Siyez Yaprak Galeta - Ayçekirdekli ve Keten Tohumlu (İlaçsız Tarım-Yerli Tohum-Genetiği Korunmuş)

2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, Siyez Buğdayı’ndan üretilen, düşük gluten oranına sahip, ayçekirdekli ve keten tohumlu yaprak galetamız.

Durumu: stokta mevcut

40,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME 2n14 kromozom özelliği nedeniyle, Dünya Slow Food organizasyonu tarafından PRESIDIA ilan edilen, Siyez Buğdayı’ndan üretilen, düşük gluten oranına sahip, ayçekirdekli ve keten tohumlu yaprak galetamız.
KATEGORİ Siyez Pastanesi
İÇİNDEKİLER İlaçsız ve GDO'suz Siyez unu, Yerli Keten tohumu, Pestisit Analizli Ayçekirdeği, Yumurta,Naturel Zeytinyağı, Yüksek mineralli kaya tuzu
AMBALAJ TÜRÜ ISO 22000 ve BRC Standartlarında Gıda Kutusu, Muhafaza Kılıflı
AMBALAJ MİKTARI 250 g / 8.8 oz
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Saklama Koşulları

included1

Ürünlerimizde hiçbir koruyucu ve kimyasal madde kullanılmadığı için raf ömürleri kısadır. Rutubetsiz bir ortamda, hava almayacak şekilde muhafaza ediniz ve birkaç gün içinde tüketiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Lif ve vitamin bakımından çok zengindir
  • Hücre yapısını korur
  • Güçlü bir antioksidandır
  • Kan şekerini düzenler
  • Kalp ve damar sağlığı için yararlıdır
  • Glisemik indeksi düşüktür
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (18)

2n14Yorumlayan: Fatma
Lezzet
Ambalaj
Çıtır çıtır ve lezzetli. Tek şikayetim yemeye başladım mı kendimi durduramıyorum. (20.06.2020 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Zeynep Semra
Ambalaj
Lezzet
Hem sağlıklı hem de çok lezzetli. Üzerindeki keten tohumu ve ayçekirdeği de ayrı bir lezzet katmış. (11.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Buğra Metinoğlu
Ambalaj
Lezzet
Çıtır çıtır misler gibi geldi, çok güzeldi, (2.02.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Petek
Ambalaj
Lezzet
Müthiş bir lezzet. Bu siteyi keşfettiğim için o kadar mutluyum ki. Elinize emeğinize sağlık. (31.01.2018 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: S.Çınar
Ambalaj
Lezzet
Diğer fırın ürünleriniz gibi, galeta da süper. (12.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.GENÇ
Lezzet
Ambalaj
Bir oturuşta bir kutu tüketiyorum .Tadına aşık oldum ❤️ (8.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Genç
Ambalaj
Lezzet
Tadı Harika
Tadı çok güzel hemde sağlıklı... (28.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K.Üşenmez
Ambalaj
Lezzet
Çok Beğendik.Süperdi, teşekkürler. (25.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Ceyda Büyükuncu
Ambalaj
Lezzet
Sizden yaptığım haftalık alış verişimde, artık bu ürününüzü de ekliyorum. Çok memnun kaldım, teşekkür ederim.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Aydan Karakonak
Ambalaj
Lezzet
İnce bir dilim köy peyniri, sıcak bir bardak demli çay ve yanında 2 yaprak galeta ile yaptığım akşam yemeğimle bir hafta da ciddi bir kilo kaybı yaşadım. Diyete çok uygun, kesinlikle,öneririm.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Renan Hakyemez
Ambalaj
Lezzet
Çok hafif bir lezzeti var ağızda yağlı bir tat asla bırakmıyor, gerçekten farklı, denemelisiniz
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Vahit Sungur
Ambalaj
Lezzet
Kan şekerimi yükseltmedi, lezzeti de çok güzel. Çubuk galetaniz gibi bu da severek aldığım ürünlerden biri oldu, teşekkürler.
(24.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: T.Kahraman
Ambalaj
Lezzet
Bir senedir müşterileriyim, her ürünü aldım diyebilirim. Ürünler çok lezzetli ve gerçekten de dürüst insanlar. Para bile istemeden ürün gönderilen başka yer var mı, sonradan ödeyerek kapınıza binlerce liralık paket gönderilen bir firma tanıyor musunuz? Üstelik hepsi de tahlili. Bu firmanın neyi var neyi yoksa gözünüz kapalı alın derim.

(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: K. Halisoğlu
Ambalaj
Lezzet
Kıtır kıtır bir galeta, hem de zeytinyağlı ve çok hafif. Çok hassas bir burnum var kesinlikle kokan bir şey yiyemiyorum ama zeytinyağın o ağır kokusu kesinlikle yok. Ekmek ve Galata'nızı denedim ikisi de gerçekten tebrik etmeye değer.
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Derman Y. Balkan
Ambalaj
Lezzet
YAZA GİRERKEN YANIMIZA ALIP OFİSE GÖTÜREBİLECEĞİMİZ PRATİKLİKTE VE ZEYTİNYAĞLI OLUŞU NEDENİ İLE BAĞIRSAK DOSTU OLAN BU ÜRÜNE ŞAPKA ÇIKARTOYORUM...
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: H.Seçen
Ambalaj
Lezzet
Selamun aleyküm,
Otizim hastası evladıma yediriyorum ekmeğinizi, çok faydalandım. Bu galetadan da sipariş verdik. Katkısı gdosu olmayınca zararı olmuyor. Çok sevdi, Allah razı olsun sizlerden.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: U.Yaman
Ambalaj
Lezzet
Çubuk galetalarınızı epeydir severek kullanan biri olarak yeni ürününüzü de hemen sipariş verdim....Olağan üstü bir lezzet gerçekten bayıldım, çok teşekkur ederim sizlere.

(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Gamze Aydınbaş
Ambalaj
Lezzet
Çubuk galetanizi alıyordum, bu da en az o kadar lezzetli, ellerinize sağlık. Tavsiye ederim.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

2n14 Pastanesi (Günlük) kategorisindeki diğer ürünler