Karakovan Petek Balı (Analizli)

Kafkas arıları tarafından üretilen, 2900 rakımın üzerinde konumlanmış endemik bölgede, tamamen doğal, ışık görmeyen “kara” kovanlarından toplanan, HMF'siz olduğu laboratuvarda test edilmiş, Karakovan petek balımız.

Durumu: stokta mevcut

65,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Kafkas arıları tarafından üretilen, 2900 rakımın üzerinde konumlanmış endemik bölgede, tamamen doğal, ışık görmeyen “kara” kovanlarından toplanan, HMF'siz olduğu laboratuvarda test edilmiş, Karakovan petek balımız.
KATEGORİ Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER Karakovan Petek Balı
AMBALAJ TÜRÜ Avrupa Birliği Regülasyonlarına Uygun Kapak ve Ambalaj
AMBALAJ MİKTARI 250 g / 8.7 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Nem ve ışık almayacak şekilde oda sıcaklığında, kendi kavanozunda saklanabilir.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Hiçbir katkı maddesi, şeker veya tatlandırıcı içermez
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Enerji verir
  • Öksürüğe karşı etkilidir
  • Kolesterolü dengeler
  • Sivilce ve akne oluşumunu engeller

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (16)

2n14Yorumlayan: fatih
Lezzet
Ambalaj
Bal krem kıvamında geldi fakat lezzet ve kıvam olarak çok güzel. (5.03.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Mehmet Samet
Ambalaj
Lezzet
Güzel (8.11.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: P.Turgut
Ambalaj
Lezzet
Vaz geçilmezlerim..
Kars yayık tereyağı siyez ekmeği ve tabi ki ham kafkas balı...
Teşekkürler (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Giz
Ambalaj
Lezzet
Hafif ve lezzetli. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Bayram Saraylı
Ambalaj
Lezzet
Tereyağı ve peynirlerden sonra balı da denedik, hepsi için teşekkür ederiz. Bereketli olsun.
(29.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Tadı Harika
Ambalaj
Lezzet
Aldığımız diğer ürünler gibi petek balı da başarılı..Firmaya da ürünlere de sonsuz güveniyorum.
A.Hayırlı (29.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Biçer
Ambalaj
Lezzet
Çok beğendim, öneririm.
(29.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ela Tunaboyu
Ambalaj
Lezzet
Süzme balı yemelere doyamadık. Şimdi de petek balımızı aldık. Offf ki ne of. Ailece tüm kaHvaltılık ihtiyacımızı elimizden geldiğince sizden almaya devam edeceğiz, teşekkür ederiz:
(29.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Cokun Savaştürk
Ambalaj
Lezzet
Tanışmamızdan beri sizden bu 5. siparişim. Her biri özenli ve tertemiz paketlenerek geliyor. Çok memnunuz. (29.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: B.Ömeroğlu
Ambalaj
Lezzet
Saf pırıl pırıl bir bal. Hatta tek kelime ile mükemmel. Kars yayık tereyağı ile siyez ekmeğine sürüp yemenizi şiddetle tavsiye ederim.
(29.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Kalaycı
Ambalaj
Lezzet
Tertemiz bir bal ve çok hafif, öneririm.
(29.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Paydaş
Ambalaj
Lezzet
Donan baldan korkmayın derlerdi, gerçekmiş balınız bu havada dahi donuyor.
(18.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nedime Parlar
Ambalaj
Lezzet
Benim buradan 2. alış verişim. İlkinde süzme baldan denedim. Bu defa petekten.Kilolarca yesem de rahatsız etmezmiş gibi geliyor ne boğaz yakmıyor, ne de mideye dokunuyor. Aroması da gayet hoş. Bu ürünler ve hizmetler için bu fiyat gayet uygun. Gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.
(18.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: M.Sezerel
Ambalaj
Lezzet
Ben süzme ballınızı sürekli alıyordum, bu defa petekten de istedim, bu da aynı lezzet ve standardı taşıyor, çok mersi.
(18.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Saruhanlı
Ambalaj
Lezzet
Petek kısmı bile ağızda dağılıyor, çok kaliteli bir bal. Teşekkür ederiz.
(18.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K.Ordulu
Ambalaj
Lezzet
İşte sonunda buldum...Şeker hastasıyım. Petek baldan başka tatlı tüketmeyen biri olarak hassasım ve damak tadım gelişkindir. Balınız hakiki bal......boğazımdan resmen kayıyor ve ne yakıyor nede ağır...çok sevdim, tekrar sipariş vereceğim.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Reçel, Bal, Marmelat ve Pekmezler kategorisindeki diğer ürünler