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Tansiyonu düzenler
  • Kemik erimesini önler
  • Mikrobik enfeksiyonlara karşı vücut direncini artırır
  • Kansere karşı vücudu korur
  • Sindirim sistemini düzenler
  • Mide problemlerini giderir

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (17)

2n14Yorumlayan: Özlem
Lezzet
Ambalaj
Lezzeti mükemmel,fiyatını kesinlikle hakediyor.tekrar sipariş vereceğim mutlaka. (11.12.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Aziz Sümen
Ambalaj
Lezzet
Evet fiyatı pahalı ama uzun zamandır ilk kez kaşar yediğimi hissettim, teşekürler.

(16.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Sinem Cikor
Lezzet
Ambalaj
İnanılmaz lezzetli yediğim en güzel eski kaşar. (23.12.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Altınbıçak
Ambalaj
Lezzet
Bu peynir parasını sonuna kadar hak ediyor. Çocukluğumdan beri yediğin en iyi eski kaşar (26.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.R.Doğan
Ambalaj
Lezzet
ilk siparişimde her çeşit üründen aldığım alış veriş sepetimdeki bir üründe bu peynirdi. İlk kez gerçek eski kaşar peyniri tatmanın tadına vardık. Tşkler. 10/10 (17.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Başay
Lezzet
Ambalaj
Kars kaşarı seven sevmeyen buna bayılır, tabii ve sağlıklı bu peyniri devamlı sipariş listemize alıyoruz. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Bahtiyar
Lezzet
Ambalaj
Büyük özenle yaptığınız paketleme ve kaliteli ürünleriniz için teşekkürler, Eski kaşarın methini duyup denedim ve gerçekten her kuruşu hak eden bir lezzet ve hizmet olduğunu herkesle paylaşmak için yazıyorum. Hayırlı ve bol kazançlar dilerim. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Tekvar
Lezzet
Ambalaj
Tüm markaları silkeler atar..işte. Kesinlikle yenmeden ölmemeli dedirtir adama :)Bu böyle bir lezzet işte. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Öveç
Lezzet
Ambalaj
Kesinlikle denenmeli.
Bana ekmek su vermeyin bu peyniri verin desem yeridir :))) (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Kızılok
Lezzet
Ambalaj
Sattığınız hemen hemen her ürünü denedim hepsi kaliteli..özellikle peynir meraklısı biri olarak kendi mandıranızın bu özel lezzetlerinin üzerine tanımam. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K. Yolaç
Ambalaj
Lezzet
Bir kaç gün önce gelen siparişlerimizin ödemesini az önce yaptık hepsi çok güzel paketlerle geldi, tereyağı ve peynirlerimizin buz aküleri bile erimeden bize ulaştırıldı, teşekkür ederiz
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Aybike Koraltan
Ambalaj
Lezzet
Saman gibi ürünlere yüzlerce lira isterler, bir de ne yediğimiz belli değil, yok tarlamdan yok köyümden...
Belge desen hak getire..Sizin varlığınızı duyduğumdan beri sadece sizlerden alış veriş yapıyoruz. Zaten aksi akıllı işi değil, Sağ olun.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Z.Karabostan
Ambalaj
Lezzet
Aklımızda kırk tane soru ile, sadece öyle deniyor diye, alternatifsizlikten sipariş vermemizi bekleyen çiftliklerden bizleri kurtaran 2n14 e yürekten teşekkür etmek isteriz.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.B.Kolcu
Ambalaj
Lezzet
Taze kaşarınızın kendine has rahiyası ve lezzeti ile bir arkadaşımın önerisi ile tanışmıştım. Dün de eski kaşarınızı denedim. Ve bence: Eski kaşar budur işte! Annemin memleketi Kars olmasına rağmen ben bu yaşıma kadar bu kadar lezzetlisini yemedim Yağı tuzu, lezzeti hepsi dengeli. Kahvaltı sofralarımızın neşesi oldunuz. Emekleri geçenlerden Allah razı olsun.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Avcı
Ambalaj
Lezzet
Hayatımda böyle bir lezzetli kaşar görmedim. Kars'tan satın aldığım orijinal eski kaşar bile bu kadar lezzetli değil. Her şey için çok teşekkürler. Diğer ürünler de inanılmaz lezzetli. Erik sirkesi adeta en kaliteli şarap tadında. Siyez ekmeği ise inanılmaz. İnsan yıllarca yediği ekmeği düşünerek eğer bizim yediğimiz ekmekse bu Siyez ekmeği nedir diye düşünüyor. Buna ekmek adını vermemek gerek. Anne lezzeti gibi ... (24.03.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ç.Sakızlı
Ambalaj
Lezzet
Öncelikle verdiğiniz güvenilir ve kaliteli hizmet için teşekkürler. Sitenizden ilk defa alışveriş yaptım çok memnun kaldım ve bugün ikinci siparişimi verdim. Eski Kaşar çok lezzetli.. diğer ürünlerinizi de deneyip yorumlarımı paylaşacağım... (8.02.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Savur
Lezzet
Ambalaj
Merhaba bu ilk deneyimdi ama son olmayacak J Ben böyle peynir yemedim. Kars kaşarı diye bu güne kadar çiftliklerden aldığım ürünlerin ne olduğunu bilmiyorum ama bu kaşar peyniri bir başka !! Emeğinize sağlık, teşekkürler
(11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Peynir - Yoğurt - Kaymak (Analizli) kategorisindeki diğer ürünler