Keçiboynuzu (Saf) Unu - Glutensiz - (GDO-Pestisit-Don-Zon-Boya-Küf-T.Aflatoksin Analizli)

Harnup unu olarak da bilinen, antioksidan özelliği taşıyan, astım ve kolesterole karşı etkili, genetiği korunmuş ilaçsız meyvelerden üretilmiş, taş değirmende öğütülmüş keçiboynuzu unumuz.

Durumu: stokta mevcut

33,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Harnup unu olarak da bilinen, antioksidan özelliği taşıyan, astım ve kolesterole karşı etkili, genetiği korunmuş ilaçsız meyvelerden üretilmiş, taş değirmende öğütülmüş keçiboynuzu unumuz.
KATEGORİ Unlar
İÇİNDEKİLER %100 Keçiboynuzu unu
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Çift Korumalı Geri Dönüştürülebilir Ambalaj
AMBALAJ MİKTARI 500 g / 17.6 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Kuru ve ışık görmeyen ortamda, bez torba veya cam kavanoz içinde, ağzı kapalı ve hava almayacak şekilde saklanmalıdır.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Akciğeri temizler, astım ve bronşite iyi gelir
  • Soğuk algınlığının giderilmesine yardımcı olur
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Kolesterole iyi gelir
  • Sindirim sistemini düzenler
  • Çocuklarda zihinsel gelişime yardım eder
  • Kanı temizler 
  • Şeker yerine kullanılabilir

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (12)

2n14Yorumlayan: SİNEM
Lezzet
Ambalaj
Bu unun kokusu, tadı bir EFSANE! Bir insan unun kavanoz kapağını açarken heyecanlanıp mutlu olur mu hiç? Ben oluyorum valla :) Bebeğim için almıştım. Pankek ve kekde yapıyorum. Harika oluyor! Gerçekten çok güzel. Müşteriye verdiğiniz değer ve hizmetiniz içinde ayrıca teşekkürler! (16.06.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ece
Lezzet
Ambalaj
Kızıma pancake yaparken kullanıyorum siyez unu ile birlikte, içim çok rahat (29.11.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: V.Bilgiç
Ambalaj
Lezzet
Yeni keşfim 2n14 ü tüm dostlarıma tavsiye ediyorum. Keçi boynuzu unu ve pekmezini sağlık amaçlı kullanıyorum. Çok çok faydasını gördüm, teşekkür ederim. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Vardar
Ambalaj
Lezzet
Paketim geldi hemen denedim. İlk denemem de kızıma çikolatalı ıslak kek yaptım. Tarifteki kakao miktarını yarı yarıya k.boynuzu unu ile yapıp, kakao ile birlikte kullandım. Sonuç süper oldu. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K.Oymak
Ambalaj
Lezzet
Daha ne olsun..
Hem sağlıklı hem belgeli hem de çok çok lezzetli. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Işılay
Ambalaj
Lezzet
Kakao gibi bir tat ve bu kadar sağlıklı, şeker yerine çaya bile koyasım var :) Süperrr (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Ersan
Ambalaj
Lezzet
Keçiboynuzu unu ile şeker kullanmadan kek ve kurabiye yapımını denemek için sizin tarifiniz üzerine sipariş verdim. Çok güzel oldu :) (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Sarıkadıoğlu
Ambalaj
Lezzet
DÜNE KADAR DUYMAMIŞTIM ALDIM DENEDİM, MEĞER NE ÇOK ŞEY KAÇIRMIŞIM..
.OK GÜZEL BİR UN EKMEK YAPTIM BEN, KEK GİBİ OLDU BİRDE CEVİZ EKLEYİN VE MUTLAKA DENEYİN
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Miray Bostancı
Ambalaj
Lezzet
O kızılImsı nefis renk ve o mis koku...hele bir de lezzeti, bir şeyi mi güzel olur :)
Şüphesiz 10 numarasınız.
I LOVE 2N14 :)
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: O.Güçlütürk
Ambalaj
Lezzet
KURABİYE YAPTIM KAKAO İLE YARI YARIYA KULLANDIM VE BİRDE SİYEZ UNU TABİ...
ANNEM BAYILDI (HER SEYİ BEĞENMEZ ÖYLE..YAŞ 78 :) ONUN YÜZÜNDEKİ GÜLÜMSEME İÇİN DAHİ SİZLERE MİNNETTARIM
SAĞ OLUN..

(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Aydan Saygınışık
Ambalaj
Lezzet
Kakao yerine kullanıyorum daha hafif ama tatlı da..nefis bir lezzet emek verenlere tesekkür ederiz
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A. Koraltan
Ambalaj
Lezzet
Saman gibi ürünlere yüzlerce lira isterler, bir de ne yediğimiz belli değil, yok tarlamdan yok köyümden...
Belge desen hak getire..Sizin varlığınızı duyduğumdan beri sadece sizlerden alış veriş yapıyoruz. Zaten aksi akıllı işi değil, Sağ olun.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Glutensiz Lezzetler kategorisindeki diğer ürünler