Siyez İstiridye Makarna (Orecchiette) (GDO-Boya-Pestisit-Sulfit Ind Analizli)

2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, bilinen en eski buğday türüne ait Siyez Buğdayı unundan üretilen, serbest yetişen tavuklara ait yumurtalar içeren, yüksek amino asit değerlerine sahip, doyurucu ve besleyici, gluten hassasiyeti olanların gönül rahatlığıyla yiyebileceği Orecchiette makarnamız.
Bu ürün stoklara girdiğinde bildirim almak için kayıt olmalısınız

Durumu: Stok mevcut değil

25,50 TL

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME 2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, bilinen en eski buğday türüne ait Siyez Buğdayı unundan üretilen, serbest yetişen tavuklara ait yumurtalar içeren, yüksek amino asit değerlerine sahip, doyurucu ve besleyici, gluten hassasiyeti olanların gönül rahatlığıyla yiyebileceği Orecchiette makarnamız.
KATEGORİ Siyez Ürünleri
MARKA SAHİBİ 2n14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
İÇİNDEKİLER Genetiği korunmuş un, Yumurta, Yüksek mineralli kaya tuzu, Alkali su
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Vakumlu Şeffaf Tabak ve Koruyucu Kılıf
AMBALAJ MİKTARI 250 g / 8.8 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Hiçbir ürünümüzde kimyasal madde, koruyucu veya katkı maddesi kullanmadığımız için raf ömürleri kısadır. Bu nedenle ürünlerimizi tüketirken aşağıda belirttiğimiz öneriler doğrultusunda muhafaza etmeniz, ürünlerin daha uzun süre dayanabilmesi ve lezzetlerini muhafaza edebilmeleri için önemlidir. Makarnamızın uygun bir bez torbada, rutubet ve ışık almayacak şekilde saklanması; daha uzun ömürlü olmasını ve lezzetini muhafaza etmesini sağlayacaktır. Teslimat tarihi itibariyle 3 ay içerisinde tüketiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Yüksek aminoasit ve mineral değerlerine sahiptir
  • Kalp ve damar sağlığı için yararlıdır
  • Kemikleri güçlendirir
  • Hücre yapısını korur
  • Yaşlanmayı geciktirir
  • Gluten hassasiyeti olanlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (16)

2n14Yorumlayan: Dilan
Ambalaj
Lezzet
Teşekkür ederiz 2n14. Ailece çok beğendik. Kızıma güvenle yedire bilmenin huzuru yeter. (2.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Şakar
Ambalaj
Lezzet
Buz dolabıma koymadığımda küflenen bir makarna bulabilmenin huzurunu yaşattınız:) Plastik gibi hiç küflenmeden duran, makarnalardan sonra ilk başta biraz şaşırdıysam da, sizi bulduğuma çok mutlu oldum aslında. Bir dahaki siparişimde buzdolabımda saklayacağım. Her şey için çok teşekkürler. (28.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Miyase
Lezzet
Ambalaj
GLUTEN HASASİYETİM VAR HİÇ RAHATSIZ ETMEDİ, GERÇEKTEN DE ÇOK SAĞLIKLI. TEŞEKKÜR EDERİM. (28.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ayşenur Gültekin
Ambalaj
Lezzet
En lezzetli makarna tarifi bol kıyma ve sarımsaklı yoğurtlu olandır, diyenlerdenseniz bir de bununla deneyin derim, sevgilerimle :) (28.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Didem Tahmaz
Lezzet
Ambalaj
Evimizin biriçik lezzetlerin başında bu muhteşem makarnalarınız geliyor. İstiridye ve burgu kalem ve mantı favorim :) Ellerinize sağlık. (6.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.Yakan
Ambalaj
Lezzet
Yeni ürünlere bayıldım önceki makarnalar da çok güzel sürekli alıyoruz, memnunuz. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: V.Tözün
Ambalaj
Lezzet
Paket ve ilgi on numara lezzet ise 11:) (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Kılıçarslan
Lezzet
Ambalaj
İyi bir girişim, güzel bir hizmet, kaliteli işler, damak tadımıza da uygun, tessekkür ederiz.
(13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Meşeli
Lezzet
Ambalaj
Kesinlikle öneririm. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Çoruh
Lezzet
Ambalaj
Arkadaş tavsiyesi ile size ulaştım, gerçekten memnun kaldım. Siparişimde gelen hem makarna, hem de yumurtalar bir harika. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: İ.Sezginer
Lezzet
Ambalaj
Merhaba, beş yaşındaki kızım kalem makarnanıza bir ufağı ise istiridye makarnaya bayılıyor. Her ikisi de gelen paketleri alıp odalarında saklamak istiyorlar :) Süper lezzetli ve temiz bu makrnalarınız ve harika hizmetiniz için yürekten teşekkürler. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Gürsel
Lezzet
Ambalaj
Çocuklarımın sağlıklı bir şeyler yediğini bilmek nasıl büyük bir huzur anlatamam...İyi ki sizinle karşılaştım. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Yunus
Ambalaj
Lezzet
Tüm ürünleriniz gibi makarnalarda gerçekten sağlıklı ve güzeller. Sağ olun.
(18.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: U.Karslı
Ambalaj
Lezzet
Tulum peyniriyle çok hoş oldu :)
Tek problem tadına doyamadığımızdan aşırı yediriyor :)
(18.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.R Kavukçu
Ambalaj
Lezzet
Burgu ve istiridye makarnanızdan aldım. Çok beğendik, teşekkürler
(18.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Artin
Ambalaj
Lezzet
Merhaba, sizden satın aldığım kıyma ile mantı gübi pişirdim ve üzerine de manda yoğurdunuzdan sosunu ekledim. Enfes oldu gerçekten. Bu temiz lezzetler için sizlere ve emeği geçenlere teşekkür etmek isterim. Sağlıklı günler.
(18.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 175 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +50 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 10.30’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.30’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

 

Makarna ve Mantı (Taze Üretim) kategorisindeki diğer ürünler