Manda Peyniri Şirden Mayalı %100 Manda (Antibiyotik 5 Grup-Salmonella-Koagula-Nişasta-L.Monocyt-GDO Analizli)

Doğal koşullarda yetiştirilen, meralarda otlanan, hormonsuz beslenen mandaların sütünden elde edilen şirden mayalı manda peynirimiz.

Durumu: stokta mevcut

49,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Doğal koşullarda yetiştirilen, meralarda otlanan, hormonsuz beslenen mandaların sütünden elde edilen doğal mayalı manda peynirimiz.
KATEGORİ Kahvaltılık
İÇİNDEKİLER Manda sütü, Doğal maya, Yüksek mineralli kaya tuzu
AMBALAJ TÜRÜ Özelleştirilmiş Malzemelerden Güvenlik Bariyerli Vakum Poşet
AMBALAJ MİKTARI 350 g / 12.4 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Buzdolabınızda saklayarak, taze peynir olmasını göz önüne alarak maksimum 1 hafta içinde tüketmenizi öneririz.Tüketene kadar, vakumlu ambalajında buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz. Açıldıktan sonra yağlı kağıda sararak saklanmasını öneririz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Sindirim sistemini destekler
  • Alerji ve astıma iyi gelir
  • Mineral yönünden zengindir
  • Kemiklerin güçlenmesini sağlar
  • Sinir sistemini düzenler
  • Kanserden vücudu korur
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (17)

2n14Yorumlayan: Aslı
Lezzet
Ambalaj
Az tuzlu olması ve lezzeti gerçekten mükemmel yapanların ellerine sağlık (30.04.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Şinasi Bayrak
Ambalaj
Lezzet
Soğuk zincir bozulmadan harika bir ambalajla geliyor. Çok da lezzetli. (26.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ayşen
Ambalaj
Lezzet
Lezzeti güzel. Normalde inek sütüne alerjim var ama bu zarar vermiyor. (26.03.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: G.Obalı
Lezzet
Ambalaj
Beğendik, hep alacağız. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: V.Erdem
Lezzet
Ambalaj
Gelen pakete resmen bayıldık, Şiir gibi, vakumlu ambalajı, özel strafor kutusu, buz aküleri...Bu işin hakkını veriyorlar bilin...Elimizin altında internet varken bu şekilde bir hizmet veren de bir yer bulmuşken daha ne istenir. Minetarız. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Yakıncan
Lezzet
Ambalaj
Siparişlerimi teslim aldım. Zamanında ve doğru şekilde ulaştı Dürüst ve temiz çalışan bir firma. Siparişimdeki tüm peynirler, yayık tereyağı ve yumurtalar eşsiz bir tada sahip. Kesinlikle öneririm. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: l.Aktaş
Lezzet
Ambalaj
Lezzeti tam kıvamında yağı tuzu her şeyi ile muhteşem... (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Varol
Lezzet
Ambalaj
Bu güzel ürün için ilgililerinize teşekkür etmek isterim. Manda kadar az bilinen ve sağlıklı az sayıda ürün vardır. Ayrıca bu değeri de yaygınlaştırmak adına güzel bir girişim olduğunu düşünüyorum. (13.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: A.Akar
Ambalaj
Lezzet
Her şey bir yana, peynirleri bir yana. Keçi ve manda peynirini yeni aldım bayıldım gerçekten. Kaşarı zaten düzenli alıyordum.Yeni siparişlerimde inek peynirlerini ve Erzincan tulum peyniri de alcağım. Siyez sandwiclerinizle de çok lezzetli denemelerim oluyor :) bilginiz olsun.

(29.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Oya Hakel
Ambalaj
Lezzet
Denemek için küçük bir sipariş vermiştim. Gelen peynirlere resmen aşık oldum. Bir peynir için onca maliyeti karşılıyor ve insan sağlığına büyük hizmet yapıyorsunuz..Sizi tüm çevreme önereceğim.

(26.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Neşe Seven
Ambalaj
Lezzet
Yardımcıma teslimatı yapıp gitmişler, meğer ben sonradan ödemeyi seçmişim. Sonradan ödeme meğer kapıda değil de, teslimattan tamamen sonraymış. Şaştım kaldım. Önce malını teslim edip sonra, havale ile veya kredi kartı ile sayfalarından ödeme alan bir şirket...
Çok büyük saygı duydum size.
Tüm bunlar ve enfes ürünleriniz için yürekten teşekkürler ediyorum.
(26.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: E.Sargın
Ambalaj
Lezzet
Az tuzlu çok dengeli :) Çoook da lezzetli.
(26.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Yasemin Yanar
Ambalaj
Lezzet
Tüm manda ürünlerinizi severek kullanıyorum. Son siparişmde gravyer de aldım ve çok beğendim. Her zamanaki gibi tertemiz paketlemişsiniz. Her şey için teşekkür ederim.
(26.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Aziz
Ambalaj
Lezzet
Lezzeti tam benim damamk tadıma uygun. Çok beğendim
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Doğantürk
Ambalaj
Lezzet
İlk defa manda peyniri yedim ve aşık oldum...Ardından yoğurt, kavurma ve sucuğunuzu da sipariş verdik. Annem de bende sizlere tesekkür etmek isteriz. Çok güzeller, sağ olun var olun.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Nil Kahraman
Ambalaj
Lezzet
İnternetten uzun süredir pek çok markadan alış veriş yapıyorum. Türkiye'nin her bölgesinden bana gıda gelir Beni bu kadar etkileyeni olmadı. Bu nedenle sizlere yazmak istedim. Leeztte , sağlıklı oluşu da mükemmel ona diyeceğim zaten yok. Ama bu kadar özenli bir paket ve bu denli titiz bir hizmet ile hiç karşılaşmadım. Size teşekkür ederim.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: G.Karabekir
Lezzet
Ambalaj
Beğenerek yiyorum.
Tüketmeden önce suda bekletiyorum.
(10.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Manda Ürünleri (Kimyasalsız) kategorisindeki diğer ürünler