Dana Kuşbaşı Trakya (Yerli) - Özel Araç Teslimat - (Nitrat-Nitrit-PhH-Hormon-Antibiyotik-GDO Analizli)

Doğal gıdalar ile hormonsuz ve antibiyotiksiz olarak beslenip özenle yetiştirilen, helal kesim kuralları uyarınca kesimi gerçekleştirilen danalarımızdan, SGS Kalite Testleri yapılmış, 1. Kalite 2n14 kuşbaşı dana etimiz.

Durumu: stokta mevcut

65,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Doğal gıdalar ile hormonsuz ve antibiyotiksiz olarak beslenip özenle yetiştirilen, helal kesim kuralları uyarınca kesimi gerçekleştirilen danalarımızdan, SGS Kalite Testleri yapılmış, 1. Kalite 2n14 kuşbaşı dana etimiz.
KATEGORİ Kırmızı Etler
İÇİNDEKİLER 2n14 Kuşbaşı dana eti
AMBALAJ TÜRÜ Özel Üretim Koruyucu Strafor, Vakumlu Poşet ve Ekstra Koruyuculu Kılıf
AMBALAJ MİKTARI 500 gr / 17,6 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Hiçbir ürünümüzde kimyasal madde, koruyucu veya katkı maddesi kullanmadığımız için raf ömürleri kısadır. Ürünlerimizin imalatından size ulaşana kadar geçirdiği süreçte soğuk zinciri ile korunması sağlanmaktadır. Et ürünümüzü aldıktan sonra derin dondurucuda muhafaza ediniz, tüketmeden önce oda sıcaklığında çözülmesini sağlayınız.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Protein ve vitamin yönünden zengindir
  • İçerdiği mineraller ile kansızlığı önler
  • Zihinsel gelişim için faydalıdır
  • Enerji verir
  • Vücut direncini artırır

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (13)

2n14Yorumlayan: S.Günsür
Lezzet
Ambalaj
Üzücü ama "artık benim hiç bir şeye inancım kalmadı" derken...sizinle karşılaştım. Tüm belgeleri inceledim. GDO suz ilaçsız olduğunu görüp siparişimizi verdik. Gerçekten de gelen et dendiği gibi tertemiz pırıl pırıldı. Hala her şeye güvenemesem de sizi hariç tutuyorum :) Teşekkür etmek istedim..
(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: D.Ekiz
Lezzet
Ambalaj
Sayenizde soframıza ne koyduğumuzu, artık biliyoruz. Teşekkürler 2n14.
(30.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ahu Kazankaya
Ambalaj
Lezzet
Bebeğim için aldım ve çok memnun kaldım. Tavsiye ederim, Raporlarınızı inceleyerek sipariş verdim. Daha önceden, neredeyse tüm organik et satan firmalardan denemelerim oldu. Fakat sizinki kadar içime sinen ve lezzet olarak da beğendiğim olmamıştı.
Tüm bu ayrıcalıklı servis ve ürünleriniz için minnettarız.
Saygılar
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Reni Korkutel
Ambalaj
Lezzet
Merhaba
İlk siparişimdi, " acaba fotoğraf yanıltır mı? " diye de düşündüm açıkcası... ama yok gelen et de aynı buradaki gibi, böyle pırıl pırıl ve yağsız. Üstelik kolayda pişiyor. Mera hayvanı olduğu her halinden zaten belli, analizleri de oratada ama, lezzetini merak edenlere bilgi vermek isterim ki, süperrrrr.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: P. Berriloğlu
Ambalaj
Lezzet
Tertemiz bir etti gelen, bu güzel hizmet için teşekkür ederim
(19.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ahmet Samancı
Ambalaj
Lezzet
Toplu alış veriş yaptığım için eti heniz deneme şansımız oldu. Eşim rahatsızlığından ötürü her yemeği yiyemiyor, midesi almıyor. Hiç sindirim problemi yaşamadı, etinizden, ekmek lerden, zeytin yağı ve tereyağınızdan denedik çok memnun kaldık. Yolunuz açık olsun.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: F.Büyükağa
Ambalaj
Lezzet
Buz akü ve soğuk zincirle ulaştırılan et diye okudum güvendim sipariş verdim. . Doğruymuş.Sizden sebze de almıştım onla pişirdiğim etli patates de çok lezzetli oldu bu arada.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Sema Akyarlı
Ambalaj
Lezzet
Yıllardır alışkanlıktan alış verişimizi yaptığımız mahalle kasabımızı bıraktıran firmayı, ben takdir ederim. Budur!
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.C.Yasinoğlu
Ambalaj
Lezzet
Hem yağ yok , hem yumuşacık misler gibi . Rapora gerek yok, meralarda otladıkları renginden kokusundan bile beli.
(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Toe Hasipoğlu
Ambalaj
Lezzet
Buz aküsü bile erimeden Antalya'ya kadar et ulaştıran bu firma alnından öpülmeyi hak ediyor. Bu arada et pamuk...

(16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Talip Seymen
Ambalaj
Lezzet
Sanırım buradan başka bir yerden artık alış veriş yapmayacağız. Gerçekten özen ve kaliteniz tartışılmaz. Bir de sağlığımıza katkılarınız düşünülecek olursa...O kolilerin hazırlanışı bile piyasada yılardır var olan markaları, çiflikler,, organik adı ile satış yapan bir çok şirketi silip süpürmenize neden olacaktır inıyorum. Yolunuz açık olsun.Temiz gıda sektörünün yıldızı olacağınıza inanıyorum. (16.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: C.Elitez
Ambalaj
Lezzet
Lezzeti yerinde bir et. Güvenli olduğunu düşündüğüm için sizden almaya devam ediyorum. Mera hayvanı olduğu için hormonlu yemle beslenen hayvanlar gibi kassız değil. Bazen sinirli kısımları kendim ayıklamam gerekiyor. O kadarı da olacak artık sanırım :) (15.04.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K. Sağdıç
Lezzet
Ambalaj
Nadir bulunan bir şey, güven…her şey bir yana yüzlerce liralık ürünleri sorgusuz sualsiz kapımıza kadar teslim eden bu denli sağlıklı ve bu kadar kaliteli standartları yüksek bir şirketin varlığından dolayı, ailece sizlere minnettarız, Sağ olun var olun..
(11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Kırmızı Et ve Sakatatlar (Yerli-Analizli) kategorisindeki diğer ürünler