Keçi Ezine Peyniri +18 Ay Dinlendirilmiş Şirden Mayalı (Antibiyotik-Salmonella-Koagula-Nişasta-L.Monocyt-GDO Analizli)

Doğal koşullarda yetiştirilen, hormonsuz beslenen keçilerin sütünden elde edilen şirden mayalı keçi peynirimiz.

Durumu: stokta mevcut

67,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Doğal koşullarda yetiştirilen, hormonsuz beslenen keçilerin sütünden elde edilen şirden mayalı keçi peynirimiz.
KATEGORİ Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER Şirden mayalı keçi peyniri,Yüksek mineralli kaya tuzu
AMBALAJ TÜRÜ Özelleştirilmiş Malzemelerden Güvenlik Bariyerli Vakum Poşet
AMBALAJ MİKTARI 330 g / 11.7 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Tüketene kadar, vakumlu ambalajında muhafaza ederek, sonrasında da hazırlayacağınız temiz tuzlu suyun içinde (salamura) yaklaşık 10 gün boyunca buzdolabınızda koruyabilirsiniz.

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (13)

2n14Yorumlayan: E.Altınbıçak
Ambalaj
Lezzet
Çok başarılı bir peynir, lezzeti de çok güzel, tavsiye ederim (26.07.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: V.Koray
Lezzet
Ambalaj
ONSUZ YAPAMIYORUM...
Gerçekten bağımlısı olunası bir lezzet. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.Şenkal
Lezzet
Ambalaj
Tamamı damak tadıma uygun olsa da ben de keçi peynirinin yeri daha özel :) Bu güzel gıdaları bizlerin sofralarına kadar ulaştıran tüm emek verenlere teşekkür ederim. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.Denizli
Lezzet
Ambalaj
Çok beğenerek yediğimiz bir peynir. Almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Sunay
Lezzet
Ambalaj
Her hafta taze olarak siparişlerimle alıp, hemen bitiyorum :) Yeni siparişimi verdiğimde bir zor bekliyorum :) (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Z.Everi
Lezzet
Ambalaj
Sütün lezzeti , şirden mayanın sağlığı bir araya gelince bir efsaneye tek kelime ile dönüşmüş.
(13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.Elvan
Lezzet
Ambalaj
Beş yıldız azdır...
O kadar lezzetli ki anlatamam, en iyisi mi hemen alın bence. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: OSMAN ORTAÇLI
Ambalaj
Lezzet
FİYAT FARKINı KAT KAT ÖDÜYOR..
iLK GÖRDÜĞÜMDE FİYATI BİRAZ YUKARIDA BULDUM AMA YİNEDE ONCA YORUM VE ANALİZİ GÖRÜNCE DENEMEK İSTEDİM.
SAMİMİ SÖYLÜYORUM, SÜREKLİ İNTERNETTEN ALIŞ VERİ YAPAN BİRİ OLMAMA RAĞMEN, BU LEZZETE BİR PEYNİR DAHA ÖNCE YEMEDİĞİM GİBİ BU KADAR KALİTELİ BİR PAKETLEME DE GÖRMEDİM.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ali Harmancı
Ambalaj
Lezzet
KALİTE BUDUR! SERVİS BUDUR! PEYNİR BUDUR!
Sağlıklı ve kaliteli oluşu su götürmez. Artı bu kadar lezzeti ve Adana'ya kadar soğuk buz aküleri ile servisi de başka yerde yok.

(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Z.Karabostan
Ambalaj
Lezzet
Aklımızda kırk tane soru ile, sadece öyle deniyor diye, alternatifsizlikten sipariş vermemizi bekleyen çiftliklerden bizleri kurtaran 2n14 e yürekten teşekkür etmek isteriz.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Kalmat
Ambalaj
Lezzet
Oğluma peyniri sevdirdi. Mükemmel bir lezzet. Tavsiyemdir!!!
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Yasef Külek
Ambalaj
Lezzet
Buz aküler eşliğinde özel ambalajlarla kapımıza teslim ediliyor. Lezzetinde de rakip tanımama. İyi ki varsınız, ellerinize sağlık.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: B.Nur Öztürk
Ambalaj
Lezzet
Çok başarılı ve harika bir lezzeti var. En sevdiğim ürünler arasında. (19.04.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Keçi Lezzetleri (Analizli) kategorisindeki diğer ürünler