GİZLİLİK KURALLARI ve FİKRİ MÜLKİYET

2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, iletişimde bulunduğu kişilerin bilgilerinin güvenliği ve gizlilik hakkı konularını ciddiye alır. Bu kuralların amacı size, hakkınızda sahip olduğumuz bilgisi nasıl kullanacağımızı ve bunlara dair haklarınızı ortaya koymaktır. 2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi web sitesini ziyaret etmekle Gizlilik Kurallarında belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Genel olarak, hakkınızda hiçbir kişisel bilgi vermeden veya açıklamadan herhangi bir 2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi web sitesine ulaşabilir ve danışabilirsiniz.

Ancak, size daha iyi hizmet ve ürün sunabilmemiz için, şu tip bilgilerin birini veya her ikisini talep edebilir: Kişisel Olarak Teşhis Edilebilir Bilgiler veya Kişisel Olarak Teşhis Edilemez Bilgiler

Kişisel Olarak Teşhis Edilebilir Bilgiler, sizin kim olduğunuzu belirlememize olanak tanıyan bilgilerdir. Kişisel bilgiler bize geri bildirim yaptığınızda talep edilir. Örneğin, bu bilgiler sizin adınızı, adresinizi, e-posta adresinizi, sektör detaylarını içerebilir. Bu bilgiler irtibat bilgileri ve idari veri tabanımızda, ya sizinle yaptığımız yada bağlantı halinde bulunduğumuz işten dolayı, veya işimizle ve hizmetlerimiz ile ilgili bizden materyal almayı isteyebileceğinizi düşündüğümüz için tutulabilir Bu, bizim sizinle olan ilişkimizi etkin bir şekilde yönetmemizi, sunduğumuz web sitemizi ve hizmetlerimizi iyileştirmemizi ve size gönderebileceğimiz ilginizi çekecek materyalleri tespit edebilmemizi sağlar.

Kişisel Olarak Teşhis Edilemez Bilgiler, sadece istatistiksel değer taşıyan ve kendi başına kişi veya varlığın kimliğinin teşhis edilmesine olanak tanımayan ve sizin ziyaret ettiğiniz 2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi web sitesine bağlı olan bilgileri temsil eder. Örneğin, İnternete eriştiğiniz alan adı, herhangi bir 2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi web sitesine ulaştığınız tarih ve zaman, 2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi web sitesine doğrudan bağlantı ile geldiğiniz web sitesinin adres bilgilerini içerebilir. Bu bilgiler 2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi web sitelerini daha faydalı ve ilgi çekici yapabilmemiz için kullanılır.

 

2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, web sitemizde yer alan ve burada yayınlanan materyaldeki tüm fikri mülkiyet haklarının lisans sahibidir. Bu işler, dünya çapında geçerli telif hakkı kanunları ve antlaşmalarının koruması altındadır. Tüm hakları saklıdır.

Kişisel referansınız için web sitemizin istediğiniz sayfasından/sayfalarından bölümler yükleyebilir ve kopyasını yazdırabilirsiniz ve kurumunuzda çalışan diğer kişilerin dikkatini sitemize gönderilen materyale çekebilirsiniz.

Yazdırdığınız ya da bir şekilde yüklediğiniz sayfalarda veya dijital kopyalarda değişiklik yapamaz ve hiçbir resim, fotoğraf, görüntülü ya da sesli dizi ya da grafiği beraberindeki metinden ayrı olarak kullanamazsınız. Yüklenen tüm sayfalara ait kaynak göstermeniz gerekmektedir.

Sitemizde yer alan materyalin hiçbir bölümünü, tarafımızın lisansı olmaksızın ticari amaçla kullanamazsınız.

Sitemizin herhangi bir bölümünü bu kullanım koşullarını ihlal ederek yazdırmanız, çoğaltmanız ya da yüklemeniz durumunda, sitemizi kullanım hakkınız sona erdirilecek ve bizim seçimimize bağlı olarak, elinizdeki bütün kopyaları tarafımıza göndermeniz ya da onları yok etmeniz gerekecektir.

2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, marka ve logolarını kullanıldığı bütün ülkelerde koruma altına almaktadır.

Yazılı izniniz olmadıkça, 2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin herhangi bir ticari markasını, logosunu veya diğer mülkiyet bilgisini (görüntü, metin, sayfa düzeni veya formu dahil) ifşa edecek şekilde çerçeveleyemez ya da bu amaçla çerçeveleme teknikleri kullanamazsınız. Tarafımızdan verilen yazılı izin olmadıkça, ticari markalarımızla meta tag veya başka herhangi bir gizli metin kullanamazsınız.

Ticari marka, logo veya hizmet markaları olan içerikler aynı zamanda 2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin tescili veya tescilsiz ticari markalarıdır. İçerik sahiplerinin önceden vereceği yazılı izin olmadan burada belirtilen İçerikleri bu Hüküm ve Şartlar içerisinde belirtilenler dışında bir amaç için kullanmanız kati suretle yasaktır. Ayrıca yasaların izin verdiği nispette 2N14 Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, cezai kovuşturma da dahil olacak şekilde fikri mülkiyet haklarının korunması için kapsamlı bir şekilde mücadele edeceği konusunda da bilgi edinmeniz rica olunur.