Yulaf Ekmeği - Ekşi Mayalı (İlaçsız Tarım-Yerli Tohum-Genetiği Korunmuş)

Genetiği korunmuş yerli tohumdan, geleneksel tarım şartlarında ilaçsız olarak yetişen yulafımızın taş değirmeninde öğütülmüş unundan, doğal lif bakımından zengin, ekşi mayalı yulaf ekmeğimiz. Odun ateşinde pişirilmiş ve kişiye özel üretilmiştir.

Durumu: stokta mevcut

37,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Genetiği korunmuş yerli tohumdan, geleneksel tarım şartlarında ilaçsız olarak yetişen yulafımızın taş değirmeninde öğütülmüş unundan, doğal lif bakımından zengin, ekşi mayalı yulaf ekmeğimiz. Odun ateşinde pişirilmiş ve kişiye özel üretilmiştir.
KATEGORİ Korunmuş Ekmekler
İÇİNDEKİLER Kimyasalsız ve GDO'suz Yulaf unu, Yüksek mineralli tuz, Alkali su, Yulaf ekşi mayası
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Kraft Poşet ve Dış Yüzeyde Koruma Jelatini
AMBALAJ MİKTARI 900 g / 31.7 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Ekmeğimizi oda ısısında maksimum 3 gün tutabilirsiniz. Koruyucu ve kimyasal katkı olmadığından küflenme oluşacağı için buzdolabınızda, +4 derecede saklanması uygun olacaktır. Ekmeklerimizi, ekşi mayalı oluşu nedeniyle derin dondurucunuzda da rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Dilimleyip, dilediğiniz kadarını çıkartıp oda ısısına getirip, ardından ızgaranızda, birkaç dakika ısıtarak ilk günkü tazeliğinde ve lezzetinde tüketebilirsiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Lif bakımından çok zengindir
  • Kalp ve damar sağlığı için yararlıdır
  • Glisemik indeksi düşüktür
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (13)

2n14Yorumlayan: Fatma
Lezzet
Ambalaj
Favori ekmeğim oldu. Cok lezzetli ve doyurucu (22.07.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Tuğba
Lezzet
Ambalaj
Kesinlikle favorim! (27.05.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Özgen
Lezzet
Ambalaj
Beş senedir ilk dfa ekmek yiyorum. O ilki de sizin yukaf ekmeğiniz ile yaptım. Lezzetli. Tost yapıyorum. Yalnız içi biraz daha pişkin olabilirdi. (10.07.2019 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Günnur
Lezzet
Ambalaj
Ilk siparişimi vermiştim bu gün geldi.O kadar ozenle hazırlanmiş paketler icinde kargomu aldim.Siyez eksi mayali ekmegi cok begendim aycicek yagını ve de siyez bulgurunu da.Tesekkurler (26.04.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: G.Yakıncan
Ambalaj
Lezzet
Bayağı iddalı bir iş yapıyorsunuz ve siparişlerimi alınca gördüm ki hakkını da veriyorsunuz,Tebrikler. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: O.Sarman
Ambalaj
Lezzet
Yulaf ununuz bir harika. Katkısız ilaçsız olduğundan çok lezzetli oluyor.
Mufin kaplarıına koyup su yerine de soda koyarak, mayasız yulaf ekmeği yapıyorum çok beğen
iliyor:) (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Vardar
Ambalaj
Lezzet
Sindirim sistemime cok faydalı oldu, kesinlikle tavsiye ederim. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Işıltan
Ambalaj
Lezzet
Yulaf unu çok sağlıklı diye duymustum ama bu kadar lezzetli olduğunu bilmiyordum. Gerçekten lezzetli ve çok temiz geldi. (14.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Kadirbeyoğlu
Ambalaj
Lezzet
Ekmekleriniz hem tok tutuyor hemde bayağ bayağ lezzet bombası :)
Menüdeki tüm ekmekleri sıra ile deniyorum her birine de yorum yazacağım.Teşekkürler 2n14
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: F.Bursalı
Ambalaj
Lezzet
YULAF UNUNDAN EKŞİ MAYALI EKMEK ..
DAHA ÖNCE DUYMAMIŞTIM. FAKAT BÜYÜK KAYIPMIŞ. EŞİMDE BENDE ÇOOOK SEVDİK. ARTIK BAŞKA YERLERDEN SİPARİŞ VERMEYECEĞİZ. İÇİ HAMUR DIŞI TAŞ GİBİ EKMEKLERİ BU FİYATA YEDİĞİMİZ DÜŞÜNÜLÜRSE ZATEN UZUN SÜREDİR KAYIPTAYIZ...
O ZAMANLARA AĞLAMAK YERİNE, ETRAFIMIZA DA HABER VERİP EŞİ DOSTU HABERDAR ETMEYE KARAR VERDİK:)
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Arda Kayaalp
Ambalaj
Lezzet
Bence bu lezzetlerden daha çok kişi haberdar olmalı.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K.Sayar
Ambalaj
Lezzet
Spor yapıyorum o nedenle de, hocam tam buğday ekmeği veriyordu. Şimdi yulaf ekmeğine döndük o da sizden alış veriş yapıyor. Hem sağlıklı, hem katkısız ürün bulmak malum kolay değil. İlk defa yedik o da bende çok beğendik. Tercihen spor ve diyet için mükemel bir alternatif oldu. İyi bu yeni ürünü çıkarttınız.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Ardahanlı
Ambalaj
Lezzet
Kokusu mu desem tadımı desem beni benden alan...O kadar zamandır tam buğday ekmeğinizi alırdım amam bu yulaf ekmeği bir başka..Ne yalan söyleyeyim ben bunu Siyezden bile daha çok sevdim :) (16.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Korunmuş Ekmekler (Ekşi Mayalı) kategorisindeki diğer ürünler