Siyez Keçi Peynirli Ravioli - El Yapımı - (GDO-Boya-Pestisit-Sulfit Ind Analizli)

2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, bilinen en eski buğday türüne ait Siyez Buğdayı unundan üretilen, serbest yetişen tavuklara ait yumurtalar içeren, yüksek amino asit değerlerine sahip, doyurucu ve besleyici, şirden mayalı keçi peynirli Ravioli makarnamız.

Durumu: stokta mevcut

37,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME

2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, bilinen en eski buğday türüne ait Siyez Buğdayı unundan üretilen, serbest yetişen tavuklara ait yumurtalar içeren, yüksek amino asit değerlerine sahip, doyurucu ve besleyici, şirden mayalı keçi peynirli Ravioli makarnamız.

KATEGORİ Siyez Ürünleri
MARKA SAHİBİ 2n14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
İÇİNDEKİLER Şirden mayalı keçi peyniri, Genetiği korunmuş un, Yumurta, Yüksek mineralli kaya tuzu, Alkali su
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Vakumlu Şeffaf Tabak ve Koruyucu Kılıf
AMBALAJ MİKTARI 500 g / 17.6 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Ürünlerimizin imalatından size ulaşana kadar geçirdiği süreçte soğuk tutularak korunması sağlanmaktadır. Hiçbir ürünümüzde kimyasal madde, koruyucu veya katkı maddesi kullanmadığımız için raf ömürleri kısadır. Bu nedenle ürünlerimizi tüketirken aşağıda belirttiğimiz öneriler doğrultusunda muhafaza etmeniz, ürünlerin daha uzun süre dayanabilmesi ve lezzetlerini muhafaza edebilmeleri için önemlidir. Raviolimizin uygun bir bez torbada, rutubet ve ışık almayacak şekilde saklanması; daha uzun ömürlü olmasını ve lezzetini muhafaza etmesini sağlayacaktır. Buzdolabında 10 gün içerisinde, derin dondurucuda 30 gün içerisinde saklanarak tüketilmelidir.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Yüksek aminoasit ve mineral değerlerine sahiptir
  • Kalp ve damar sağlığı için yararlıdır
  • Kemikleri güçlendirir
  • Hücre yapısını korur
  • Yaşlanmayı geciktirir
  • Gluten hassasiyeti olanlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (14)

2n14Yorumlayan: Talya Saygıner
Ambalaj
Lezzet
Çok lezzetli bir makarna, bir de doyurucu. Çok severek yiyoruz. (5.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Adalet Arman
Ambalaj
Lezzet
Süperdi, teşekkürler. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Sude Kalaycı
Ambalaj
Lezzet
Domates sos eşiliğinde bu makarnayı yemek benim için bir ritüel. Denemelisiniz.
Her zaman tazecik ve gününde gelen siparişlerimiz için teşekkür ederiz. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Kömürcü
Ambalaj
Lezzet
Fırın ürünleriniz , ekmekler ve makarnalar..sürekli aldığım ürünleriniz arasında hepsi lezzetli ve sağlıklı, başarılarınızın devamını dliyorum. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: B.Eren
Ambalaj
Lezzet
Mantıda peynirli makarnada cidden güzeller. Almak isteyenlere öneririm. Sadece buzdolabınızda açılmadan tutun dışarıda kolay bozulabiliyor. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Kadriye Cebeci
Ambalaj
Lezzet
Erişte ve kalem makarnanıza bayılıyoruz, bu defa da peynirlisini deneyelim dedim. Çok başarılı, teşekkür ederim. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Tahmaz
Ambalaj
Lezzet
Çok beğendim ilk defa el yapımı makarna deneme şansım oldu, artık diğerlerini yiyebileceğimi pek sanmıyorum. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Sabahat Gürçaylı
Ambalaj
Lezzet
Alice HASTASIYIZ :) (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Derya Kolukısa
Ambalaj
Lezzet
Kendim ve kızım için sipariş veriyorum. Eşimin süt ürünlerine karşı hasasiyeti var, ona da, kalem makarnanızdan almıştık . Dün teslimatımız geldi çok beğendik. Tesekkür etmek istedik.
Antalya'dan sevgilerimiz
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: İhsan Kurtulmuş
Ambalaj
Lezzet
ESKİDEN ANNEM EVDE MAKARNA YAPARDI. BU ONDAN BİLE GÜZEL OLDU, ŞAŞIRTTINIZ BENİ.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Vuslat Aksakal
Ambalaj
Lezzet
Sadece ketçapla bile sınıfında birinci olur bu. Bu kadar lezzetli ve sağlıklı bir makarnayı aileme yedirebilmeme aracı olduğunuz için teşekkür ederim.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Umay Çorumlu
Ambalaj
Lezzet
Sarımsak ve domates sos ile denemelisiniz. Biz ailece bayıldık.
İyi ki varsınız.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Sabuncu
Ambalaj
Lezzet
Lezzet on üzerinden on. Ama pişirme tarifleri de olsa kutularda iyi olur.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: G.Araz
Lezzet
Ambalaj
Keçi Peyniri bu kadar mı yakışır bir hamura!! (11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 175 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +50 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 10.30’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.30’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

 

Makarna ve Mantı (Taze Üretim) kategorisindeki diğer ürünler