Müsli - Antioksidan (Yerli Tohum-Aflatoksin-Pestisit Analizli)

Vücudu toksinlerden temizleyen doğal meyvelerin bir araya geldiği; vitamin, mineral ve lif kaynağı antioksidan müslimiz.

Durumu: stokta mevcut

29,00 TL
- +

Ürün Açıklaması

GENEL BİLGİLENDİRME Vücudu toksinlerden temizleyen doğal meyvelerin bir araya geldiği; vitamin, mineral ve lif kaynağı antioksidan müslimiz.
KATEGORİ Kahvaltılık
AMBALAJ TÜRÜ BRC Standartlarında Çift Korumalı Doypack Ambalaj
AMBALAJ MİKTARI 500 gr / 17.6
SERTİFİKASYON Ürünlerimizle ilgili laboratuvar analiz sonuçlarına ‘’Kalite Beyanı’’ linkimizen ulaşabilirsiniz.
BAĞIŞ Bu ürünü alarak, Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı'na bağışta bulunabilir ve Otizmli öğrencilerimize katkıda bulunabilirsiniz.

Sağlık Açısından Faydaları

included

  • Besleyici ve lezzetlidir
  • Vitamin, mineral ve lif yönünden zengindir
  • Sindirim sistemini düzenler
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir
  • Bağırsakta yararlı bakterilerin çoğalmasını sağlar
  • Kalsiyum emilimini hızlandırır
  • Antioksidan özelliği vardır
  • Veganlar için uygundur

Müşteri Deneyimleri

Müşteri Yorumları (12)

2n14Yorumlayan: Kaan Ramazan
Lezzet
Ambalaj
Devamlı tüketiyoruz. Gerçekten çok kaliteli bir ürün. (15.02.2021 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: R.Taran
Ambalaj
Lezzet
Temiz ve sağlıklı çok beğenerek kullanıyoruz.
Teşekkürler. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Z.Karan
Ambalaj
Lezzet
Bol meyveli nefis bir ürün, kesinlikle öneriyorum. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: P.Balay
Ambalaj
Lezzet
ÇOK LEZZETLİ VE DOĞAL. (28.06.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Genç
Lezzet
Ambalaj
En çok tukettıgım şey Günde uç kase yıyorum. Sıtenızden aldığım tereyağı bıle kılo aldırmıyor, nasıl oluyor anlamadım ? Rahatça herseyınzden yıyorum,her ay duzenlı sıparıs verıyorum❤️ Iyıkı varsınz (26.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Rasim Sametov
Ambalaj
Lezzet
Çok lezzetliydi, teşekkürler. Çok tok tutuyor ve kan şekerimi de yükseltmedi. Şimdi sipariş oluşturuyorum tekrar ekleyeceğim. Ramazanda pratik sahur menüsü ulur diye düşünüyorum :) hemen siparişlerimi vereceğim.
(26.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Sahnur Erman
Ambalaj
Lezzet
İçindeki meyve parçaları bile lezzetli, çok beğendim sağ olun
(26.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Y.Tokcan
Ambalaj
Lezzet
Merhaba her sabah yerken her bir meyvenin lezzetini ayrı ayrı alarak, keyifle yiyorum. Tek korkum bitmesi :) ellerinize sağlık
(22.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Derya Tomaç
Ambalaj
Lezzet
Spor akademisinde okuyorum ve sizlerle bu nedenle tanıştım. Yüksek enerji verdiği gibi tokluk hissi de uzun süreli. Severek yiyorum, teşekkür ederim.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Vahe Yamaner
Ambalaj
Lezzet
Spor yapan bizler için ilaç oldunuz. Hem pratik, hem çok lezzetli hem de sağlıklı bir alternatif için ambalajlı gıdalar dışında bir tercihimiz maalaesef olamıyordu.Şimdi içimiz rahat.
(15.05.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: N.Genç
Ambalaj
Lezzet
Süper metabolizmayı calistryor ben çok beğendim :) marketlerde satilanlar bana pek yaramadı.diyette olduğumdan bağırsaklarım duruyor ama bu çalıştırdı :) . (26.02.2017 tarihinde gönderildi)
2n14Yorumlayan: Tamer Konakçı
Lezzet
Ambalaj
Bu kadar ilaçlama yapılan ve kimyasal kullanılan ürünlerde, bu kadar temiz, lezzetli ve güvenilir baharatları sunabilmek büyük başarı.. Başarılarınızın devamı dileğiyle..

(11.01.2017 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Kimlerin Hayatına Katkı Sağladınız?

Tohum Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı
2n14.com olarak, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak hizmet veren Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’na destek vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığımız (NOPAT) üzerinden belirlenen pay, Tohum Otizm Vakfına bağışlanacaktır.
 
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde, çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçiren, gönüllülerin katılımı, rehberlik ve desteğiyle, çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunan bir sivil toplum kuruluşudur.

2n14 Gıda AŞ, Mart 2017 itibariyle, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ülke genelinde engelli gençlere yönelik gerçekleştirecekleri projelerde, proje destekçisi olmayı kabul ve beyan etmiştir. Bu doğrultuda 2n14, TOG’un düzenlemiş olduğu 27 ayrı Engelli Projesine, 2017 yılı içerisinde destek vermiş bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sosyal şirket statüsünü benimseyen 2n14 Gıda AŞ, 2017 sonu itibariyle, resmi olarak raporlanan ve bağımsız denetim şirketi tarafından onaylanan vergi sonrası net karlılığı (NOPAT) üzerinden belirlenen ve kuruma taahhüt edilen payı da, Toplum Gönüllüleri Vakfına bağışlayacaktır.
 
2n14 ‘’Teşekkürler Projesi’’
Topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk anlayışımız doğrultusunda, birçok alanda “ortak fayda” yı önemsiyor, sürdürülebilir yeni projeler geliştirmeye gayret ediyoruz.

2n14 Gıda AŞ tarafından hayata geçirilen, 2n14.com üzerinden gerçekleşen satışlarla doğru orantıda bir hacme sahip olan Teşekkürler projesi, maddi olarak dezavantajlı, engelli çocuklarımızın ailelerine ulaşarak, asgari besin ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde karşılanması için destek sunulmasını amaçlıyor.

Üniversite Burs Destekleri
2n14 Gıda AŞ, burs destekleri kapsamında; üniversitelerde tezli yüksek lisans / doktora öğrenimi yapan veya yapacak olan başarılı öğrencileri destekleyerek, seçilen öğrencilere karşılıksız destek bursu sağlamaktadır.

Amacımız, odaklandığımız ve faaliyet alanlarımızla ilişkili konularda;
Uzmanlaşmış insan kaynağı oluşmasına destekçi olmak,
Şirketlerle üniversiteler arasında bir bağ oluşturabilmek,
Akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunabilmektir.

Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Dağıtım Standartlarımız

 

· 2n14 Gıda AŞ, İstanbul içi siparişlerde, kendi bünyesinde kayıtlı, gıda muhafaza standartlarına uygun araçlar ile dağıtım yapmaktadır. Dağıtım yapılan araçların tamamı, hijyen uygulama işlemlerine dönemsel olarak tabi tutulmaktadır. Özel araç teslimatları, İstanbul içi 200 TL ve üzeri siparişler için geçerli olup, bilgilendirme dahilinde istisnai teslimatlar yapılabilmektedir. 

 
· İstanbul sınırları dahilinde, Karadeniz kıyısında bulunan bazı köyler haricinde tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Standart guzergah dışı bölgelere haftada 1 kez gidilmektedir. Bunun için 2n14 Lojistik Departmanı’ndan bilgi almanızı rica ederiz. 


· İstanbul dışı teslimatlarımız, özel gıda lojistik anlaşmamız doğrultusunda, kolinin çıkışını takip eden 24 saatlik süreç içerisinde, Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. İstisnai bölgelerde, teslimat süreci 48 saati bulabilmektedir. 


· 2n14 Gıda AŞ, soğuk zincir standartları ve uluslararası gıda ambalajlama prosedürlerine tam uygunlukla hareket ettiğinden, tüm ürünler, +40 derece hava sıcaklıklarında dahi, 72 saate kadar soğuk zincirleri kırılmadan teslim edilebilmektedir. 

 

· 0-175 TL arası siparişlerinizde standart kargo fiyatlandırması yapılmaktadır.

 

· 175 TL-299 TL arası siparişlerinizde indirimli kargo uygulaması geçerlidir. 

 

· 300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde Türkiye geneline kargo ücretsizdir

 

· 2n14 Gıda AŞ, tüm operasyonlarını, Alman Hükümeti resmi akreditasyon kuruluşu olan DaKKS sertifikasyonlarıyla, ISO 22000:2005, ISO 14000:2004 ve ISO 9001:2008 standartlarında gerçekleştirilmektedir. 

 

Teslimat Zaman Aralığı ve Günleri

 

· İstanbul içi ve İstanbul dışı teslimatlarımız; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilmektedir. 

 

· Cumartesi günleri, İstanbul dışı teslimatlar saat 15.00’da sonlandırılmaktadır. Bu saat şehirden şehre değişiklik gösterebilmektedir. 

 

· İstanbul içi sevkiyatlarımız, sabah saat 11.00’da başlayarak, 21.00’a kadar devam etmekte ve teslimatlarımız bu saat aralığında tamamlanmaktadır. · İstanbul dışı sevkiyatlarımız, sabah saat 10.00’da başlayarak, 18.00’a kadar tamamlanmaktadır. 

 

Teslimat Bilgilendirmeleri

 

· Sevkiyatınızdan önce, 2n14 Lojistik Departmanımız tarafından kayıtlı gsm numaranıza kargo bilgilendirmesi gerçekleştirilecektir. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kargo takibinizi, bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesini arayarak, gsm numaranıza gelen takip no ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

· İstanbul dışı gönderilerinizde, kapıda ödeme farkı Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilmektedir. Gönderi kapıda ödeme farkı, Yurtiçi Kargo’ya ait bir özel hizmet bedeli olup 2n14 Gıda AŞ’den bağımsızdır.

 

· Kötü hava koşulları ve olağan dışı durumlarda, 2n14 Müşteri İlişkileri Departmanı, kayıtlı gsm numaranıza durumla ilgili bilgilendirme smsi göndermekte ve süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. 

 

· Sipariş verirken belirttiğiniz teslimat adresiniz haricinde farklı bir adrese teslimat istiyorsanız(işyeri-ev), bu bilgiyi 0212 951 03 01 şirket hattımızdan, teslimatlarla ilgili birimimize sesli mesaj bırakarak, size geri dönüş gerçekleştirmelerini sağlamanızı ve yeni adresinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Kahvaltılık (Analizli) kategorisindeki diğer ürünler