Manda Sucuk - Doğal Fermente (Salmonella-Nitrit-Nitrat Analizli-Koruyucusuz)

Meralarda serbest olarak otlanan, doğal ortamında antibiyotiksiz yetiştirilen, helal kesim kuralları uyarınca kesimi gerçekleştirilen mandalarımızdan, SGS Kalite Testleri yapılmış, özel üretim, doğal fermente manda sucuğumuz.

Durumu: stokta mevcut

59,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Meralarda serbest olarak otlanan, doğal ortamında antibiyotiksiz yetiştirilen, helal kesim kuralları uyarınca kesimi gerçekleştirilen mandalarımızdan, SGS Kalite Testleri yapılmış, özel üretim, doğal fermente manda sucuğumuz.
KATEGORİ Şarküteri
İÇİNDEKİLER Manda eti, Kimyon, Yenibahar, Karabiber, Kekik, Acı ve tatlı biber, Sarımsak, Yüksek mineralli kaya tuzu
AMBALAJ TÜRÜ Özelleştirilmiş Malzemelerden Güvenlik Bariyerli Vakum Poşet
AMBALAJ MİKTARI 200 g / 17 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Tüketene kadar, kendi ambalajında buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz.

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (17)

2n14Yorumlayan: Cevris su
Lezzet
Ambalaj
Gerçekten doğal bir şeyler yediğimizin farkına vardık, lezzetiyle varabiliyorsunuz.
biraz daha büyük olanları da satışa sunulabilirmisiniz ?
Tşk (28.05.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Altınbıçak
Ambalaj
Lezzet
Sucuk çok lezzetli, bizim için biraz baharatlı olmakla birlikte uzun yıllar sonra severek sucuk yiyebildik, teşekkürler (26.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.SUCUOĞLU
Lezzet
Ambalaj
Gerçekten doğal bir şeyler yediğimizin farkına varabiliyorsunuz.Tek eleştirim biraz daha büyük olanları da satışa sunulabilir mi.
Tşk (26.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.R.Doğan
Ambalaj
Lezzet
bıcağınız keskin olsun keserken dağılıyo. tükettiğim en hafif sucuktu. yağ oranı biraz fazla. tadı 10/7 . pişirme sırasında fazla pişirmeyin kurur. mümkünse ham emaye kaplamalı OLMAYANNN saf demir döküm tavada pişirin.bu döküm tavalar deterjanla yıkanmıyor bilginize. makinede de yıkAnmaz. sadece elde karbonatla ve limonla yıkamanız lazım. yüksek orada demir alırsınız. (17.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Genç
Ambalaj
Lezzet
Kasap sucuğu diye özenerek aldığımız sucukların sadece yağdan ibaret olduğunu sızınle tanıştıktan sonra anladım :) her ürününüzü denedim hemen hemen yağ sıfır ❤️ Süpersiniz (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Harun Konyalı
Ambalaj
Lezzet
Bu uzun yıllar sonra yediğim en lezzetli sucuk.
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Sakaryalı
Ambalaj
Lezzet
Oğlumun sabah kahvaltısı alışkanlığı yoktu sayenizde edindi. En sevdiği de: Siyez tost ekmeği ve kaşarlı sucuklı tost..Tabi ki sizin ürünlerinizle :) Çok teşekkürler
(23.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K.T.Saçaklı
Ambalaj
Lezzet
Evde yapılan sucuklar gibi çok lezzetliydi, bir kerede bir kangalı kahvaltı da nasıl bitirdik anlayamadık bile :)
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Okan Karabostan
Ambalaj
Lezzet
Aklımızda kırk tane soru ile, sadece öyle deniyor diye, alternatifsizlikten sipariş vermemizi bekleyen çiftliklerden bizleri kurtaran 2n14 e yürekten teşekkür etmek isteriz.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Binnaz
Ambalaj
Lezzet
Sucuk ekmeksiz günümüz geçmez oldu. Çok lezzetliler, Teşekkürler
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Deren Sadıkoğlu
Ambalaj
Lezzet
Domuz eti mii, tavuk kanadımı ne katıldığını bilemediğimiz sucuk görünümlü şeylerden sonra, ilaç oldunuz. artık başka yerden sucuk almam.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: KAMİLLE
Ambalaj
Lezzet
Evimize tekrar güvenle şarküteri girebilmesini sağladınız, çok beğendik, saygılarımla.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: F.Gülman
Ambalaj
Lezzet
Merhaba, uzun yıllardır sucukla vedalaşmış olan biri olarak sitenize girip yorum yazmadan edemedim. İçindeki nitrat ve onlarca kimyasal içeriği okuyarak şarküteri ürünü yiyebilmek mümkün değildi. Sitenize ulaşıp sipariş verdiğim ve heyecanla ürünleri beklemeye koyuldum. Cuma paket elimize ulaştı ve pazar kahvaltısında yumurtanız, ekmeğiniz ve sucuğunuzu tatma fırsatımız oldu. her birini tek tek yediğimde damağımda kalan tadı uzun süre unutabileceğimi sanmıyorum. Üstelik hiç bir katkı koruyucu içermeden hazırlanıyor...
Rüya gibi bir deneyimdi. Tekrar sipariş vereceğim.
Sağlıcakla kalınız.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Artunkaya
Ambalaj
Lezzet
Paketlemesi, soğuk zincirle kapımıza gelmesi. Araçlarınızın da soğutuculu olması. Sizleri tercih etmemde etken olmuştu. Anack bu kadar lezzetli olacaklarını pek tahmin etmemiştim. Sucuğunuz efsane!!!

(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Güvenkaya
Ambalaj
Lezzet
Kanser tedavisi sonrası sizlerle yolumuz kesişti. Tüm ürünlerinizi iç rahatlığıyla kullanıyorum. Sucuk ve kavurmanızı da yeni denedim. Çok beğendim, teşekkür etmek istedim.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Gülfem
Lezzet
Ambalaj
Her zaman alıyorum.
Beğenerek ve güvenle tüketiyoruz. (10.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: C.Seymen
Ambalaj
Lezzet
İlk denememizde 2 paket almıştık, seve seve yedik tadı çok güzel. Başarılı bir proje, yetkililere teşekkürlerimi sunuyorum... (5.04.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Manda Ürünleri (Kimyasalsız) kategorisindeki diğer ürünler